Pereiti prie turinio

ieskau info apie JEEP CHEROKEE


Zydrunas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,turiu JEEP CHEROKEE 2,5TD,vaziavo viskas ok,praita savaite bevaziauojant atsisake matoras,parsitempiau as ji namo,pasiziurejus rimciau kas atsitiko,pamaciau kad nuluzo spilka kur tvirtinasi karamislas,paziurejus dar pasirodo dar viena spilka yra darita i storesne,gaunasi dvi orginalios dvi jau darytos,dzipa pirkau pries 8m.turguje,iki siol neturejau jokiu bedu...tad reiskia su defektu nupirktas suremontuotas ir parduotas,bet cia neesme, nzn ka daryti su galvute,spilkos issukti neimanoma is galvutes ar galima keisti viena galvute ar butina visas 4,va kas man labai idomu meistrai kalba ivairiai vieni keisk visa matora,kiti galvas keist tik visas 4,kiti sako po viena galima keisti...kaip jus manote gal kam taip buvo nutike,ka darete?aciu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viska imanoma issukt galva juk aliumine, noro ir uzsispyrimo reik

keist galva del 1 spilkos nuluzusios nesamone, o tiem tavo meistram, kur siulo varikli keist del to, patiems reik galvas pakeist, didesnes nesamones neimanoma sugalvot, maziau gert reik

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del gerimo gal ir tiesa:D bet mane kitas dalikas kamuoja jei jau viena karta slifuotos galvos,jeigu as tvarkausi matora vel slifuoju,o jei trecia kart pasikartos vel spilkos,galvas bus galima slifuoti? nesumazes degimo kamera? gal reik is kokio stebuklingo metalo spilkas tekinti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del gerimo gal ir tiesa:D bet mane kitas dalikas kamuoja jei jau viena karta slifuotos galvos,jeigu as tvarkausi matora vel slifuoju,o jei trecia kart pasikartos vel spilkos,galvas bus galima slifuoti? nesumazes degimo kamera? gal reik is kokio stebuklingo metalo spilkas tekinti?

ten kameros taip ar taip nera gali slifuoti nors 15 syiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del gerimo gal ir tiesa:D bet mane kitas dalikas kamuoja jei jau viena karta slifuotos galvos,jeigu as tvarkausi matora vel slifuoju,o jei trecia kart pasikartos vel spilkos,galvas bus galima slifuoti? nesumazes degimo kamera? gal reik is kokio stebuklingo metalo spilkas tekinti?

Šiaip tai tokie darbai daromi nenuėmus galvos. Špilkos daromos iš galvos varžtų , o perėjimas į didesnio diametro skylę galima ir iš paprasto varžto ar ilgasriegio.

 

Galva galima tik keletą kartų šlifuot ir tai atsargiai ba viskam yra ribos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal kas turi dalimis paberta 2.5 cheroko matora???? kiek zmoniu tiek nuomoniu...apie tus slifavimus ir panasiai...

Jeigu nepardavė tai turėjo Facetas tokį variklį cielą . Pabandyk susirast arba jį , arba LukasLR.

 

Na o apie remonto technologijas čia kaip visada - vieni kalba iš savos patirties , kiti kartoja tai ką kažkur kažkada išgirdo iš tokio pat kaip ir pats :rolleyes:/>

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu bandes spilkas daryt, dare chonas ar kaip ten jie vadinas, gavosi snipstas, isrove nuvaziavus 200 m.

Mano nuomone vienareiksmiskai originalas, perki galva su spilkom, slifuoji visas su abiem soninem blekutem ir psio.

Padaręs tas špilkas nevienam VM'ui ir žymiai daugiau nei 200 metrų nuvažiavo - jei pačiam tai nesigavo tai dar nereiškia kad tai nepasidaro ;)

 

Beje , šonuose ne bliekutės o visos plokštės ir šlifuojant jas reikia daryt apie 0,2mm aukštesnes nei galvos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.