Pereiti prie turinio

REIKIA PATARIMO!!!! Chevrolet Silverado 6,5 TD


Rekomenduojami pranešimai

arba dengta priekaba prie patrol--beeet kokio dydzio 3 aparaturas paskrausi ir parko nebepardavinesi..........

Nuvertini mano turimos aparatūros kiekį, pervertini Patrol'io mataro pajėgumą, važinėjant su 35' ratais ir tampant priekabas, kartais keleta šimtų kilometrų per dieną... :fanaras: :pirat: :girtas: :smurf:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 108
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

...

o tu tą tranzitą ant vieno iš savo patrulio rėmų užmesk - bus tau busas-visureigis :D:D

LAAABAI brungus projektas; kaip po to su dokais, TA, ir kt. O be to vėl užsimanysiu priekabas tampyti ir vėl verksiu jog širdis silpna... :wink: 8) :mrgreen:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip man tai atrodo kad Sarunai pats nzn ko nori :) As nesuprantu kodel tau aparaturai vezioti reikalingas 4wd su super duper mudais? tai jeigu tamsta atvykstate kazin kokiai liaudziai muzikos pagroti (jei as teisingai supratau zodi aparatura) i kazin koki uzmirsta kampeli, tai kaip ta liaudis iki ten daeina ar davaziuoja? Irgi su super duper liftais ir mudais? Man atrodo kad paprastam vieskeliui vezioti aparatura pakanka ir paprasto krovininio automobiliuko, kaip buvo mineta transito ar pan. Vo tada super duper pasivazinejimams po maurus ir pelkes pasilieki viena is savo super duper lift and mud seneliu ir vargo nematai :) Kazkaip iseina daba arba tu nepasakai savo minciu iki galo arba perdaug komplikuotai ziuri i gyvenima... jei klystu laibai nesusierzink... :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saras gyvena uzkampy, kur be 4x4 neisvaziuosi :lol:...

...ir nepriklausomai nuo oro sąlygų, bet kuriuo metų laiku, turiu sugebėti prisistatyti į šventės vietą nevėluodamas icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif O mano krašte, aš dar neužsitarnavau valdžios malonės, kad jie nupieštų greideristui maršrutą iki mano sodybos, kad anas sniegą nuo kelio nuspardytų, o šupeluku kelis km kelio nusivalyti... :roll: :roll: :girtas: :mrgreen: :smurf: Čia, kaip pvz.

Be to turėjau ir VW LT, ir Iveco Daly, ir kitų variantų, bet tai nepasiteisino (geras lietus - ir stoviu vietoje)... :tongue: Negaliu, gi žmogelio vestuvių dieną paskambinęs garktelėti jog muzikantų nebus... :pig: :smurf: :fanaras: :pirat:

Užbėgdamas už akių būsimiems komentarams pasakysiu, - arčiau civilizacijos nesikelsiu icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif , nes ką tik sėkmingai nuo jos pabėgau ir geresnio gyvenimo neįsivaizduoju... icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif Ir kelio pas save netvarkysiu (bet dar labiau jį gadinsiu), nes nenoriu, kad bet kas, bet kada ir su bet kuo iki manęs privažiuotų... Nesvetingas esu, - vienatvę ir ramybę mėgstu... icon_exclaim.gif :smurf: :pig: :mrgreen:

Kazkaip man tai atrodo kad Sarunai pats nzn ko nori :) As nesuprantu kodel tau aparaturai vezioti reikalingas 4wd su super duper mudais? ...... :wink:

Puikiai žinau, - ko noriu... Kitas klausimas, - ką galiu... :oops: Noriu Hummer H1 arba Chev. Suburban'o arba Silverad'o su 6,2 diz. mataru, 38' mudiniais ratais, ir kitais pelkiniais aj-jai-jai-jais... O štai ką galiu...... :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry:

Todėl ir užsikūriau dėl Silverado, nes svajonė priartėjo, - kaina, - ne kaip įprasta 35kLt, o tik 8kLt... Tad ir nusprendžiau jog svajonių pildymosi metas atėjo, - o pasirodo stebūklų nebūna.... :cry: Didelis, o pasakomis dar tikiu... :oops: :oops: :oops:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Busikas buvo siulomas darbui - pervezti aparatura.... ...:)

