Pereiti prie turinio

Golf lempos y gr y 60


Rekomenduojami pranešimai

Nepirk kitaiskų farų, o ypač juodintų :D jos nieko neapšviečia, š..... visiškas, aš panašias wrangleriui buvau nupirkęs ;) imk pas laumkelį Nissanines arba rask originalias nuo Golf2 ir pasistatyk ant kengūratniko porą papildomų rimtų Hellų ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepirk kitaiskų farų, o ypač juodintų :D/> jos nieko neapšviečia, š..... visiškas, aš panašias wrangleriui buvau nupirkęs ;)/> imk pas laumkelį Nissanines arba rask originalias nuo Golf2 ir pasistatyk ant kengūratniko porą papildomų rimtų Hellų ;)/>

Blin čiut neužsakiau ebay juodas lempas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pafilmuosiu kuri vakara... vakar nakti myniau...rezultatu likau laabai patenkintas.. P.S. faros pirktos norvegijoj (parduotuvej kaina-4800nok/vnt) smile.gif, nuskilo isigyti uz geerokai zemesne kaina laugh.gif

Pala pala nori pasakyt ka suplatijai už lempas čiut ne 5000 lt ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala pala nori pasakyt ka suplatijai už lempas čiut ne 5000 lt ?

 

nebejuokauk kolega,as lietuvis....norvegui butu normalu tiek moketi.laugh.gif mano kolega nupirko autobusa su tom lempom, a norvegas priduodamas ji, tiesiog pamirso tas faras nusiimti laugh.gif, todel gavau unikalia proga isigyti jas uz simbolini mokesti... pora deziu alaus drunken_smilie.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebejuokauk kolega,as lietuvis....norvegui butu normalu tiek moketi.laugh.gif mano kolega nupirko autobusa su tom lempom, a norvegas priduodamas ji, tiesiog pamirso tas faras nusiimti laugh.gif, todel gavau unikalia proga isigyti jas uz simbolini mokesti... pora deziu alaus drunken_smilie.gif

Bet važiuodamas i Lietuva nusiimk, daba visi žino ju kaina :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ryškiai matosi kad nebūsi skaitęs Krylovo pasakėčios "Varna ir sūris" - a koks velnias patį traukė už lėžuvio biggrin.gif

 

Kaaarrr biggrin.gif ... skaiciau..

 

Nieks netrauke uz liezuvio..norejau pasidalint info kiek GEROS lempos kainuoja vikingu kraste ir kokia laime teko jas isigyt smile.gif, a cia is kart- nupyzdint laugh.gif

Redagavo zemaituks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.