Pereiti prie turinio

Alkuninio veleno skyvas


autukas

Rekomenduojami pranešimai

keiciau vandens pompa ir pastebejau, kad alkuninio veleno skyvas pasidalines i dvi dalis: ta dalis, kuri prisisuka prie veleno ir ta dalis, ant kurios dedasi dirzeliai tarpusavyje sujungti guma, tai va pas mane tas skriemulys, ant kurio dedasi dirzeliai nuo tos gumos atsokes ir laisvai prasisuka ir netgi nusiima kai neuzdeti dirzeliai. gal kam buvo kazkas panasaus, ka patarsit?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam toks sudėrtingas škyvas yra pagamintas? Pas mane ant Audi kažkas panašaus buvo ant generatoriaus, ten dar viduj kažkoks guolis buvo. Aš nusipirkau paprastą, kuris tikrai ne 730lt kainavo. Ar ne geriau būtų paprastą uždėti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam toks sudėrtingas škyvas yra pagamintas? Pas mane ant Audi kažkas panašaus buvo ant generatoriaus, ten dar viduj kažkoks guolis buvo. Aš nusipirkau paprastą, kuris tikrai ne 730lt kainavo. Ar ne geriau būtų paprastą uždėti?

paprasta, sakai, o nuo ko ir is kur ji gaut? galvojau tekint, bet nemanau, kad butu pigiau iseje.

 

jei dar reikia turiu skyva 863809482 kaune

jau nupirkau is Kaisiadoriu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sveiki visi,

 

Gal patarsit ką daryti? Variklis 4M40 , 2,8 be kondicionieriaus. Zvilgterejus po kapotu pamaciau , kad nuleke abu dirzeliai. Senus ismeciau ir uzdejau naujus. Bet kai uzvedziau persuko arciau variklio esanti dirzeli. Varikliui dirbant yra ir cypciojimas(naturalu). Dar karta uzdejau ir vel persuko vidini dirzeli. Atidziau paziurejus itariu, kad alkuninio skyvas pasidaves i vidu ir del to persuka dirzeli. Kokia priezastis tokios skyvo padeties? Gal skyvo dempferis ar tvirtinimas kaltas? Anksciau to nepastebejau ,o ir labai neziurejau. MP turiu tik puse metu.

Visiems isanksto dekui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2 autukas rasei , kad turi alkuninio skyva. Ar dar turi ir ar tinka 2,8 be kodiskes varikliui?

o tavo skyvas triju grioviu ar dvieju, jei triju tai tiks visokie (man atrodo dvieju ir nebuna) bent pas mane tai ant originalaus du tolimesni (siauresni) nuo variklio suko generatoriu, o artimesnis (platesnis) suko kondyske. tik as nusipirkau, matyt nuo anglo, tai dabar grioviai atvirksciai, bet pritaikiau dirzus ir nebeimu i galva :D

o siaip tai cia irasysi savo VIN numeri ir visos detales kaip ant delno:

http://213.234.216.242/mitsubishi/

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2 Autukas. Labai dekui uz info . Pas mane be kondiskes , tai skyvas su dviem grioviais ir vienodais siaurais dirzais. Radau Vilniuj naudota skyva , bet uz 350 lt manau brangu. Naujas pas rusus pagal exista nuo 150 iki 180$.Pas mus su tavim vis tospacios bedos . Tai galva trukusi, tai skyvas gryba pjauna. Sekmes Tau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man dar sove mintis, jei pas tave be kondyskes tai turetu tikti nuo anglo, nes arciau variklio yra du siauri grioviai, o tas platus bus tuscias, bet reik prisimatuot ir palygint. o kaisiadoryse bandei klaust, as ten radau uz 200lt.

sekmes ir Tau :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien nuememe skyva. Pasirodo dempferine guma visiskai atplysusi ir virsutine skyvo dalis kur yra takeliai vazinejo i sonus. Kai pavaziavo arciau variklio bloko , tai nuede skyvo krasta. Todel man atrode , kad du grioveliai. Istikruju ju buvo trys. Dabar atidaviau skyva tekintijui , kad ipresuotu metalini flanca vietoj gumos. Kokia Jusu nuomone apie tokia racionalizacija. Gal ta guma vistik reikalinga kokiai vibracijai gesinti , ogal cia "lapuoti" kurusiu inzinieriu ismislas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.