Pereiti prie turinio

JGC 98m. 4l kuro filtras


mdvinys

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kiek ieškojau ir neradau panašių ats., tai kuriu temą... Bėda tame, kad nerandu kuro filtro - po kapotu ir šalia kuro bako nėra, gal kas iš jeep turėtojų taip pat esate susidūrę su tokia situacija -"nesančiu" kuro filtru? O bėda prasidėjo nuo to, kad šaltas variklis vedasi baisiai -užvedus gęsta ir važiuot pradėt įmanoma sukėlus apsukas ir pamaigius gazą keletą min.-važiuojant tas pats-trūkčioja,"bezda". Aišku įtarimas ir purkštukams kyla, bet visgi idėja pirmiausia buvo susirasti kuro filtrą - visgi jis kaip ir turėtų būti ar gamykliškai jo nėra?

p.s.diagnostika sako,kad viskas ok.

Redagavo mdvinys
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

Kolega MDVINYS, tavo cherokis kencia nuo benzino bado. Man identiska problema buvo su audi. Keitem filtrus visus o beda buvo, kai is bako isemem siurbliuka o ten tokia pluta kaip is mazuto susiformavo ir negaudavo variklis pakankamai benzino. Isvalius tuos brudus mano audi vel gyva.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane nėra fitro, gal kas anksčiau isoperavo...

o ar matavai benzino spaudima kuro rampoj, nuo to reiketu pradet, jei nera spaudimo tada lendi i baka prie siurbliuko, buna kad slangute trukus nuo siurbliuko,arba siurbliukas pavarges.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie galinio tilto, neatsimenu kurioj pusej.. bet palinde tikrai rasit kazkur ant lonzerono..matosi tikrai nepraziopsosit smile.gif

 

Pas mane taip pat buvo prie galinio tilto. Jei kaip sako neranda, matomai jau anksciau kazkas isoperavo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, nežinau, kaip manot ar BY kuras iš degalinės kuom skiriasi iš Lt degalinių.. bent jau vadovaujantis nesenai rodyta Lr tv laida, kai lygino Lt, Eu ir By degalinių paimtu kutu, kad savo sudėtimis jis praktiškai niekuo nesiskiria...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, nežinau, kaip manot ar BY kuras iš degalinės kuom skiriasi iš Lt degalinių.. bent jau vadovaujantis nesenai rodyta Lr tv laida, kai lygino Lt, Eu ir By degalinių paimtu kutu, kad savo sudėtimis jis praktiškai niekuo nesiskiria...

 

Baltarusiškas skiriasi tik tuo, kad jo oktanas yra pakeliamas kalkakmenio pagalba, ko pasekoje variklyje atsiranda daug oranžines spalvos nuosėdų. Mačiau nuotraukas žurnale "Za Ruliom", kaip atrodo išardyto variklio detalės, po ilgesnio šito benzino naudojimo. :(src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/sad.gif">

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kiek ieškojau ir neradau panašių ats., tai kuriu temą... Bėda tame, kad nerandu kuro filtro - po kapotu ir šalia kuro bako nėra, gal kas iš jeep turėtojų taip pat esate susidūrę su tokia situacija -"nesančiu" kuro filtru? O bėda prasidėjo nuo to, kad šaltas variklis vedasi baisiai -užvedus gęsta ir važiuot pradėt įmanoma sukėlus apsukas ir pamaigius gazą keletą min.-važiuojant tas pats-trūkčioja,"bezda". Aišku įtarimas ir purkštukams kyla, bet visgi idėja pirmiausia buvo susirasti kuro filtrą - visgi jis kaip ir turėtų būti ar gamykliškai jo nėra?

p.s.diagnostika sako,kad viskas ok.

 

 

Jei reiks, tai turim kuro filtrą vietoj.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane guli filtras, kuris ne nuo mano Jeep, tai gal tau tix, galėsiu perleisti. Dienos bėgy įmesiu foto.

Prisiminiau savo kuro filtro problemą - varikliuko sparnuotės fiksatorius nulūžo ir spaudimo nepadarydavo, ant laisvų ok, o važiuot nevažiavo. Išėmus varikliuką ir patikrinus stiklinėj fontanas gaudavosi, bet pirštu lengvai uždengus skylę - stop. Patikrinkit ir šį variantą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.