Pereiti prie turinio

Galimybe panaikinti tech. apziuros talona


skrajojantis_olandas

Rekomenduojami pranešimai

Zmonos bendradarbei Utenoje uz litrini gesintuva ateme tech. apziura, reikalingas 2 litru.

Primena senus laikus, kai milicnykai stabdydavo ir sėsdavo mašinon patikrint, ar rankinis veikia :rolleyes:

Jei rimtai užsidegs mašina, tai ar litro, ar dviejų gesintuvas padės vienodai menkai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • Atsakymus 204
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Na ir gerai. Nori tureri xenon'us ar kitus privalumus, tai ir perki atitinkama masina uz atitinkama kaina. O tai dabar prisiperka lauzu ir ale tiuninguoja... deda DRL'us, xenon'us ir pan.

tai kaip cia dbr gaunasi.turi dzipa praeini ta.uzsimet papildomus hellus.nukerta ir panaikina,nes tai ir neteiseta

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip cia dbr gaunasi.turi dzipa praeini ta.uzsimet papildomus hellus.nukerta ir panaikina,nes tai ir neteiseta

Kolega, skaitom šią temą atidžiai... yra įkeltas VKTI viršininko įsakymas (kėliau asmeniškai pats) dėl kokių techninių neatitikimų, nustaytų gamintojo ar KET, gali būti panaikintas techninės apžiūros talonas.

Redagavo skrajojantis_olandas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas dėl nieko "nesikabina" jeigu nėra pagrindo. Pasakymas "laikinai zapaskė, gerai padilusi", kelia daug kalusimu dėl atsakomybes jausmo...  Tokiu atveju ne perspeti reikia, o sustabdyti transporto priemones dalyvavimą viešajame eisme kaip neatitinkančią tech. reikalavimų ir keliančią grėsmę eismo saugumui. KET 224 str. VKTI viršininko įsakymo 4.7 punktas

Redagavo skrajojantis_olandas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geros naujienos "stundentams", kuriems vis pritrūksta paskutinė dienos ką nors padaryti... Seima po svarstymo pritarė pratęsti terminą dėl išregistravimo nuo 90 iki 180 d. Manykim, kad tokios redakcijos pakeitimai ir bus priimti. 

http://www.delfi.lt/auto/patarimai/pritarta-kad-vairuotojai-turetu-daugiau-laiko-apsisaugoti-nuo-automobilio-isregistravimo.d?id=66136072&utm_source=external&utm_medium=newsexport&utm_campaign=draugas_200_200_v

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas dėl nieko "nesikabina" jeigu nėra pagrindo. Pasakymas "laikinai zapaskė, gerai padilusi", kelia daug kalusimu dėl atsakomybes jausmo...  Tokiu atveju ne perspeti reikia, o sustabdyti transporto priemones dalyvavimą viešajame eisme kaip neatitinkančią tech. reikalavimų ir keliančią grėsmę eismo saugumui. KET 224 str. VKTI viršininko įsakymo 4.7 punktas

 Na, kolega kaip visada gerokai perlenki lazdą ;) Policija gi turėtų ginti, saugoti ir padėti...

 O dėl "niekas dėl nieko "nesikabina", tai galiu gerokai pasiginčyt...

  Prieš kurį laiką nutiko toks aksidentas, važiuojant iš Ignalinos Švenčionių link.

  Važiuoju su ramiai su savo Transitu ir veidrody matau mėlyną busiką su tokios pat spalvos švyturėliu ant stogo, anas nelenkia, sėdi ant subinės...Privažiuojam Naujuosius Zadvarninkus, sulėtinu, busas varo per metrą nuo galo, galiausiai įjungia švyturėlius ir sireną, sustoju...

 Toliau vyksta maždaug toks dialogas:

 -Laba diena, valstybės sienos apsaugos tarnyba, parodykit dokumentus(pavardės ir pareigūno laipsnio neišgirdau)

 (Paduodu teises ir mašinos tech.pasą, varto, žiūrinėja-mašinos dokumentai švediški, akivaizdu, kad jis ten nieko neraukia :P )

 -Tai ką, jūs nematėt, kaip mes jums šviesom mirksėjom???(ar čia teisėtas pareigūno reikalavimas sustot?)

 -O aš  negalėjau jūsų matyt, kadangi jūs važiavot labai arti mano mašinos galo...

