Pereiti prie turinio
shelsmas

MP klausimai susije su turbina

Rekomenduojami pranešimai

Cia yra normalus slegis,manau maziau 1.0bar jau masina netrauks nebus dinamikos as sau pasidaryciau koki 1,5bar diesel motorai nebijo slegio

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne vesgeito kojale pasukaliot

Gal foto gali imesti ka te reike pasukineti?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

taip esu reguliaves,ta stoka reikia truputi prailginti,kad veliau butu slegio nuleidimas,jei per daug prisuksit slegio nenuleis

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

taip esu reguliaves,ta stoka reikia truputi prailginti,kad veliau butu slegio nuleidimas,jei per daug prisuksit slegio nenuleis

Bet pas mane 2.5 turbo dyzelis ir nesenai ziurejau ten niekas nesireguluoja

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

turi buti tokia kaip dezute prisukta prie isiurbimo kolektoriaus, apacioje jos yra stokas su sriegiu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

turi buti tokia kaip dezute prisukta prie isiurbimo kolektoriaus, apacioje jos yra stokas su sriegiu.

a pas tave yra? pas mane tai nematyti to sriegio traukute ir tiek

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

xxlgedas,imesk savo turbo foto

Gal ryt imesiu. pas mane MP II. variklis 2.5td su interkuleriu. o pas teva pirmas MP ir su 2.5td bet be interkulerio tai ten net nera tos traukes. o pas mane ira bet ji nesireguluoja.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Turetu buti toks :)/>/>

Taip toks tik nera to sriegio, vientisa trauke

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

sveiki.gal kas nors susidures su MP 2008m turbinos remontu.turbina ziauriai cypia gazuojant.kitu bedu nebuvo.nupirkta turbina neprabegus nei 50 tukstanciu myliu.idejus vistiek cypia.toks vaizdas kad sparnuote liestusi i kriaukle.vizualiai suleidimas beveik desiatkem padarytas.klausimas ar negali but taip kad varikli cipuojant reikia ir turbinos valdymo traukute reguliuot?nes pagal vaizda tai ten kazkoks reguliavimas imanomas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

sveiki.gal kas nors susidures su MP 2008m turbinos remontu.turbina ziauriai cypia gazuojant.kitu bedu nebuvo.nupirkta turbina neprabegus nei 50 tukstanciu myliu.idejus vistiek cypia.toks vaizdas kad sparnuote liestusi i kriaukle.vizualiai suleidimas beveik desiatkem padarytas.klausimas ar negali but taip kad varikli cipuojant reikia ir turbinos valdymo traukute reguliuot?nes pagal vaizda tai ten kazkoks reguliavimas imanomas.

ziurek,ar kolektoriaus, ar duslintuvo sujungimo tarpines nekiauross, ar pats duslintuvas neturi skyliu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

turbinos cypimas ? reikia turbos meistram rodyti...

nes variantu gali buti daug, isklibusi iki negaliu asele, stringa, liecia sparnuote, geometrija suluzo, tepimas pasikimso.

p.s. kiek suprantu turbai 50 000 myliu ne tokia ir maza rida.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.