Pereiti prie turinio

Akita - Inu sunys


tomukkas

Rekomenduojami pranešimai

Apie šunis ir aš šį tą galiu pasakyt :)/>

1. Kykai - lenkiu galvą :)/>

2. be dokumentų - be veislės. Tiem, kas galvoja "man nereikia dokų, į parodas neisim, reikia šeimos šuns" rekomenduoju paskaityti šitą straipsnį apie Vokiečių aviganius, tiesa, esminiai dalykai tinka ir kitoms veislėms VA be dokumentų, kodėl tai blogai? - ir nepainiokit, dokumentai neturi nieko bendro su meile šuniui...

3. apie gyvenimą voljere.... aš esu už, jeigu kailis tam tinkamas, ir voljeras - tai šuns kambarys, iš kurio jis vedžiojamas rytą vakarą pasivaikščioti ir reikalų atlikti. Jeigu su juo užsiimama. Visais kitais atvejais aš esu PRIEŠ voljerus (einam su savo retriveriu pasivaikščiot ir tenka praeiti kiemą, kuriame stovi voljeras su kaukazu. tai jau kad jis mus gyvus suėst nori tai balalaika, ir šeimininkai sakyčiau dar pusiau sąmoningi - kažkiek su tuo šuniu užsiima, tik va iš voljero jo niekas wc reikalų daryti neveda. Užuostumėt aromatą gatvelėje :D/> nu dievaži, nenoriu aš tokios smarvės savo kieme...

SUPERINIS paaiškinimas apie tai, kodėl dažnai šuniui bute yra gerai: Kur šuniui gyventi gera?

Šį straipsniuką parašė Živilė Čepulienė, kinologė su šunimis dirbanti LT muitinėje ir daug metų veisianti vokiečių aviganius, jai priklauso veislynas "Laukinė Vilkauogė", tad jei kam rimto VA, tai tik pas ją :)/>

Redagavo Šturmanienė
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

voljeras 9kv metru su stogu.plius viduje buda, jokiu kaku ,ryte vakare su siupeliu sugreboji,3 palakstymai po val po kiema maitinimas ,vakare jei nelyja 3km seimyna ant dviraciu vilkyte,salia,, del ligu tffu tfuu tik senajai 2 kart erkes... ..isgyveno...9metus,,,,dabar 5 men vilke,, nekeisciau i joki kita.............

Va sesutė tavo Mėtos… Aš į voljerą tik nakčiai uždarau, arba jei kokie nors darbai kieme vyksta, tik, kad ji nesimaišytų, o šiaip tai laksto jos su mama po sodybą, mama-aviganė ją daug ko mokina… ir nesutinku, kad aviganis ligų maišas, tfu, tfu… kolkas nebuvo jokių problemų nei su mama, nei su dukra…

post-9896-14055869288057_thumb.jpg

Redagavo habas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.