 (Atsakymas jam akivaizdžiai nepatinka)

 -O kur draudimas?

 -Automobilis apdraustas, yra tą patvirtinantis mokėjimo kvitas, draudimo poliso aš neturiu, Švedijoj jis nėra privalomas(iš tikrųjų taip ir yra).

 (Toliau seka ilgoka diskusija apie draudimo polisą, kurio aš neturiu ir kaip tąi yra blogai...Pasakau, kad aš Švedijoj jau 11 metų ir nesu toks durnas, kad Lietuvon važiuočiau su neapdrausta mašina, ir apskritai, jei gerbiamas pareigūnas pageidauja, galiu paskambint į savo draudimo bendrovę ir paprašyt, kad polisą atsiųstų faksu pareigūnui į darbovietę)

 -Tai jei jūs Lietuvoj važinėjat, tai apsidrauskit lietuvišku draudimu...

 -Taigi aš neprivalau to daryt, nes viena ir ta pati transporto priemonė negali turėt kelių draudimų, išrašytų skirtingose šalyse; kaip jūs manot, kuris draudimas galiotų, įvykus autoavarijai?

 (Atsakymas vėlgi jo netenkina, grąžina dokumentus ir nueina tarnybinės tarnybinės mašinos link, kažką murmėdamas panosėj :P )

 

 Daugiau adekvačių policijos pareigūnų, štai ko reikia, o ne laikytis aklai įsikibus įstatymo raidės ir  grąsint baudomis ;) Įdomu, kas kely kelia didesnį pavojų-eilinis žmogus, laikinai užsidėjęs atsarginį ratą (tegu ir gerai padilusį), ar  neblaivus  Seimo narys?Jei visus baust, tai visus, ir geriausia-proporcingai turto ir pajamų dydžiui :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Na, kolega kaip visada gerokai perlenki lazdą ;) Policija gi turėtų ginti, saugoti ir padėti...

 O dėl "niekas dėl nieko "nesikabina", tai galiu gerokai pasiginčyt...

  Prieš kurį laiką nutiko toks aksidentas, važiuojant iš Ignalinos Švenčionių link.

  Važiuoju su ramiai su savo Transitu ir veidrody matau mėlyną busiką su tokios pat spalvos švyturėliu ant stogo, anas nelenkia, sėdi ant subinės...Privažiuojam Naujuosius Zadvarninkus, sulėtinu, busas varo per metrą nuo galo, galiausiai įjungia švyturėlius ir sireną, sustoju...

 Toliau vyksta maždaug toks dialogas:

 -Laba diena, valstybės sienos apsaugos tarnyba, parodykit dokumentus(pavardės ir pareigūno laipsnio neišgirdau)

 (Paduodu teises ir mašinos tech.pasą, varto, žiūrinėja-mašinos dokumentai švediški, akivaizdu, kad jis ten nieko neraukia :P )

 -Tai ką, jūs nematėt, kaip mes jums šviesom mirksėjom???(ar čia teisėtas pareigūno reikalavimas sustot?)

 -O aš  negalėjau jūsų matyt, kadangi jūs važiavot labai arti mano mašinos galo...

 (Atsakymas jam akivaizdžiai nepatinka)

 -O kur draudimas?

 -Automobilis apdraustas, yra tą patvirtinantis mokėjimo kvitas, draudimo poliso aš neturiu, Švedijoj jis nėra privalomas(iš tikrųjų taip ir yra).

 (Toliau seka ilgoka diskusija apie draudimo polisą, kurio aš neturiu ir kaip tąi yra blogai...Pasakau, kad aš Švedijoj jau 11 metų ir nesu toks durnas, kad Lietuvon važiuočiau su neapdrausta mašina, ir apskritai, jei gerbiamas pareigūnas pageidauja, galiu paskambint į savo draudimo bendrovę ir paprašyt, kad polisą atsiųstų faksu pareigūnui į darbovietę)

 -Tai jei jūs Lietuvoj važinėjat, tai apsidrauskit lietuvišku draudimu...

 -Taigi aš neprivalau to daryt, nes viena ir ta pati transporto priemonė negali turėt kelių draudimų, išrašytų skirtingose šalyse; kaip jūs manot, kuris draudimas galiotų, įvykus autoavarijai?

