Pereiti prie turinio

"kietai" suremontuotas Van'as pagal zbignev andrukianec !!!


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

Juokdariai.

Juras666 specialiai "padstrigajet" kad tema gink Die nenumirtu, arba, kad Saras giliau i mesla iklimptu (pvz. su snukiadauziais), - jis juk ne karta dziaugesi, kad as kazkokia panase tema uzkuriu... Jam tiesiog pramogu 4x4forume truksta...

:lol: :lol: :lol:

kažkaip šį monotoniškai depresišką 5tadienį trūko va kažko... ir bac... nu gražu :)/> Ačiū Šarai, už gerą nuotaiką, ir ryžtą ir tą optimistiškumą B)/>

 

........................

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 477
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

O kodel visiems atrodo, kad Sarunas pats turi snukiadauziu uzsiimti? Zinoma gal tik pinigai netie, kad cia terliotis, bet kartais yra principo reikalas. Zodziu yra zmoniu, kurie uzsiima ir tokiu darbu.

Siaip is patirties galiu pasakyti, kad sunsnukiai bijo tik viesumo ir mirties / skausmo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad kreiptis į "bachurus" per maža suma, nes tie, kurie rimtai ir "tvarkingai" dirba nesišūdinės dėl tiek. Beja...kažkas jau minėjo, kad kreipkis į TV pagalbą, kaikas juokėsi, kaikas sakė, kad ten visiem sumoka ir padaro šou...žodžiu, šiandie vakare rodys per TV3 pagalbą mano pažįstamą statybininką, kuriam iškvietė TV pagalbą, žodžiu ten įdomi įstorija, ir...niekas niekam nieko nemokėjo...Šaro atveju, padės-nepadės konkrečiai neaišku, bet kad tą siužetą vėliau panaudot teisme Šaro naudai yra šansų...bet jei sumastysi kreipkis būtent į TV3, nes LNK cirkas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir nesakau, kad dėdei Šarūnui pačiam važiuot ir duot į dantis...

 

 

o kas ten sakė, kad už nuojautas šakas suspardo ir dar langus daužo - čia jau persistrngta....

 

 

realiai tai arba galima nedaryti nieko arba daryti kaip dabar, tik kalbėti ir laukti kada zbignės sąžinė prabus (beveik garantuoju, kad taip nebus) arba remt jį prie sienos... ba kitaip ir vanas spės supūt....o babkės gi pakankamai nemenkos... arba dar galima kaip sakiau ryt labai karčia ir brangią piliulę ir nurašyt viską kaip yra...palikt kalną penegų išmestų į balą ir imtis naujo projekto :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia kaip ir viskas aišku, blevyzgom nieko čia nesigaus. Jei jau taip eina reikalai, kad nei ten nei šein niekas galis nesisukt. Tai gaunasi taip, kad reikia imti nepriklausomą ekspertą ir dokumentaliai įvertinti darbų kokybę, toks popieras tikrai nepamaišys. Ir oficialiai meistrui parašyti, kad jokių skolos lapelių čia nera, nes už darbą kirviu, tokios kapiekos nesimoka. Man buvo atvejis pries kelis metus Mašina iš oficialaus atstovo serviso po draudiminio įvykio mašina buvo atisimta tik iš trečio karto, nes netenkino darbų kokybė, nors bandė įrodyti visais būdais, kad taip turi būti......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zbignes vietoje jei buciau "nekaltas ir teisus"atvaziuociau pas Saruna ir grazinciau jam pinigus ir rasteli .Dar prideciau kad gali susikisti tuos litus i viena vieta. Manau Zbigne yra protingas zmogus ir Jis taip pasielgs . Taip pasielgdamas jis uzdirbs zenkliai daugiau pinigu , turedamas gera varda. Jei toliau tyciosis is Saruno naivaus poelgio ir sugebejimu pasinaudoti, gavus skolos rasteli,neteks daugiau pinigu . Zmogus pasirenka savo gyvenimo kelia ar buti ZULIKU, AFERISTU, GANDO.... visame 4x4forume. Todel kreipiusi i Zbigne kuris visa tai "mato" .Uztenka kad ant Taves piltu suda pasielg kaip zmogus ,nusileisk Sarunui .Jei neturi uz ka valgyti suselpsiu asmeniskai ,bet tik maistu.

Tikiuosi Zbigne si tema bus uzbaikta nes dergti zmogu gali visaip. Ar Tau to reikia? Ar reikia dar ir kvapo ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zbignes vietoje jei buciau "nekaltas ir teisus"atvaziuociau pas Saruna ir grazinciau jam pinigus ir rasteli .Dar prideciau kad gali susikisti tuos litus i viena vieta. Manau Zbigne yra protingas zmogus ir Jis taip pasielgs . Taip pasielgdamas jis uzdirbs zenkliai daugiau pinigu , turedamas gera varda. Jei toliau tyciosis is Saruno naivaus poelgio ir sugebejimu pasinaudoti, gavus skolos rasteli,neteks daugiau pinigu . Zmogus pasirenka savo gyvenimo kelia ar buti ZULIKU, AFERISTU, GANDO.... visame 4x4forume. Todel kreipiusi i Zbigne kuris visa tai "mato" .Uztenka kad ant Taves piltu suda pasielg kaip zmogus ,nusileisk Sarunui .Jei neturi uz ka valgyti suselpsiu asmeniskai ,bet tik maistu.

Tikiuosi Zbigne si tema bus uzbaikta nes dergti zmogu gali visaip. Ar Tau to reikia? Ar reikia dar ir kvapo ?

:liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia kaip ir viskas aišku, blevyzgom nieko čia nesigaus. Jei jau taip eina reikalai, kad nei ten nei šein niekas galis nesisukt. Tai gaunasi taip, kad reikia imti nepriklausomą ekspertą ir dokumentaliai įvertinti darbų kokybę, toks popieras tikrai nepamaišys. Ir oficialiai meistrui parašyti, kad jokių skolos lapelių čia nera, nes už darbą kirviu, tokios kapiekos nesimoka. Man buvo atvejis pries kelis metus Mašina iš oficialaus atstovo serviso po draudiminio įvykio mašina buvo atisimta tik iš trečio karto, nes netenkino darbų kokybė, nors bandė įrodyti visais būdais, kad taip turi būti......

As butent del to ir kvieciausi visus pazistamus ir ne meistrus, kad atvaziuotu ir apziureje pasakytu ar as kazko nesuprantu, ar zbigne durniu iesko, - jau mano kieme buvo keturi automobiliu remontu NE megejiskai uzsiimantys meistrai ir jie ne tik palaiko mano nuomone, bet dar ir rado daugiau bjauriu kliauzu, kurias padare zbigne... Va tik kad dokumentaliai visa tai padaryti, tai yra sudetingiau, kaip ir teisminiais procesais uzsiimineti... :unsure: :unsure: :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tuoj gausi, "žinovas" už šmeižtą... angry.gif AŽ (asmeninių poikalbių) neturi galimybės nei trinti nei matyti nei administratorius nei moderatorius... nebent trinti-šalinti patį dalyvį iš forumo... o AŽ "dingsta" kai autorius pats savo žinutes pašalina iš savo AŽ dėžutės... irgi tokių turiu tuščių įrašų...

Jei kam reik dokumentuotis -darykitės printscrinus, kserokopijas ar išsisaugokit susirašinėjimą... tam yra visos galimybės...

O kaip yra su AZ zinuciu persiuntimu i savo el.pasta???... Pas mane tai sitas nustatyta!!!... <_< <_< <_<

post-115-1400848605772_thumb.png

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip yra su AZ zinuciu persiuntimu i savo el.pasta???... Pas mane tai sitas nustatyta!!!... <_</> <_</> <_</>

po menesio savo el. pasta pasitikrinai ? :)

o aplamai tai sita tema i nauda zbignei, tas zino kaip apsigint ba viskas cia isdestyta... kartais reikia palaikyt liezuvi ( klaviatura)uz dantu pries kuriant tokia tema, dabar pats prisiguodei ant forumieciu peciu o jie prirase tiek puslapiu ir v itoge atsirado isvados kad tu zbignei nieko nepadarysi ar nedarysi... tas ir sedi ramiai o tu vis virkauni ... siulau trint =sia tema ir viska daryk pats o ne su svieto pagalba

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po menesio savo el. pasta pasitikrinai ? :)/>

o aplamai tai sita tema i nauda zbignei, tas zino kaip apsigint ba viskas cia isdestyta... kartais reikia palaikyt liezuvi ( klaviatura)uz dantu pries kuriant tokia tema, dabar pats prisiguodei ant forumieciu peciu o jie prirase tiek puslapiu ir v itoge atsirado isvados kad tu zbignei nieko nepadarysi ar nedarysi... tas ir sedi ramiai o tu vis virkauni ... siulau trint =sia tema ir viska daryk pats o ne su svieto pagalba

Paskutinis jo prisijungimas:

post-115-14008519773676_thumb.png

Tad nemanau, kad anas cia kazka skaitineja... O be to as neturiu ka nuo jo slepti... Man reikejo keleta dienu tylos ir isvaizdos, kad rankas nuleidau ir nieko nebedarau, taip ir buvo, o dabar jau man viskas dzin... Skolos rastelis nebe galingas, o del likusiu pinigu susigrazinmo dar ne vienas advokatas negarantavo, kad byla butu bent 90%, kad laimesiu... Tad dar 5000 Lt ismesti, kad pasismaukyti po teismus su neaiskia baigtimi man kazkaip per didele prabanga... Tikriausiai apsiribosiu tuo, kad tas padaras vardu zbigne, bus smarkiai paviesintas ir nuolat tures pabegancius klientus... :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutinis jo prisijungimas:

post-115-14008519773676_thumb.png

Tad nemanau, kad anas cia kazka skaitineja... O be to as neturiu ka nuo jo slepti... Man reikejo keleta dienu tylos ir isvaizdos, kad rankas nuleidau ir nieko nebedarau, taip ir buvo, o dabar jau man viskas dzin... Skolos rastelis nebe galingas, o del likusiu pinigu susigrazinmo dar ne vienas advokatas negarantavo, kad byla butu bent 90%, kad laimesiu... Tad dar 5000 Lt ismesti, kad pasismaukyti po teismus su neaiskia baigtimi man kazkaip per didele prabanga... Tikriausiai apsiribosiu tuo, kad tas padaras vardu zbigne, bus smarkiai paviesintas ir nuolat tures pabegancius klientus... :angry:/>

tai tada idek jo tikra varda ir pavarde ir kur gyvena, kur remontuoja...ir tel paviesink, per menulio pilnati cherbra pasiprikolins :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei cia jo tinklapis tai kur vano foto fotogalerijoje ? :D/>

Todel, kad vano nedenge RAPTOR danga.RAPTOR cenzura neleido.Beje puslapyje yra skiltis "APIE MUS " vadinasi jis ne vienas toks geras meistrelis. Ju daugiau meistreliu.Seniai norejau pamineti Ostapa Benderi,tai

klasika.Tik neaisku su gera ar bloga pabaiga ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jamsi is Ramuno L300? :D/> is triju surinksi ledini viena :rolleyes:/>

Ramuno galeciau paimti (ir imciau) jei kaina butu daug mazesne, - skambinau klausiau, - sake litu labai reikia... O as tegaliu vienas prie vieno i Van'a keisti... :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.