Pereiti prie turinio

EURO-PABRADAS '14


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, dėkoju visiems - organizatoriams už renginį, dalyviams už kompaniją. Viskas puiku! :D/>/>/>

Ir dar keletas pastebėjimų, kad renginys dar geresnis būtų.

Pritariu didžiajai daliai pastabų, kurias surašė Suomis 11 psl., kas netingi - pažiūrėsite.

Naktiniam važiavimui negavau normalių koordinačių ant popieriaus, o ką davė jaunuolis - vedžiojo po poligoną, bet ne prie taškų. Teko naudotis netobulu Garmin. Čia kitiems metams, kad Meris neužmirštų atspausdinti :scratch:/>/>/>

Manau reiktų patobulinti Extrim įskaitą. Išeina taip, kad galėjai nugalėt šių metų Extrime nepaėmęs nė vieno Extrim KP.

Pasivažinėjai po Reido taškus, tokius kaip 25 ir 9 ir viskas super. :cheer:/>/>/> Gal galima būtų kitiems metams patobulinti, kad svarbiausi Extrimui - Extrimo taškai, o jei visi juos paima, tada skaičiuoji Reido taškus. Nepasakysiu tiksliai, bet kažkuriais metais lyg ir taip buvo. Kai registravausi, tikrai nebuvo minėta, kad bus bendra įskaita. Meris pernai pasiūlė su mūsų komplektacija startuoti Extrime - iššūkį priėmiau ir garbingai įveikėmė didžiąją dalį Extrim taškų. Mes patys po brifingo žinojome kaip bus skaičiuojama, neturiu jokių pretenzijų dėl rezultatų. Norėjosi ir techniką ir save išbandyt. Keli metai iš eilės Reide, o Extrimas - kažkas naujo.

Jei ką - viską apie tai, kad čia nesportinis renginys aš jau girdėjau. Ne to ir važiuojam.

O viską kartu sudėjus - super! Puikiausiai panardėm, superinė kompanija, niekas stipriai nelūžo ir laukiame kitų metų! :liux:/>/>/>

Keletas mūsų foto. Dar daugiau yra čia: http://www.dominantetrophy.lt/nuotrauku-galerija/bekele-4x4-offroad

post-4178-14018952974484_thumb.jpg

post-4178-14018953196209_thumb.jpg

post-4178-14018953341055_thumb.jpg

post-4178-14018953502029_thumb.jpg

post-4178-14018953652264_thumb.jpg

post-4178-14018953859464_thumb.jpg

post-4178-14018954092898_thumb.jpg

post-4178-14018954353768_thumb.jpg

post-4178-1401895461181_thumb.jpg

post-4178-14018954958488_thumb.jpg

post-4178-14018955402565_thumb.jpg

post-4178-14018955850484_thumb.jpg

post-4178-14018956127804_thumb.jpg

post-4178-14018956457108_thumb.jpg

post-4178-14018956683155_thumb.jpg

post-4178-14018957785506_thumb.jpg

post-4178-14018958168286_thumb.jpg

post-4178-14018958435707_thumb.jpg

post-4178-14018958575189_thumb.jpg

post-4178-14018958780808_thumb.jpg

Redagavo Eghis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 385
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Sveiki, dėkoju visiems - organizatoriams už renginį, dalyviams už kompaniją. Viskas puiku! :D/>

Ir dar keletas pastebėjimų, kad renginys dar geresnis būtų.

Pritariu didžiajai daliai pastabų, kurias surašė Suomis 11 psl., kas netingi - pažiūrėsite.

Naktiniam važiavimui negavau normalių koordinačių ant popieriaus, o ką davė jaunuolis - vedžiojo po poligoną, bet ne prie taškų. Teko naudotis netobulu Garmin. Čia kitiems metams, kad Meris neužmirštų atspausdinti :scratch:/>

Manau reiktų patobulinti Extrim įskaitą. Išeina taip, kad galėjai nugalėt šių metų Extrime nepaėmęs nė vieno Extrim KP.

Pasivažinėjai po Reido taškus, tokius kaip 25 ir 9 ir viskas super. :cheer:/> Gal galima būtų kitiems metams patobulinti, kad svarbiausi Extrimui - Extrimo taškai, o jei visi juos paima, tada skaičiuoji Reido taškus. Nepasakysiu tiksliai, bet kažkuriais metais lyg ir taip buvo. Kai registravausi, tikrai nebuvo minėta, kad bus bendra įskaita. Meris pernai pasiūlė su mūsų komplektacija startuoti Extrime - iššūkį priėmiau ir garbingai įveikėmė didžiąją dalį Extrim taškų. Mes patys po brifingo žinojome kaip bus skaičiuojama, neturiu jokių pretenzijų dėl rezultatų. Norėjosi ir techniką ir save išbandyt. Keli metai iš eilės Reide, o Extrimas - kažkas naujo.