 (Atsakymas vėlgi jo netenkina, grąžina dokumentus ir nueina tarnybinės tarnybinės mašinos link, kažką murmėdamas panosėj :P )

 

 Daugiau adekvačių policijos pareigūnų, štai ko reikia, o ne laikytis aklai įsikibus įstatymo raidės ir  grąsint baudomis ;) Įdomu, kas kely kelia didesnį pavojų-eilinis žmogus, laikinai užsidėjęs atsarginį ratą (tegu ir gerai padilusį), ar  neblaivus  Seimo narys?Jei visus baust, tai visus, ir geriausia-proporcingai turto ir pajamų dydžiui :rolleyes:

Leiskit kolega paklausti kur as "visada gerokai perlenki lazdą"? Čia pirma.

Antra, cituoju: "16. Motorinės transporto priemonės, traktoriaus, savaeigės mašinos vairuotojas privalo su savimi turėti ir policijos, Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos, aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės institucijų, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos ar muitinės pareigūno reikalavimu pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, transporto priemonės registravimo, privalomosios techninės apžiūros dokumentus, transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo liudijimą (polisą) ir kitus Lietuvos Respublikos įstatymų ir šių taisyklių nustatytus dokumentus, taip pat leisti jiems patikrinti vairavimo ir poilsio trukmei nustatyti įteisintų prietaisų rodmenis." KET 16 punktas, o taip pat ir LR Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo 13 str. 5 d.

Tai ką pareigūnas padarė ne taip? Švedijoje neprivaloma, Lietuvoje privaloma su savimi turėti galiojantį draudimo liudijimą. Dar turėtum padėkoti pareigūnui, kad protokolo nesurašė už tai, kad nepateikei galiojančio draudimo liudijimo, kuris galioja Lietuvoje (žalia kortelė), nors tokią teisę pareigūnas turėjo (LR ATPK 1331 straipsnis. Transporto priemonės savininkui (valdytojui) Saugaus eismo automobilių keliais įstatyme nustatytų reikalavimų nevykdymas Transporto priemonės savininkui (valdytojui) Saugaus eismo automobilių keliais įstatyme nustatytų reikalavimų nevykdymas, – užtraukia baudą fiziniam asmeniui nuo trijų šimtų litų iki aštuonių šimtų litų ir įmonės, įstaigos, organizacijos ar jos filialo vadovui _ nuo trijų šimtų iki vieno tūkstančio litų.)

Tai, kad neprisistatė, jo klaida, bet ar tai suvaržė tavo teises kaip nors? Manydamas, kad suvaržė galėjai paprašyti prisistatyti. O jeigu jau manei, kad tai šiurkštus pažeidimas, galėjai pranešti 112, tikrai būtų suregavę į pranešimą.

Redagavo skrajojantis_olandas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gavau laiska,kad isregistruota mano priekaba,reika grazinti numerius i Regitra,per kiek laiko tai reikia padaryti ir kas gresia jeigu negrazinsiu.galetu bent priminima atsiust kaip draudikai daro,visai buvau pamirses  apie ja

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gavau laiska,kad isregistruota mano priekaba,reika grazinti numerius i Regitra,per kiek laiko tai reikia padaryti ir kas gresia jeigu negrazinsiu.galetu bent priminima atsiust kaip draudikai daro,visai buvau pamirses  apie ja

tai vat dėl tų numerių šioks toks kuriozas, aš registruodamas automobilį už juos mokėjau ( tik nežinau gal tai panauda buvo :scratch: ), o  dabar jie primiktynai reikalauja juos grąžinti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gavau laiska,kad isregistruota mano priekaba,reika grazinti numerius i Regitra,per kiek laiko tai reikia padaryti ir kas gresia jeigu negrazinsiu.galetu bent priminima atsiust kaip draudikai daro,visai buvau pamirses  apie ja

ner jokiu baudu, i ta ju reikalavima nusisvilpt... nes jei butu tai is kur zmones tuos numerius paims jei tie auto kazachstane ar rusijoj vazineja,  butu pakiles dar didesnis sumas nei del isregistravimo, isregistruota juk apie 800 000 transporto priemoniu ....kabink kaip ir as numerius ant garazo duru ... as dabar net kolekcionuot juos pradejau, jau vienos durys pilnos  :D

