Pereiti prie turinio

Vitaros sėdynės


Galileo

Rekomenduojami pranešimai

Mano Vitariko priekinė sėdynė taip susėdėta, kad jau visokie geležai uodegon lenda :)

Žinoma, galvoju apie keitima (vienos, ar viso salono...). Bet yra klausimas - gal yra kokių analogų nepradedant per daug burti, pjauti, virinti...? Klausiu dėl to, kad norėčiau, jog sėdynė galėtų būti keičiamo aukščio, ar bent pati būtų aukštesnė. Ūgiu nepasižymiu, o aukštesnis sėdėjimas man labiau patiktų :)

 

O be to - ar tinka sėdynės nuo trumpos Vitaros į ilgą?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasirink svarbu butu ploksciu dugnu :rolleyes:/>/> o siaip SAAB arba SUBARU opel irgi tiktu ;)/>/> dar SMART su visais kronsteinais bet tik darbo daugiau :D/>

Nuo SAABo ir Subaru gali tikt? O čia įdomiau... reiks pasižiūrėt kaip ten jos atrodo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori vieną išimt kitą įdėt ir prisukt ant tų pačių skylių nieko neburiant- nesigaus.

Nu jeigu sugalvosi ko aš per kelis metus nesugalvojau, tai sakyk čia viešai.

Nes pats norėčiau įsidėt reguliuojamo aukščio odines.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau susirask srote sedynes kurios tau patinka ir tvirtinimus padaryt neatrodo problema ir vaziuok pas koki dzipista savo mieste kuris uz alu ir kompanija tau pagelbes. Po darbo kokia diena ir padarysit. Beliks pagamintus tvirtinimus nusidazyti namuose.

Vienas patarimas tik. Nepjaustyk pacios vitaros, padarykit koki rema kuris tvirtinsis prie senu tasku ir ant to remo bus vietos naujai sedynei.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oba, chebra kraštutinumais varo :D

Manau, po pirmos treniruotės su kempu ir diskiniu pjūklu greit atsirastu skelbimas "Parduodu Vitara dviem skirtingomis dalimis" :))

Ir dėl pinigų - rodos neprašiau labdaros, nemokamų sėdynių ar stebuklingo tepalo prilipdančio lėktuvo sėdynę prie kėbulo, tad kaip ir nesuprantu tos nesąmonės apie važinėjimą gulint ;)

 

Aš esu visiškai nepažįstamas su šituo japonišku rūdžių magnetu, tad ir norėjau pasiklaust - mažą ką, gal ten kokie unifikuoti bėgiai, ant kurių galima užmaut kažką kitą... bet esmę supratau. Žinau dabar į kokias paieškas orientuotis ir kokių darbų tikėtis.

 

Dėkui už mintis B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu visiškai nepažįstamas su šituo japonišku rūdžių magnetu, tad ir norėjau pasiklaust - mažą ką, gal ten kokie unifikuoti bėgiai, ant kurių galima užmaut kažką kitą... bet esmę supratau. Žinau dabar į kokias paieškas orientuotis ir kokių darbų tikėtis.

 

Dėkui už mintis B)/>

Reziumė tokia - susirandi tau patinkančias sėdynes o jau visu kitu bus kam pasirūpint ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oba, chebra kraštutinumais varo :D/>

Manau, po pirmos treniruotės su kempu ir diskiniu pjūklu greit atsirastu skelbimas "Parduodu Vitara dviem skirtingomis dalimis" :)/>)

Ir dėl pinigų - rodos neprašiau labdaros, nemokamų sėdynių ar stebuklingo tepalo prilipdančio lėktuvo sėdynę prie kėbulo, tad kaip ir nesuprantu tos nesąmonės apie važinėjimą gulint ;)/>

 

Aš esu visiškai nepažįstamas su šituo japonišku rūdžių magnetu, tad ir norėjau pasiklaust - mažą ką, gal ten kokie unifikuoti bėgiai, ant kurių galima užmaut kažką kitą... bet esmę supratau. Žinau dabar į kokias paieškas orientuotis ir kokių darbų tikėtis.

 

Dėkui už mintis B)/>

Mintis paprasta. Nuimt begius nuo savo sediniu,japonose daug sediniu su panasais tvirtinimais tu begiu. 4 varztai pre sediniu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

jeigu darai darba stenkis ji padaryti geresniu nei buvo . zodziu taip ir nezinome kuo pasibaigeicon_question.gif

Iš didelio rašto išėjau iš krašto, kaip sakoma... :D Pradžioj galvojau, kad būt gerai susirast rekarines sėdynes nuo mano anksčiau turėtos R19 (žiauriai patogios buvo). Vėliau sugalvojau, kad gal ir šildomos sėdynės būtų neblogai... O dabar - krūva kitų bėdų su mašina atsirado, tai komforto dalykai į antrą planą nusistūmė :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.