Dar vienas pastebėjimas dėl reglamento: "Startuoja po vieną ekipažą ir vertinami individualiai" - "Zuikis" ir TLC 73 visur kartu važiavo, ir mums kartą padėjo, ir mes jiems padėjom, bet ką reiškia "po vieną"? :?:/>

Jei ką - viską apie tai, kad čia nesportinis renginys aš jau girdėjau.

O viską kartu sudėjus - super! Puikiausiai panardėm, superinė kompanija, niekas stipriai nelūžo ir laukiame kitų metų! :liux:/>

Keletas mūsų foto.

 

Atsiuversk pirma puslapi ir dar kart paskaityk ,,Startuos visi po vieną, bet trasoje galite ženytis... vis tiek rezultatus gimdysite individualiai... " :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiuversk pirma puslapi ir dar kart paskaityk ,,Startuos visi po vieną, bet trasoje galite ženytis... vis tiek rezultatus gimdysite individualiai... " :)/>

Na kaip pasakysi, as ir pirma psl. moku skaityt, ir reglamenta skaiciau. Ir jus saunuoliai - gerai suvazinejot :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiuversk pirma puslapi ir dar kart paskaityk ,,Startuos visi po vieną, bet trasoje galite ženytis... vis tiek rezultatus gimdysite individualiai... " smile.gif

 

Priezastis, kodel mes komandoj vaziavom, kolegu navigacija buvo sugedusi. Tad elgemes draugiskai, padejom vieni kitiems:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priezastis, kodel mes komandoj vaziavom, kolegu navigacija buvo sugedusi. Tad elgemes draugiskai, padejom vieni kitiems:)

Aš neturiu jokių pretenzijų nei jums, nei organizatoriams. Jei parašyta - aš skaitau, jei nesuprantu - klausiu. Ko čia piktintis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parasisiu ir as,labai jou idomei skaiciojama,man 4vieta iki 3vietos neuztiako 1tasko,bet as vaziavou poroi su Jura(balta toyota) sugedus mano gervei Jura paime minimum 3taskus Extrimo outomatiskai is turetu uzimt aukstesne vieta,prizine :scratch: vielgi Marius(suzuki zalias) startavo 2minutem anksiou,finisavom is jou buvo stovikloi,bet pagal jusu dokus is trasoi praliaido 30min dougiou :scratch:

P.S Sudju na Mylo :excl: sekanti karta geriou skaiciokit :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neturiu jokių pretenzijų nei jums, nei organizatoriams. Jei parašyta - aš skaitau, jei nesuprantu - klausiu. Ko čia piktintis?

 

As ir nemanau, kad turi cia visi tiek kalba, diskutuoja apie tuos rezultatus, lyg cia butu sportines varzybos buve. Svarbu, kad visi gerai praleidom laika :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parasisiu ir as,labai jou idomei skaiciojama,man 4vieta iki 3vietos neuztiako 1tasko,bet as vaziavou poroi su Jura(balta toyota) sugedus mano gervei Jura paime minimum 3taskus Extrimo outomatiskai is turetu uzimt aukstesne vieta,prizine icon_scratch.gif vielgi Marius(suzuki zalias) startavo 2minutem anksiou,finisavom is jou buvo stovikloi,bet pagal jusu dokus is trasoi praliaido 30min dougiou icon_scratch.gif

P.S Sudju na Mylo excl.gif sekanti karta geriou skaiciokit biggrin.gif

 

Jo, del laiko praleisto trasoje geras pastebejimas:liux:src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/icon_thumright.gif"> Jeigu reiktu tiksliai rezultatus skaiciuot, imtume visu ekipazu nuotraukas starto finiso laikus ir nagrinetume, tai man atrodo vel viskas keistusi galutineje lenteleje:Dsrc="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/biggrin.gif">

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar keletas pastebėjimų, kad renginys dar geresnis būtų.

Pritariu didžiajai daliai pastabų, kurias surašė Suomis 11 psl., kas netingi - pažiūrėsite.

Naktiniam važiavimui negavau normalių koordinačių ant popieriaus, o ką davė jaunuolis - vedžiojo po poligoną, bet ne prie taškų. Teko naudotis netobulu Garmin. Čia kitiems metams, kad Meris neužmirštų atspausdinti icon_scratch.gif/>/>/> TAIP, ČIA PAMIRŠAU ATSPAUSDINTI KORDINATES, BET GALĖJAU KOMPE PARODYTI IR DUOT NUSIRAŠYTI... arba nuo kito dalyvio... DEJA NEI MAN patarti tada NEI PAČIAM NETOPTELĖJO TOKIA MINTIS..

