Pereiti prie turinio

Uaz kariniu tiltu uzvirinimas


gimantas

Rekomenduojami pranešimai

O abu uzvirinti?,galvoju virint abu tiltus,tik dar laukiu gal kas ta yra dare,ir ar laiko.As plentu ir nevazinesiu,bet kartais tenka ir plentu palekt

Galvoji uzvirinus stebuklas bus? Efektas gali buti, bet stebuklu nebuna . O prieki uzvirinus taps mazai valdomas, ir detaliu nespesi ieskoti... Cia tik mano nuomone...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki gal kas esat uzvirine kariniu Uaz tiltus.Noriu patarimu is tu kurie yra tai dare,ir ar laiko uzvirinti,ar niekas nenusisuka.Vazineju mazai asfaltu,tik is bedos.

btr blokiruote tinka i uazikus gaz66 ir daug kitu rusisku techniku reik tik guolius isorinius keist priklausomai nuo tilto,o uzvirinus pleso ant posukiu pusasius,ir sunku manevruoti.jai ka domina turiu blokiruociu btr taipogi ir btr tiltu pilnam komplekte.860025482

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 5 mėnesių...

va ir man labai ydomu del BTR, girdejau, kad rusai deda i karinius tiltus, bet issamios info niekur nerandu, gaila issiskleist tilta dabar ir eksperimentuot, uztruks nemazai laiko, o medziokles sezonas prasidejas, reikia vaziuot

ka galiu pasakyti sia tema problemos kurias sprendziu ir kurios jau isprestos:

nauju pusasiu gaminimas nes kariniai per laisvi btrkei. sprendimas mano buvo toks dariau pusasius is kolxoziniu pusasiu.

btr blokiruotes tekinimas problemos tokios reikia nauju guoliu jieskoti nes aptekinus pagal senuosius vienoje puseje guolevietes siena gaunasi tik 2mm todel jieskau guoliu siam momentui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.