Pereiti prie turinio

Parduodama skola


Silv

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 62
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Parašyti yra lengva, bet teisingai suprasti kartais sunku... [/size]

 

 

man buvo atvejis>buvau ziauriai susirges Bmw E23 E24 modeliais,tam reikalui buvau isigijes 3vnt E23. 25-30 metu senumo ,tipo is 3ieju 1 lipdysiu :rolleyes:

Taciau susikloscius seimYninem aplinkybem turejau juos parduot .Pardaviau per BMV foruma.klientas is Klaipedos net nebuvo iki manes atvaziaves ir ju paziurejas,as jam tik foto nusiunciau. atsiunte Traliuka, pinigus y sasakaita tvarkingai pervede,kai traliukas paseke Kliapeda vakare issikrove kita diena skambutis nuo kliento ;sako tu mane apgavai visi parudyje.,tipo nevienas netinka restauracijai as jam sakau- kad paziuretu y ju metus ir tik 1 is ju yra nesupuves(kadangi pats dirbu sy darba todel sugebu yvertint korozijos padarinius)mano akimis 1 modelis buvo tinkamas prikelimui, as ji atsitempiau su nuotykiais is kazkokio kaimo peklos,buvom sede,kvietem traktorius kad isvilktu,negi as buciau ant tiek aukojesis vardan lavono."?.plius tai kad pats klientas neatvaziavai ir nepaziurejai ka perki.jis man sako kad as pasitikejau tavim.(nors nesu su juo gyvenime nei 1 cigaretes surukes kartu)

vienzodziu likau kaltas ant viso Bmw forumo,dusioj prisikta. o suma buvo tik 3000stk lt.

siuo metu Klaipedskas atsirestauravo saviski pilnumoj is mano donoru,ir sekmingai stumdo daliu likucius.

 

Nezinau ar ytema pataikiau,bet siuo atveju bandziau pabut Rojerio vietoj,zinoma pinigai yra pinigai bet niekur je nedings kaip ir Rojeris.

 

geru Kaledu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rojeris ne prapole, teisiog nebuvo forume, idomu dalyka pastebejau,temoi issireiske jau 4 zmones kurie man skolingi,bet neparase , tipa as Rojeriui skolingas, purvu neapipile ir gerai :rolleyes:/> Na , parase vienas , kuriam as skolingas, bet irgi pratilejo, kas irgi neblogai. :D/> bet esme ne tame, su Silvu negerai gavos, bet klausimas beveik uzdarytas.

Seip, grynas darbinis momentas, neskladuha, liaudiskai sakant.

P. S. Atskiras aciu KYKAS ir LAUMKELIS.

Redagavo Rojer07
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.