Pereiti prie turinio

Reikia pagalbos: Y61 muša per vairą


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, esu naujokas, tad reikalinga Jusu pagalba.

Važiuojant apie 90 km/h jaučiasi gan stiprus mušimas per vairą. Buvau suvedime - pasake viskas ok. Ratu balansavima pasidariau-nepadejo, ratai per balansavima sukesi graziai be musimu. Ka ziureti toliau?

P.S. Pastebejau, kad esant pakeltai masinai priekiniu ratu guoliai gan laisvi (galiniai nejuda, o priekiniai gan laisvai juda) Ar taip turi buti?

 

Masina: Patrol Y61 2009 metu, padangos 285 70 R17 BFGoodrich All terrain T/A. Pakaba stock'as

Masinai pardavejas keite priekini tilta.

Redagavo miunchy
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu naujokas, tad reikalinga Jusu pagalba.

Važiuojant apie 90 km/h jaučiasi gan stiprus mušimas per vairą. Buvau suvedime - pasake viskas ok. Ratu balansavima pasidariau-nepadejo, ratai per balansavima sukesi graziai be musimu. Ka ziureti toliau?

P.S. Pastebejau, kad esant pakeltai masinai priekiniu ratu guoliai gan laisvi (galiniai nejuda, o priekiniai gan laisvai juda) Ar taip turi buti?

 

Masina: Patrol Y61 2009 metu, padangos 285 70 R17 BFGoodrich All terrain T/A. Pakaba stock'as

Masinai pardavejas keite priekini tilta.

Susitvarkyk guolius turetu pasitaisyti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu naujokas, tad reikalinga Jusu pagalba.

Važiuojant apie 90 km/h jaučiasi gan stiprus mušimas per vairą. Buvau suvedime - pasake viskas ok. Ratu balansavima pasidariau-nepadejo, ratai per balansavima sukesi graziai be musimu. Ka ziureti toliau?

P.S. Pastebejau, kad esant pakeltai masinai priekiniu ratu guoliai gan laisvi (galiniai nejuda, o priekiniai gan laisvai juda) Ar taip turi buti?

 

Masina: Patrol Y61 2009 metu, padangos 285 70 R17 BFGoodrich All terrain T/A. Pakaba stock'as

Masinai pardavejas keite priekini tilta.

 

Nuvaziuok i tuvlita, uzmokek uz pakabos tikrinima ir gal dar kazka ras

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas shimmi efektas atsiranda nuo laisvumų pakaboje ir rezonanso... rato guolis, atraminis guolis, šarnyrų klibėjimas, amortizatorių gumų klibėjimas, įvorių tilto šlaunyse klibėjimas... Dempferis tik prigesina tokius dalykus, bet ir pats greit nusibaigia, jei priežastys nepašalintos...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jai kali i gile bala max greitis 60km /h ir uzsikalatoja vairas ! kur cia beda guoliai nekliba traukes atrestauruotos salembokai gyvi amortikai gyvi su gumom:) padangos bf at 33/12.00 r15 apynaujos auto np gr 2000m ilgas

Redagavo Aurius
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jai kali i gile bala max greitis 60km /h ir uzsikalatoja vairas ! kur cia beda guoliai nekliba traukes atrestauruotos salembokai gyvi amortikai gyvi su gumom:) padangos bf at 33/12.00 r15 apynaujos auto np gr 2000m ilgas

Po pakabos kelimo kasterio kampa susitvarkyk(tilta horizontaliai atsistatyk)ir dings tas shimny efektas.

Tam yra kaster kitas-selenblokai I slaunis priekines su centrais isnestais tiltui suverst.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.