Pereiti prie turinio

Mano LADA NIVA


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 132
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Pritarčiau Aarawiui, juoda geriau mano manymu žiūrėsis, juolab kad raudonos pas tave pakankamai, akcentas juodos spalvos puikiai derės su juodais stiklais, na tai tik mano nuomonė ir dar Arvydo :) plius tuos strypelius paprastai eina apvilkti kembriku 19 mm ir bus strypeliai kaip nauji :) ai, na ne paslaptis, pats taip nudažęs ir pasidares esu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...

Pritariu bildukui, labai daili tavo Nivaz, tik ankščiau ar vėliau, teks arkų praplatinimus sudėti, jei su tais ratais važinėti, viena diena daknis šonus nutaškytus plauti. 5 cm praplatinimai labai stipriai keistu situaciją. Beje su tais ratais tech apžiūra pravarinėjai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na 2 metai tuoj kaip nedakniso dar plaut tu sonu :) apie guminius arku praplatinimus mastoma jau senai,tik deja cia pas lietuviskus pardavejus nera tokiu tiksliai kokiu noris(cia jie  lb stori praplatinimai) ir 5 cm tikrai per daug jau but. Nors db be gumu man tikrai graziau ziuris :) o kas del tech apziurus geguzes men bus varoma vel ir atsargoje padeti orginalus svarus, grazus ratai. Kam erzint tikrintojus ir del tokio niekio ir but isvytam is tech apziuru centro :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 3 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.