Pereiti prie turinio

NP forsunkiu remontas


Rekomenduojami pranešimai

  • po 1 mėnesio...

o tai lirostoj nebandei? ar pas Laumkeli.

turiu visus 6 nuo 3,3td pries 10 metu keiciau kazkodel visus lygtai pora blogai dirbo, bet siaip nelabai pamenu tik pamenu kad kazkada garaze tvarkydamasisi radau i plastmasines originalias dezutes sudetus tipo kaip gerus. jei ka galiu padovanot.

bet nezinau ar per tiek metu nebus kas nutike. gal kazkiek bus geru..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

Tai va man ir idomu ar ten reik kazka papildomai sureguliuoti, nes uz deveta forsunke 80 uzsiprase,be garantijos. o tai zvakes issukus tikrinti ar geriau visas naujas imti. nes siltas tai jis labai gerai kuriasi. nezinau nuo ko net pradeti remontus, toky antikvara nusipirkus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Tai va man ir idomu ar ten reik kazka papildomai sureguliuoti, nes uz deveta forsunke 80 uzsiprase,be garantijos. o tai zvakes issukus tikrinti ar geriau visas naujas imti. nes siltas tai jis labai gerai kuriasi. nezinau nuo ko net pradeti remontus, toky antikvara nusipirkus.

Netoks jau cia ir antikvaras. Svakes ten specifines labai - su dviem kontaktais, berods 6 voltu, be to brangios. Paprasciausias variantas - nusipirkti nuo mitsubishi pajero 2.5 td (tarkim 1993 metu) zvakes 12 V ir per knopke pajungt nuo akumo. Viso nesikurimo ant salto problemos iskart ishsipres. Emiau pigiausiai po 18lt. Patikrinta :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Noriu paklausti kur geriau vezti ispano 2.8td purkstukus tvarkyti? Ar juos galima ir paciam garaze susitvarkyti? Nes kurtis nenori, kabina lyg tik vienas cilindras o gerai pasukus kamuoliai dumu. bet kai pasyla tai jau maziau dumuna.

kompresija matuok pas mane toks varijantas radau nuo 17 iki 22 tik

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Na va tokie reikalai. Pakeiciau purkstukus, ir 3 zvakes. kuriasi puikiai, bet vistiek dumija kaip velnias. Pasiles nezymiai maziau dumina, bet sunkiau kuriasi. Ar tik nebus koks perkaitintas? ar dar bandyti siurbly ziureti? tepalas sunkiasi pro kartery,del skylutes, manau prarudyjo, o gal labai jau nemyletas tas ISPANAS buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va tokie reikalai. Pakeiciau purkstukus, ir 3 zvakes. kuriasi puikiai, bet vistiek dumija kaip velnias. Pasiles nezymiai maziau dumina, bet sunkiau kuriasi. Ar tik nebus koks perkaitintas? ar dar bandyti siurbly ziureti? tepalas sunkiasi pro kartery,del skylutes, manau prarudyjo, o gal labai jau nemyletas tas ISPANAS buvo.

Mano alionas paraše - paskambėk ir išsiaiškinsim kas ten negerai ba čia ilgai rašinėt teks.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Na va tokie reikalai. Pakeiciau purkstukus, ir 3 zvakes. kuriasi puikiai, bet vistiek dumija kaip velnias. Pasiles nezymiai maziau dumina, bet sunkiau kuriasi. Ar tik nebus koks perkaitintas? ar dar bandyti siurbly ziureti? tepalas sunkiasi pro kartery,del skylutes, manau prarudyjo, o gal labai jau nemyletas tas ISPANAS buvo.

Purkstukus naujus dejai? kiek kainavo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko keisti 3 naujus, vienas jau keistas buvo tai geras ir kitus tik praplauti uzteko. naujo kaina su patikrinimu ir darbu su naujomis visomos tarpinemis apie 60lt gavosi. na is 9 surinko 6. tikrinimas apie 15lt.vieneto

o kur cia dareisi situs darbus? pas mane irgi ispanas.. reiktu ir man pasitvarkyt, nes jei oro temp apie 0 ar vesiau, tai uzkurt laabai sunku.. o kai silciau tai uzsikuria bet ant 4 ar 3 cilindru, o paskui puse minutes kratosi kol kiti po viena prasidirba.. truputi pasiles puikiai kuriasi. zvakes visos naujos nuo mygtuko pasidariau- kiek noriu tiek pakaitinu,tai matyt beda irgi purkstukuose..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.