Pereiti prie turinio

Gal kas parduoda JGC WJ 4.7 ?


shelsmas

Rekomenduojami pranešimai

Prigriebiau Gaspio WJ :D . Likau suzavetas galia ir pravazumu, jau buvau ishlekes i gariunu karjera pasibandyti, tai lipa - ropoja i kalniuka be didelio vargo.

 

Bet jau biski lenda fokusai, langu valdymo blokas sudurniavo, atidare langus ir nebegalejau uzdaryti. + ir - laidai kur ish duru eina i masina nutruko ir turbut kazka padare paciam blokui. Sita beda laikinai ishsprende Amerikietiškų automobilių centras, UAB, su kompu uzdare langus ir ishtrauke saugikli kad nesidarinetu, nes nenorejau nuvaziavus i Klaipeda siam savaitgaliui nesugebeti uzdaryti netiketai atsidariusiu langu.

 

Atvaziavus i Klaipeda uzsidege check engine ir kazkoks keistas garas ish dezes prie mazu apsuku atsirado - suklaksi kazkas, gryzus reiks ziureti.

 

Kuro sanaudos: VLN-KLP, 45l duju greitis 100-110km/h

 

Siaip viskas ok, tik kad duju bakas mazokas, tenka daznai vazineti i degaline....

 

Va tokie pirmi ispudziai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jau biski lenda fokusai, langu valdymo blokas sudurniavo, atidare langus ir nebegalejau uzdaryti. + ir - laidai kur ish duru eina i masina nutruko ir turbut kazka padare paciam blokui. Sita beda laikinai ishsprende Amerikietiškų automobilių centras, UAB, su kompu uzdare langus ir ishtrauke saugikli kad nesidarinetu, nes nenorejau nuvaziavus i Klaipeda siam savaitgaliui nesugebeti uzdaryti netiketai atsidariusiu langu.

 

Atvaziavus i Klaipeda uzsidege check engine ir kazkoks keistas garas ish dezes prie mazu apsuku atsirado - suklaksi kazkas, gryzus reiks ziureti.

 

 

 

Nu va... ;)

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas. Kadangi sąnaudos man labai aktualu. Vienas su 45 litrais dujų pravažiuoja 320 km sąnaudos iki 15ltr/dujų. Antrasis su dujomis 65 ltr. pravažiavo 720 km. Sąnaudos iki 10 ltr gavosi. Kažkas čia ne taip :?:src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/icon_question.gif"> ;)src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/wink.gif">

 

 

Paziurek idemiau parase kokia masina nuvaziavo tuos 720km su 65ltr. - dyzeliniu WJ. 9Ltr vidurkis gavosi, litais tiek pat, kaip 18ltr.duju.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[/size]

 

As irgi suvazinejau tik toliau, iki Ventspilio. Tai man sanaudos gavos 720km su 65ltr, greitis vieskeliais 100-110 plius prasitrynem dar kazkiek km vietoje :)/>/>

 

Kadangi šneka apie dujas, tai supratau, kad abu benz/dujos. O kokia auto važiavo tai nerašo. o gal važiavo šituo JC XJ 4.0 Limited

Redagavo Dainiussl
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, kazkaip savaime man paciam aisku kad su WJ zyzeliu :D

XJ ne tam skirtas kad po latvijas trintis :)

 

Taigi jei skaiciuojam degalines kainom, tai jo, dujos ciut pigiau, bet kadangi yra truputi kitaip, tai man siuo atveju gerokai pigiau gaunas su zyzeliu :) O didziausia laime ta, kad nereikejo niekur stot piltis, nors pats esu labiau duju fanatikas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai pas mane irgi tos dujos kainuoja -21% tai kaip ir ish Statoil po 1.7lt gaunasi litras. Tokia vat ir ekonomija. Uzknisa kad tik bakas mazas, daznai tenka i degaline vaziuoti, o tas psichologishkai veikia.... :)

Aha, kazkaip savaime man paciam aisku kad su WJ zyzeliu :D/>

XJ ne tam skirtas kad po latvijas trintis :)/>

 

Taigi jei skaiciuojam degalines kainom, tai jo, dujos ciut pigiau, bet kadangi yra truputi kitaip, tai man siuo atveju gerokai pigiau gaunas su zyzeliu :)/> O didziausia laime ta, kad nereikejo niekur stot piltis, nors pats esu labiau duju fanatikas :)/>

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad Hemi daug galingesnis, o dar ir ekonomišksnis už kitus du. Jeigu būtų galimybė pasirinkti už tokią pat kainą - tik Hemi ir važinėtų ;)/>

Jo jo, visi tas paciu pasaku prisiskaite. BMWistai irgi megsta svaiciot kad koks 728 vos litru maziau valgo nei 740. Po to laaabai nustemba. Stebuklu nera ir nebuna. Patys amerikieciai nedziugauja vos 12mpg susuke. Beje pvz JGCIII kainos 4.7 ar hemi ne ka ir tesiskiria

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.