Manau reiktų patobulinti Extrim įskaitą. Išeina taip, kad galėjai nugalėt šių metų Extrime nepaėmęs nė vieno Extrim KP.

Pasivažinėjai po Reido taškus, tokius kaip 25 ir 9 ir viskas super. icon_cheers.gif/>/>/> Gal galima būtų kitiems metams patobulinti, kad svarbiausi Extrimui - Extrimo taškai, o jei visi juos paima, tada skaičiuoji Reido taškus. - PABANDYK PASKAIČIUOTI IŠ NAUJO, VISI "E" TAŠKAI SU X2, X3 KOEFICIENTU IR BEVEIK VISUS EXTRIMAS ĮVEIKĖ - IR JIE BUVO PAGRINDINIS RODIKLIS.. Nepasakysiu tiksliai, bet kažkuriais metais lyg ir taip buvo. Kai registravausi, tikrai nebuvo minėta, kad bus bendra įskaita. KOKIA BENDRA ĮSKAITA ? JUMS TIK TAŠKAI BUVO ANT VIENO LAPO, KAD JEI KAM MAŽA GALĖTU IR SUNKESNIUS EXTRIMO PAIMTI.. smile.gif Meris pernai pasiūlė su mūsų komplektacija startuoti Extrime - iššūkį priėmiau ir garbingai įveikėmė didžiąją dalį Extrim taškų. Mes patys po brifingo žinojome kaip bus skaičiuojama, neturiu jokių pretenzijų dėl rezultatų. Norėjosi ir techniką ir save išbandyt. Keli metai iš eilės Reide, o Extrimas - kažkas naujo.

Jei ką - viską apie tai, kad čia nesportinis renginys aš jau girdėjau. Ne to ir važiuojam. Taip jis ne sportinis, bet kaip treniruotė tinka ir sportui smile.gif

O viską kartu sudėjus - super! Puikiausiai panardėm, superinė kompanija, niekas stipriai nelūžo ir laukiame kitų metų! icon_thumright.gif/>/>/>

Keletas mūsų foto. Dar daugiau yra čia: http://www.dominante...ele-4x4-offroad

 

raudonai bandžiau pakomentuoti smile.gif

 

Beja, Eghi, o kaip čia nesušlapot ir nusifotkinot prie E30 ? :) kai parašyta grafoje MUD -tipo foto baloje ?... :)kpe30.jpg

 

 

o šiaip viskas gerai, svarbu jums įdomu buvo, tik dėl to ir stengiamės... wink.gif

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, del laiko praleisto trasoje geras pastebejimas:liux:src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/icon_thumright.gif"> Jeigu reiktu tiksliai rezultatus skaiciuot, imtume visu ekipazu nuotraukas starto finiso laikus ir nagrinetume, tai man atrodo vel viskas keistusi galutineje lenteleje:Dsrc="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/biggrin.gif">

 

šiuo atveju viską nulėmė surinkti ir užskaityti taškai.. nei sugaištas laikas, nors po 2-3 taškus neužskaitėm.. galėjom ir daug daugiau... nes daug kur buvo tik gabalas visureigio, o ne visas kadre... Marka čia tu šturmanui pravesk pamokėles kaip fotkintis... :) bet kadangi visos balos žinomos, tai matėsi, kad kur reikia prasigervinta ir nusifotkinta... todėl nepriekabiavom...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parasisiu ir as,labai jou idomei skaiciojama,man 4vieta iki 3vietos neuztiako 1tasko,bet as vaziavou poroi su Jura(balta toyota) sugedus mano gervei Jura paime minimum 3taskus Extrimo outomatiskai is turetu uzimt aukstesne vieta,prizine icon_scratch.gif vielgi Marius(suzuki zalias) startavo 2minutem anksiou,finisavom is jou buvo stovikloi,bet pagal jusu dokus is trasoi praliaido 30min dougiou icon_scratch.gif

P.S Sudju na Mylo excl.gif sekanti karta geriou skaiciokit biggrin.gif

 

vadinasi jam daugiau neužskaityta taškų, nes dalį jų net nepažymėjo tinkamai kortelėje... keli taškai bunkeryje ir kvartalinėje neteisingai atsakymai... tai ir nulėmė, o visumoje prie KP tinkamai žymėjosi, geriau nei už kitus, tobulėja wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos,

 

