Pereiti prie turinio

reikia info apie jeep wrangler YJ


arvis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki jeep'ioriai

 

zodiu, paciupinejau, pavazinejau, patirinejau 88 metu jw yj 2.5 benzas, dabar stovi 31 mudai, nu lygtai traukia, slapioje pievoje pastrigo, na paletintojas padejo, kuro valgo apie 12-14ltr, klausimas ar 33-cius ratus suks ar jau reikes sankaba deginti? beje yra darytas body liftas apie 2", ar reikes auskarus ilginti 33 padangom ar uzteks?

 

ir aplamai kokie +/- siam auto, ar geriau ieskoti kito?

 

is anksto dekingas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir aplamai kokie +/- siam auto, ar geriau ieskoti kito?

is anksto dekingas

dėl važiavimo komforto - geriau tavo NT arba vitara :D wrangler YJ kietas ir tinka turintiems stiprų stuburą :lol: 2.5 variklis tinka tik mergas asfaltu vežiot, rimtesnėj baloj 33" jis nepasuks, geriau jau pirk 4.0 arba iš bėdos 4.2 :D ir šiaip YJ kasdienai netinka, netgi ir TJ (spyruoklinis nuo 1996 m.) kasdienai tinka tik iš entuziazmo ir noro pasirodyti :D

va KJ (nuo 2007 m.) jau visiškai kitoks (komforto prasme) jeepas, be to nepraradęs gebėjimo važiuoti bekele ir šokinėti per griovius 8)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TJ (spyruoklinis nuo 1996 m.) kasdienai tinka tik iš entuziazmo ir noro pasirodyti :D

 

Aš taip ir žinojau, kad esu pižonas :mrgreen:

 

va KJ (nuo 2007 m.) jau visiškai kitoks (komforto prasme) jeepas,

 

Dabartinis JK vadinasi :)

žinojau, kad su K, pamaniau YJ, TJ ir KJ :D:D:D

aš turbūt irgi pižonas, bet dar labiau crucifix :mrgreen:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D

va KJ (nuo 2007 m.) jau visiškai kitoks (komforto prasme) jeepas, be to nepraradęs gebėjimo važiuoti bekele ir šokinėti per griovius

 

 

Tai ka jau isbandei per griovi a, kap matoriuks as su LIBERCIU truputuka vazinejau man patiko ,

Mes kai vazevom i ZMOTA i TJ tilpom i5 diedai 4 tases ir visai nekrate

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D

Tai ka jau isbandei per griovi a, kap matoriuks as su LIBERCIU truputuka vazinejau man patiko ,

Mes kai vazevom i ZMOTA i TJ tilpom i5 diedai 4 tases ir visai nekrate

TJ lengvas, todėl ir straksi, o su 5 diedais turėtų važiuoti minkščiau, tik tašes tada tik į priekabą tilps :lol::lol: JK variklio per akis, asfaltu važiuoja lygiau (beveik nėra išilginio supimo) ir posūkiuose stabilesnis - ilgesnė ir platesnė bazė 8) a bekelėj kaip TJ, tik ESP reik atjunkt ir ratų piktesnių :D bet didžiausi privalumai - kietas trijų dalių stogas, kondiškė ir gamyklinė Infinity aparatūra su subu :tongue: :mrgreen:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu auto ir su superine gamykline audio ir su 4 zonu klimato conrole it tt. :D ne apie tai kalba...

kalba eina apie visureigi su minimum elektros, navarotu ir kitu bezdeluskiu, man reikia visureigio kuris nebijotu kratymo, purtymo ir daug vandens, purvo, butu tvirtas, nedalomi tiltai ir nereiketu daug perdarineti, tureti maximaliai artima visureigi standartui, nes nenoriu moketi ir vargti tech apziurose... :wink: ir mano galva YJ vienas is galimu variantu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu auto ir su 4 zonu klimato conrole it tt. :D

turi Neoplaną? :lol:

kalba eina apie visureigi su minimum elektros, navarotu ir kitu bezdeluskiu, man reikia visureigio kuris nebijotu kratymo, purtymo ir daug vandens, purvo, butu tvirtas, nedalomi tiltai ir nereiketu daug perdarineti, tureti maximaliai artima visureigi standartui, nes nenoriu moketi ir vargti tech apziurose... :wink: ir mano galva YJ vienas is galimu variantu...

kam tau jo reik? tokių pat metų dyzelinis patrolas ar rocky kainuos perpus pigiau :roll: ir patvarūs abu :D nebent gali sau leist pilt 15-20 l /100 km benzo ir už tai susigadint stuburą :lol: tačiau jei užsispyrei, imk tik 4.0, kad įvaizdis atitiktų turinį :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Wrangleris su 2,5L varikliu gal ir per silpnas 33 ratams lygiame kelyje, bet ijungus suletintoja per balas vaziuoja ne ka prasciau nei kokia Toyota 70. O jei tiltuose pakeistum poras, tai ir variklis neatrodytu toks ''dochlas''. Visgi daug lemia ne tik variklio galingumas, bet ir perdavimas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2.5 variklis tai nebent 31 ratam. nei tlc 70 nei vrangleris ar dar koks briedas su 2.5 motoru netures normaliai galios issukt baloj 33 ratu.

 

 

Ir su 2.5 L motoru galima normaliai issukt ratus baloje. Juk vaziuoji su ijungtu paletintoju. Ir galios tiems ratams tikrai uztenka. O jei tau mazai galios - visada gali pasikeisti suletintas poras tiltuose. Jei netiki, galiu pravezt - isitikinsi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nieks ir nesako, kad wrangleris yra visureigiu visureigis. Jis lygiai toks pat uazas tik amerikietiskas. O patobulinus kiekvieno visureigio modifikacija - pravazumas visada pagereja. Tai juk ir uazu yra gerai padarytu modeliu. Uazas standartas su 33 coliu ratais be jokiu patobulinimu kazin ar bus ''bolidas". Skirtumas tik tas , kad merginos mieliau lipa i wrangleri, o ne i UAZ . O siaip tai del skonio nesigincijama. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Literaturoje rasoma, kad wrangleriams 87- 93m. buvo naudojamos dvieju tipu mechanines greiciu dezes: AX4/5 (arba 15)ir BA10/5. Vizualiai 2.5 ir 4.0 litro varikliams "kozuchai" labai skiriasi, nes 4,0 litru variklis daug didesnis nei 2.5. Ar prie kito "kozucho" pavyks pritaikyti greiciu deze, nezinau. Greiciausiai tai ir dezes skiriasi, nes perdavimas visai kitoks. Klausimas : o kam viso to reikia. Juk nuo cherokio tokios pat dezes eina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas ką ta nereikalinga 2,5 variklio dėžė mėtosi - priglausčiau, nes mano Wrangler YJ 2,5 sušilus sunkiau jungiasi pavaros ir todėl nelabai galiu duoti žmonai pavažinėti (ypač 1 ir 2 pavara). Dėkui už būsimą informaciją.

neužsiciklink ant wranglerio, dėžė tinka ir nuo 2.5 cherokio :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.