Pereiti prie turinio

TLC 100 -vs- TLC 120


Rekomenduojami pranešimai

gal ne stabdžiai, o masės inertiškumas... ne sportinis gi aftamabilis :)/>

As lyginu su reindzu, ten irgi mases yra ir inertiskumo, bet ten nero tokio pojucio, kad per silpni stabdziai, bet cia mano subjektyvi pojuciais grista nuomone

 

dar prie bedu galeciau pridurt kad galinis virsutinis dangtis prie rankeneles atidarymo rudyja, is 10/10 apziuretu surudyje :( man tiesiog ta blekele ispjove ir ivirino nauja gabala skardos

 

del hidraulines pakabos tai jei reikalingas reguliavimas, nes su laiku pavargsta tiek torcionai tiek galines spiruokles, del ko padideja darbinis slegys, kuris pjauna hidro akumuliatorius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu kalbėti apie 120 kėbulą su D4D, dyzelis jau gauna vieni vartai, dėl patikimumo. Kai tuo tarpu galima pasirinkti GX470 (120 kėbulas), kuriame stovi tas pats 4,7 benzininis agregatas, tik jau su vvt-i, ir jis bėgėjasi iki 100 per 8,1s (palyginimui dyzelinė šimtinė 13,6s...)

 

Noriu pasakyti vazinejau su 80 modeliu ir pagal knyga jis begejosi per12,7 sek./ 100km/h. Bet su paletintoju turejau toki sukimo momenta, kalnus galima buvo tasyti, kai atsirado poreikis greitai keliais vazineti pirkau touareg-ą,

 

Pabandyk su 120 pavaziuoti 180-200 km/h pats pamatysi koks jausmas.

 

O apie sąnaudas geriau nekalbėti.

 

Na, bet kokiu atveju, kiekvienam savo, sėkmės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu pasakyti vazinejau su 80 modeliu ir pagal knyga jis begejosi per12,7 sek./ 100km/h. Bet su paletintoju turejau toki sukimo momenta, kalnus galima buvo tasyti, kai atsirado poreikis greitai keliais vazineti pirkau touareg-ą,

 

Pabandyk su 120 pavaziuoti 180-200 km/h pats pamatysi koks jausmas.

 

O apie sąnaudas geriau nekalbėti.

 

Na, bet kokiu atveju, kiekvienam savo, sėkmės.

 

Audriau, nesikarščiuok :) Aš tik išsakiau kokie privalumai TLC100 su benzu prieš dyzelinę. 120 paminėjau tik kaip vikresnę, bet ne geresnę opciją.

 

Ar iš tavo teiginio reiktų suprasti, kad dyzelis su palėtintoju geriau ims kalną nei galingesnis benzas su tokiu pat palėtintoju? :)

 

Koks jausmas važiuojant su visureigiu ant 200 km/h - negaliu pakomentuot, man tas neaktualu :) Per 2,5 metų tlc100 eksploatavimo nebuvau įsibėgėjęs daugiau nei iki 140 ir ne todėl, kad netraukia :) Turbūt išaugau iš to amžiaus :)

 

P.S. Su Samurajum buvau įsibėgėjęs iki ~110, tai turbūt panašus jausmas kaip su tlc120 ant 200 :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebesukit glavų dėl fludo tegul pyfas rolleyes.gif grįžta į hunterį ir ten plauna galvas... rolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gifSėkmės jam tynais....

 

Prašau pasakyti kas gi čia pasimirė ir suteikė tamstai teisę reguliuoti kur aš turėčiau būti ir kur ne!?

Redagavo pyfpafz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai niekas ...tik ne visi mano bendraminčiai lankosi medžioklių forumuos, o ten tamsta vaidiniesi vos ne kiekvienoj temoj, tai ir norėjau kolegas perspėt , kad gal labai rimtai nežiūrėtų...

 

Nors viskas keičiasi ir net viską žinantys vaikai suauga... Sėkmės...

Redagavo JurasAWD
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai niekas ...tik ne visi mano bendraminčiai lankosi medžioklių forumuos, o ten tamsta vaidiniesi vos ne kiekvienoj temoj, tai ir norėjau kolegas perspėt , kad gal labai rimtai nežiūrėtų...

 

Nors viskas keičiasi ir net viską žinantys vaikai suauga... Sėkmės...

 

Aš tikrai nežinau kur tamsta lankotės bei ant kiek lakią fantaziją turite, bet visų pirma tai mane užsipuolėte manęs net nepažinodamas, o visų antrą - apie mane skleidžiate realybės neatitinkančią informaciją. Na bet, internetas platus, čia visi drąsūs...

Jei kažkur ir registrojuosi tai visada darau tuo pačiu niku, jei man kyla klausimų tai aš ir klausiu labiau nusimanančių.

Kame konspiracija turėjo būti, kad aš medžiotojas? Tai gi pirmoje temos žinutėje net parašyta, kad planuojamas auto važiuos į medžioklę <_<

Nelabai suprantu prie ko čia vaidenimasis jei dvejoju dėl automobilio įsigijimo ir dėl to teiraujuosi?

Redagavo pyfpafz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Audriau, nesikarščiuok :)/> Aš tik išsakiau kokie privalumai TLC100 su benzu prieš dyzelinę. 120 paminėjau tik kaip vikresnę, bet ne geresnę opciją.

 

Ar iš tavo teiginio reiktų suprasti, kad dyzelis su palėtintoju geriau ims kalną nei galingesnis benzas su tokiu pat palėtintoju? :)/>

 

Koks jausmas važiuojant su visureigiu ant 200 km/h - negaliu pakomentuot, man tas neaktualu :)/> Per 2,5 metų tlc100 eksploatavimo nebuvau įsibėgėjęs daugiau nei iki 140 ir ne todėl, kad netraukia :)/> Turbūt išaugau iš to amžiaus :)/>

 

P.S. Su Samurajum buvau įsibėgėjęs iki ~110, tai turbūt panašus jausmas kaip su tlc120 ant 200 :lol:/>

 

Nesikarsciuoju as gerbiamasis, tik norejau pasakyti kad man patinka dyzelis ir jo kaip variklio savybės, o kai tema apie kelius suktis pradejo, tai ir išsakiau kad ne variklyje esmė o mašinos konstrukcijoje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.