Tinka icon_exclaim.gif :idea: , bet su sąlyga, kad "Ovido" kiekvieną savaitgalį (dažniausiai šeštadienį, iš ryto) atvažiuos ištempti, mane su busiku, iki plento (apie 4km), ir budės, kad po renginio (apie 4:00 - 6:00 val. ryto :girtas: ) partempti į namus (jau minėtą atstumą) :wink: :wink: :wink: Perspėju, - tai gali tekti daryti dažniau nei vieną kartą per savaitę... :wink: :wink: :wink:

:lol::lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:pirat: :pirat: :pirat: kazkaip turbut bus pigiau isigyti cheva, nei man varineti kas savaitgali iki taves :)

Sarai esme kad tu nori chevo, let it be... nepanikuok, nesinervink - viskas ateis su savo laiku, skuboti sprendimai tik giliau i liuna traukia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

veltui čia pariniesi :D imi bet kokį dušiai malonų visureigį, nusiperki cinkuotą priekabą su tentu aparatūrai ir pirmyn :wink: nebūtina gi džipą-tvartą pirk tik tai tam, kad kartą savaitėj galėtum jį prisikrauti... orą vežioti šiais laikais - prabanga 8)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

veltui čia pariniesi :Dimi bet kokį dušiai malonų visureigį, nusiperki cinkuotą priekabą su tentu aparatūrai ir pirmyn :wink: nebūtina gi džipą-tvartą pirk tik tai tam, kad kartą savaitėj galėtum jį prisikrauti... orą vežioti šiais laikais - prabanga 8)

Tame ir bėda... "Dūšiai malonus" ir yra šis Silverado (arba Suburban), antroi eilėj Blazer'is (PickUp'as), trečioj Blazer'is (kaip pas Tave), trečioj - TLC (tos kurių matarai 4,2D ir durų 4vnt.) - tik iš biednumo NP eksploatuoju... :oops: :roll: :wink:

O kadangi esu atsisakęs "malonumo" alchogoliauti ir "kaifo" rukyti, - manau galiu sau, pabandyti, leisti prabangą - orą vežioti... :wink: :wink: :wink: 8)

Svajonė užbaigtam variante:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šarūnai, apsispręsk-arba svajonė, arba visureigis darbui :)

Ir priekaba-tikrai neblogas variantas...

O dar, jei atmintis manęs neapgauna, buvo tokios amerikoniškų busų Chevy Van G30 ir Dodge Ram versijos su visais varomais ratais :)

Čia pamąstymui...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas ir fainiausia, - pagyvenes su ilguoju NP atradau, jog galiu dirbti vairuodamas svajonę, prie kurios irgi galima kabinti priekabą... (ką, beje darau ir dabar ir ką esu numatęs daryti ir toliau; dar iki Jums patariant) :wink: 8) :girtas:

...

O dar, jei atmintis manęs neapgauna, buvo tokios amerikoniškų busų Chevy Van G30 ir Dodge Ram versijos su visais varomais ratais :)

Čia pamąstymui...

O dar jeigu zirzelinis... - NORIUUUUUUUUUUUUU :cry: :cry: :mrgreen: :mrgreen:

:lol::lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas ir fainiausia, - pagyvenes su ilguoju NP atradau, jog galiu dirbti vairuodamas svajonę, prie kurios irgi galima kabinti priekabą... (ką, beje darau ir dabar ir ką esu numatęs daryti ir toliau; dar iki Jums patariant) :wink: 8) :girtas:
...

O dar, jei atmintis manęs neapgauna, buvo tokios amerikoniškų busų Chevy Van G30 ir Dodge Ram versijos su visais varomais ratais :)

Čia pamąstymui...

O dar jeigu zirzelinis... - NORIUUUUUUUUUUUUU :cry: :cry: :mrgreen: :mrgreen:

:lol::lol::lol:

 

 

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=1998552 - laiko turedamas vaziuokle optimizuosi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.