Pereiti prie turinio

TLC 100 -vs- TLC 120


Rekomenduojami pranešimai

Bręsta laikas antram džipui.

Pirminė dilema buvo gal imti reindžą, bet kažkaip vis nesiryžtu...

Šeimoje vienas TLC 120 jau yra tai galvoju ar imti antrą tokį patį ar 100-tinio pasiieškot.

Pagrinde važinės mieste ir užmiesty ir sykį ar du per savaitę palėks iki medžioklės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepirk... aš jau nusipirkau :)/>/>/> į kitą nebenoriu sėsti po šimtinės :)/>/>/> bet jei mėgėjas lakstyti, tai 120 šustresnė....

paprašyk ko nors pasivažinėti... pats suprasi kuom skiriasi nuo 120os...

 

Prisišnekėjai... Dabar gausi duoti pasivažinėti :)

Beja ar kažkokių niuansų pas tavo sotkę išlindo po mūsų paskutinio susitikimo ir katrų metų taviškė?

Redagavo pyfpafz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

įvairios... šaltyje daugiau ryja... tiesą pasakius ne pagal kuro sąnaudas toks džipas pasirenkamas... wink.gif

 

Aš suprantu, kad ne pagal tai renkamasi tiesiog įdomu realios tokių metų mašinai.

Kažkaip labai jau sudėtinga iš vartotojų informaciją ištraukti apie šitą mašiną...

Redagavo pyfpafz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maniske 100 ne mieste vasara 14, ziema 16

tiesa mano miestas pries grustis buna ir praktiskai nestoviu, plius tik pora sviesoforu, manau su grustimis galima drasiai dadet 1 ir daugiau

seip neturiu su kuom palyginti, bet variklis mano akimis ziurint nelabai tikes, aisku reiktu pravaziuot su kita simtine 4.2 td, kad sulyginti, ir bakas galetu but didesnis, nes dabar uzsidegus lempeckai kuro telpa 80 ltr.

 

nesicipuoja, keiciamas pagrindinis kompas o cia jau kainos nuo 3000 lt minimum

 

kas del talpumo tai irgi noretusi siek tiek daugiau vietos galinem sedynem, nes vaika kedutei vezant ir pavertus i miegama padeti jau reik traukti priekine sedyne

 

kas del patvarumo tai pakolkas jokiu bedu, bet maniske tik 130 k km pravaziavusi, realiu, neatsukinetu (maniske 2001 gimimo)

 

 

i bekele nekisau, sunka man kazka cia komentuot, bet ziema giliam sniege elgesi gan neblogai

 

daugiau kazka gero ar blogo negaliu parasyt, mano akimis ziurint jos didziausias minusas variklis ir pasukamumas :/ labai jau jis mazas

 

ps. ziauriai rudija galinis dangtis

Redagavo RimasK
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, pagaliau prasideda kažkas konkretesnio.

Kiek žiūrinėjau palei skelbimus variantų tai mašinos jau deklaruojamų būna bėgusios 250-300k, o kur dar nedeklaruoti...

Kai rinkausi šimtinę, bandžiau ieškoti ne Lietuvoje, bet Vokietijoje, tai ridos buvo virš 300k jei kažkiek įkandamos.

Nesigailiu pasirinkęs benziną: ir vikresnė, ir ekonomiškesnė(su dujomis) nei dyzelis. Pirkau su 150k km rida.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trasoje 20L (pensininko režimu), mieste 30L (ne pensininko režimu ir praktiškai tik piko metu važiuoju), čia su 33' ratais. Į balioną vietoj zapaskės telpa 80L dujų (pats balionas 92L). Plius atsargoje visada gali turėti pilną baką benzino (nežinau kiek ten telpa, 90? ).

Pora sekundžių greičiau įsibėgėja iki 100, nei dyzelis, nereikia sukti galvos dėl turbinos, plius sugedus vienos iš kuro rūšių padavimui veiktų antra.

Nebegvildenkim dyzelis vs benzinas temos, nes jeigu būtų vienas teisingas atsakymas - visi važinėtume viena kuro rūšimi :P

 

O jeigu kalbėti apie 120 kėbulą su D4D, dyzelis jau gauna vieni vartai, dėl patikimumo. Kai tuo tarpu galima pasirinkti GX470 (120 kėbulas), kuriame stovi tas pats 4,7 benzininis agregatas, tik jau su vvt-i, ir jis bėgėjasi iki 100 per 8,1s (palyginimui dyzelinė šimtinė 13,6s...)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gytmanai, mano klausimas buvo be ironijos :) viena rusų forumuose skaityti, kitą iš saviškių išgirsti... kas žino, jei pasitaikytų benzinas, gal irgi būtų gerai... bet pasitaikė dyzelinė :) tai ant dujų reik kas 400km jau degalinės, jei nori taupiai važiuoti... į kanistras neprisipilsi, kai keliausi kur toliau nuo civilizacijos... teks benzu tenkintis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane Reindas dujos benzas, o landcruiseris dizelis

kalbant apie benzas/dujos jei ipurskimas, tai benzo sanaudos ziema, jei vazinejimas namai darbas, gausis 40 pr. kol susils variklis

 

dar prisiminiau del tlc kas baisiai nervina, tai stabdziai, kazkokie jie man per silpni, stabdzius stendas rodo kad geriau nei norma

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.