p.s. jei kas turit kokiu senu lietuvisku ar nelietuvisku nereikalingu auto moto ar traktoriniu numeriu tai mielai iskeisciau i litus ar pvz alu  :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ner jokiu baudu, i ta ju reikalavima nusisvilpt... nes jei butu tai is kur zmones tuos numerius paims jei tie auto kazachstane ar rusijoj vazineja,  butu pakiles dar didesnis sumas nei del isregistravimo, isregistruota juk apie 800 000 transporto priemoniu ....kabink kaip ir as numerius ant garazo duru ... as dabar net kolekcionuot juos pradejau, jau vienos durys pilnos  :D

p.s. jei kas turit kokiu senu lietuvisku ar nelietuvisku nereikalingu auto moto ar traktoriniu numeriu tai mielai iskeisciau i litus ar pvz alu  :salut:

As kolega nebūčiau toks garantuotas dėl "nėr jokių baudų", esu jau rašęs ir dar kartą priminsiu:

Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo 27 str. 5 d. reikalavimas - Per 90 dienų nepašalinus priežasčių, dėl kurių buvo sustabdytas leidimas motorinei transporto priemonei dalyvauti viešajame eisme, panaikinamas leidimas šiai motorinei transporto priemonei ir (ar) priekabai alyvauti viešajame eisme ir ji išregistruojama. Šių motorinių transporto priemonių valstybinio registracijos numerio ženklai pripažįstami negaliojančiais ir privalo būti nedelsiant grąžinti juos išdavusiai institucijai.

Žiūrim toliau:

ATPK 1331 straipsnis. Transporto priemonės savininkui (valdytojui) Saugaus eismo automobilių keliais įstatyme nustatytų reikalavimų nevykdymas

Saugaus eismo automobilių keliais įstatyme nustatytų reikalavimų nevykdymas, – užtraukia baudą fiziniam asmeniui nuo trijų šimtų litų iki aštuonių šimtų litų ir įmonės, įstaigos, organizacijos ar jos filialo vadovui _ nuo trijų šimtų iki vieno tūkstančio litų.)

 

Atsakomybė yra ir netokia jau maža, viskas priklausys nuo vykdančių įstatymą principingumo. Taip kad kolegos neskubėkit keisti numerių į alų, nes jų gali dar prisireikti.

Redagavo skrajojantis_olandas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o seip man ydomu, yra kazkur vienoi vietoi sitos visos naujos istatymu redakcijos, kaip tel teh panaikinimo, sukimo per raudona su zalia lentele ir t.t vienoi vietoi ? kad vat atsidarau kazkur it viskas viskas kas nauja kas susija su auto transportu butu vienoi vietoi, o per nper 10 skirtingu internetiniu salniniu ismetyta ? nes cia randu labai daug naudingos info, kurios turbut kitais budais nebuciau rades ar girdejas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na buvo straipsnis, kur regitra buvo pasakius, kad jei žmogus numerių negražino, tai nevers su šautuvu įremtu į nugarą grąžinti ar nubausti, nes vadovaujasi dar ir žmoniškumo principu, o ne aklu įst. vykdymu, kuris kartais prasilenkia su žmoniškumo principais.

 Taip, buvo reportažas, kuomet kažkoks Regitros atstovas kalbėjo, jog nėra sankcijų už numerių negrąžinimą... bet, o, tačiau... teisės aktuose atsakomybė yra numatyta, tad manau, tik laiko klausimas, kada ši nuostata bus pradėta vykdyti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Taip, buvo reportažas, kuomet kažkoks Regitros atstovas kalbėjo, jog nėra sankcijų už numerių negrąžinimą... bet, o, tačiau... teisės aktuose atsakomybė yra numatyta, tad manau, tik laiko klausimas, kada ši nuostata bus pradėta vykdyti.

tai kokia sankcija ir konkreciai uz ka numatyta? nes visi tik sneka kad numatyta bausti bet nebaudzia.. pagal istatymus nera numatyta uz nusiszengima nebausti ar ignoruoti... tiesiog jie patys nesusigaudo savo prikurtu istatymu pinklese, pvz jei is tikruju atsirastu straipsnis pagal kuri uz numeriu negrazinima butu konkreti ir dar nemaza bauda, tai ka liaudis darytu???? manau ta pati ka ir as... skambinu i policija ir pranesu kad pas mane kieme nakti nuo nenaudojamo auto pavogti numeriai... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.