Įkišiu savo dvi kapeikas ir aš, nors kažkam ir netiko, kad gulbė su 38" batais atvažiavo į trejetuką. drunken_smilie.gif Bet šių metų Pabradui pilnai būtų pakakę ir 35" avalynės Gulbei. Trumpai:

 

1. Pabradas vyksta jau 14 kartą.

 

2. Kiekvieną kartą vis mažėja renginio plotas.

 

3. Visi sunkesni taškai bei vietos žinomos atmintinai tiems, kas dalyvauja ne pirmą ir ne antrą kartą...Nepriklausomai nuo to, iš kurio galo prie jų atvažiuosi. ( ir čia tik RESPECT Miroslavui, kad jis vis sugalvoja, kaip apžaist tuos taškus, kad būtų įdomu visiems).

 

4. Šįmet kai kurių atžymų neėmėm specialiai, kad nelaužyt texnikos, kitose buvo kamštis (dažniausiai suzukis arba Jeep). Pagalbos jie nenorėjo, o mes nelaukėm, kol jie išsivargo iš tos durpės....

 

5. Pabrado durpė yra 99 nuošimčių be "dugno"- todėl jokio skirtumo ar tu 31" ar 43" važiuosi-tose vietose tik gervė "rulez" ir žipo svoris smile.gif.

 

6. VISIEMS-Pabradas yra visureigių automobilių sesija, o ne čempionato etapas. (nors aš dar atmenu, kai tokiu buvo....).

 

7. Laukiam Pabrado'15.

 

Dar kartą ačiū orgams.

 

Gulbės ekipažo vardu....

 

J

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

raudonai bandžiau pakomentuoti smile.gif

 

Beja, Eghi, o kaip čia nesušlapot ir nusifotkinot prie E30 ? :)/>/> kai parašyta grafoje MUD -tipo foto baloje ?... :)/>/> post-4-14019150586657_thumb.jpg

 

 

o šiaip viskas gerai, svarbu jums įdomu buvo, tik dėl to ir stengiamės... wink.gif

 

" arba nuo kito dalyvio... DEJA NEI MAN patarti tada NEI PAČIAM NETOPTELĖJO TOKIA MINTIS.."

Nuo kito dalyvio ir nusirasiau, bet matyt ne tas formatas ( pas mane galimi 3 ). Kai duodi paties atspausdintus lapus - viskas būna gerai, kadangi aš žinau kur stovykla, kur Laumena ir pasitikrinu kuris formatas teisingas. Bet Magellanui siemet buvo paskutinis Pabradas.

:(

 

Na turiu prisipažint kad į E30 atbuli ivažiavom, šturmanai taip suvadovavo, aš pats nepažiūrėjau kas tiksliai parašyta. Bet tiek prieš mus ( nepamenu koks ekipažas, ir kažkas jau buvo prisipažinęs forume) ir po mūsų tikriausiai taip pat važiavo. Penkiuose taškuose atidirbus po daugiau kaip pusvalandį kiekviename, radus tokį taška norisi duot gervei pailsėt ir akumui atsistatyt, o ne ieškot kaip sunkiau jį įveikt. Klaidelė, pasitaiko... :rolleyes:/>

Turiu konstatuot, kad neišmėsinėtas Patrulis Extrimui per sunkus. Kol mes gervinames, "zuikis" mus ratu gali apvažiuot :D/>

Kaip rašė Juras, kai dugno nėra - tai ir padangos nepadeda, eini kaip kirvis dugnan iki pačių šaratų ;)/>

Na, bet gerai pasismaginom, išbandėm Patruli beveik iki galimybių ribos ( gervė nebuvo paraudonavus, bet kiaušinius buvo galima kept) :D/> O šiaip viskas Pabrade kaip visada - super! :cheer:/> :salut:/> Didelis dėkui organizatoriams ir dalyviams. Važiuoju remontuotis .... :D/>

Redagavo Eghis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na turiu prisipažint kad į E30 atbuli ivažiavom, šturmanai taip suvadovavo, aš pats nepažiūrėjau kas tiksliai parašyta. Bet tiek prieš mus ( nepamenu koks ekipažas, ir kažkas jau buvo prisipažinęs forume)

tai Gaspis rašė, kad atbulynka į balą įlėkė. Bet ar tai blogai? aš suprantu jeigu MUD taškas, tai turi būti baloje, o ar yra skirtumas iš kurios pusės į ją įvažiavai? Aš nekalbu apie tuos atvejus, kai nors ir liečiant atžymą, džipas stovi ŠALIA balos.

