Pereiti prie turinio

anglo lempos


Rekomenduojami pranešimai

man reiktu nuo 1999m kairės pusės gal jai kas turit nupirkciau. Ir jai kas turit galine kairės pusės taip pat paimčiau.

 

Jei neklystu, nauja originalas ne kosmosą kainuoja. Pasidomėk pas savo detalių tiekėją, arba man AŽ kėbulo numerį brūkštelk, galėsiu pažiūrėti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

anglo netinka nes lauzimas kitoks. jei butu lesines tai dar buna svirtis perjungti spinduly

 

Deja Fronteros neturi lesiniu faru...Nors galetu, nes sviecia tos H4 apgailetinai. Net ir Philips X-treme Vision +100% sudejus, sviecia blankiau nei pas kitas auto su H7 ir paprastom lemputem.

Redagavo Daras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja Fronteros neturi lesiniu faru...Nors galetu, nes sviecia tos H4 apgailetinai. Net ir Philips X-treme Vision +100% sudejus, sviecia blankiau nei pas kitas auto su H7 ir paprastom lemputem.

?????tai gal cia ne lempuciu beda.nezinau pas mane OF A paprastos H4,sviecia geriau nei scharano,gal stiklas suraizytas,gal reflekoriai rudziu spalvos

Redagavo dielavas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?????tai gal cia ne lempuciu beda.nezinau pas mane OF A paprastos H4,sviecia geriau nei scharano,gal stiklas suraizytas,gal reflekoriai rudziu spalvos

 

Stiklai kaip nauji, reflektorius irgi tik vos vos papilkejes per 10metu. Pas OF a stiklas neskaidrus ir ne tiek apsaugota nuo akinimo, tai visai realu,kad sviecia geriau. Su paprastom lemputem apsvietimas ant slapio asfalto-praktiskai nulis. Su Philips, tai siek tiek jau i mada, bet kokia 80-90proc pravaziuojanciu masinu sviesios, sviecia gerokai ryskiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stiklai kaip nauji, reflektorius irgi tik vos vos papilkejes per 10metu. Pas OF a stiklas neskaidrus ir ne tiek apsaugota nuo akinimo, tai visai realu,kad sviecia geriau. Su paprastom lemputem apsvietimas ant slapio asfalto-praktiskai nulis. Su Philips, tai siek tiek jau i mada, bet kokia 80-90proc pravaziuojanciu masinu sviesios, sviecia gerokai ryskiau.

Pritariu, nixriena nesviecia standartiniai B frontes zibintai :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[ bet kokia 80-90proc pravaziuojanciu masinu sviesios, sviecia gerokai ryskiau.

O kokiu būdu tu nustatai, kad ryškiau šviečia kitų auto lempos, nekalbant apie svarkes ir naujos kartos žibintus?

 

vaziuoji autostrada 1 juosta, o tave lenkia kita masina antraja, ir masinoms susilyginus matai,ked kelias salia apsviestas gerokai ryskiau, nei mano pusej :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.