Pamenu vienais metais buvo griežtai nurodyta iš kurios pusės turi privažiuoti, tai tada ir mes ne vieną pramazinom, bet dabar - jeigu nėra nurodytos krypties?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na buvo kur dave KP rinkimui lapus su zemelapiais, ir buvo ten kryptis parodytos kuria puse vaziuoti ,bet parasyta jai neklystu rekomenduojama del spusciu isvengimo, nors mes vaziavome nekreipdami i tas rodykles dauk kur kitiems pries nosi islysdavome KP taskuose, zinau kad viena sturmane is margo suzikui bare du kartus ,kodel ne pagal kryti vaziuojat :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na buvo kur dave KP rinkimui lapus su zemelapiais, ir buvo ten kryptis parodytos kuria puse vaziuoti ,bet parasyta jai neklystu rekomenduojama del spusciu isvengimo, nors mes vaziavome nekreipdami i tas rodykles dauk kur kitiems pries nosi islysdavome KP taskuose, zinau kad viena sturmane is margo suzikui bare du kartus ,kodel ne pagal kryti vaziuojat :D/>/>

 

Cituoju Merio pranešimą 2014-05-18, 08:30:

Šiemet numatyta daugiau ir sunkesnių taškų, todėl ir eiliškumo nebus... bus tik zonos su rekomendacija kuria kryptimi pradėti rinkti (kad nebūtų priešinga kryptimi kamščio)... pagailo pernai dalyvių, kuriems buvo neužskaitomi KP dėl kita kryptimi šturmavusių... šiemet kiekvienas "išsitepliojęs" bus vertinamas Paveiksliukas (reglamente numatyta - bus priedas dėl konkretesnių taisyklių).

 

 

tai Gaspi kaip ir reabilituotas :)/> viskas gerai su tuo atbulynkiniu tašku :)/>

Redagavo Šturmanienė
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kitur buvo, kur atbulom vertėjo prišokti ir į priekį jei ką išsigervinti... bet jei KP žymoje parašyta "F MUD" tai reiškia foto baloje kur tas KP yra... o ne ant drėgno išvažiavimo :) KP ne šiaip vieta atsistoti, o pažymėta vieta kur yra bala, per kurią reikia pravažiuoti ir joje įsiamžinti :)

 

p.s. šiaip šiemet situacija dar geresnė... matosi, kad šturmanai atidesni ir fotosesijos daugumoje gan tvarkingos... su visu visureigiu kadre... kai kas net po dvi foto kitu rakursu darė... wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kitur buvo, kur atbulom vertėjo prišokti ir į priekį jei ką išsigervinti... bet jei KP žymoje parašyta "F MUD" tai reiškia foto baloje kur tas KP yra... o ne ant drėgno išvažiavimo :)/>/> KP ne šiaip vieta atsistoti, o pažymėta vieta kur yra bala, per kurią reikia pravažiuoti ir joje įsiamžinti :)/>/>

 

p.s. šiaip šiemet situacija dar geresnė... matosi, kad šturmanai atidesni ir fotosesijos daugumoje gan tvarkingos... su visu visureigiu kadre... kai kas net po dvi foto kitu rakursu darė... wink.gif

 

Pasiūlymas ateičiai - jei yra toks KP "F MUD", tada paprasčiausiai nežymėkite konkretaus medžio, o ištieskite juostas, kaip kad buvo taške ( Nr. neprisimenu, pirmose mūsų foto). Nes ten mes net neieškojome ar yra kas pažymėta, navigacija rodo kad čia, juostos yra - tai supratom, kad privalom per... (net nežinau koks čia veiksmas) gal pernert :D/>

post-4178-14019896543991_thumb.jpg

Redagavo Eghis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau kaip tik renginys taip lenda problemos dėl rezultatų. Neseniai teko dalyvauti truputi kitokio pobūdžio varžybose ir susiduriau su labai paprastu reiškiniu kuris visas diskusijas po varzybu del rezultatu paverčia niekais: Teisejas prie akiu suskaiciuoja rezultata uzraso ji dalyviu blanke ir kiekvienas dalyvis po savo rezultatu pasirašo- manau tai labai gera praktika išsprendžianti visokias velesnes spekuliacijas rezultatais

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau kaip tik renginys taip lenda problemos dėl rezultatų. Neseniai teko dalyvauti truputi kitokio pobūdžio varžybose ir susiduriau su labai paprastu reiškiniu kuris visas diskusijas po varzybu del rezultatu paverčia niekais: Teisejas prie akiu suskaiciuoja rezultata uzraso ji dalyviu blanke ir kiekvienas dalyvis po savo rezultatu pasirašo- manau tai labai gera praktika išsprendžianti visokias velesnes spekuliacijas rezultatais

kad cia ne problema :rolleyes: o labiau diskusija

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.