Pereiti prie turinio

Subyrejo mano RR 1999m 4,0l greiciu deze


Leon

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki Subyrejo mano RR 1999m 4,0l- greiciu deze, ka siulote daryti: 1 atiduoti auto i shrota , 2 remontuoti? gal kas zinote kiek tai kainuoja automobilis stovi Merkineje, gal kas netycia turi toki pati tik su technikine ir duju iranga uz padoria kaina (reikia medzioklei)

Aciu uz bet kokius patarimus

rasykite i leonas2@yahoo.com arba tel +37069855545

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Subyrejo mano RR 1999m 4,0l- greiciu deze, ka siulote daryti: 1 atiduoti auto i shrota , 2 remontuoti? gal kas zinote kiek tai kainuoja automobilis stovi Merkineje, gal kas netycia turi toki pati tik su technikine ir duju iranga uz padoria kaina (reikia medzioklei)

Aciu uz bet kokius patarimus

rasykite i leonas2@yahoo.com arba tel +37069855545

Geriau papasokok kokiom saligom ekspluotavot :D Deziu kaina iki 1000 lt zinau kas ant dienu pardavines Dabar deda uzbombinta varikli ir deze nuo 4,6 jinai tvirtesne nors automatai labai retai genda

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau remontuoti neverta , o keisti irgi manau nebeapsimoka , gal zinote kas toki vaziuojanti parduoda , o kaip tie landrover discovery vaziuoja , gal toks maziau gestu ? (kokiom salygom vazinejam :) tai aisku medziokleje po laukus pusnis griovius irttt.

Vienu zodziu nezinau ka ir daryti , brangios neapsimoka per medzius drozti o sita remontuoti irgi kaip ir nesinori jei nebent deze gauti , dar priekinio reduktoriaus reikia nes irgi prie galo buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas kaip ir ok , bet ten raso visos dezes iskirus rr 4,6 tai ji kaip ir netinka pagal ta lentele? o simtomai buvo aiskus vaziavo ir sustojo , veliau jungiu bet kuria pavara ir nekrust is vietos -servise nueme kazkoki greiciu dezes karteri tai rado kazkokiu metalo nuolauzu dar pries savaite buvo sugedes , nes vaziavo po kelis simtus metru ir sustodavau tik apsukos pakildavo , dapyliau tepalo ir pavazinejau koki 10 km per pusnis ir kaput kuriasi viskas veikia tik deze neveikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laumkeli buk zmogus, daryk kaiop dariau kuri laika, nu nelysk tu cia su savo pasiverkslenimais, nuo tos laidos praejo jau ne vienas desimtmetis, kad tau nepasiseke, zmonija nera kalta, geru pavyzdziu yra kur kas daugiau nei tavo nelaime

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laumkeli buk zmogus, daryk kaiop dariau kuri laika, nu nelysk tu cia su savo pasiverkslenimais, nuo tos laidos praejo jau ne vienas desimtmetis, kad tau nepasiseke, zmonija nera kalta, geru pavyzdziu yra kur kas daugiau nei tavo nelaime

 

Čia jau tavo nelaimė, o ne mano :Dsrc="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/biggrin.gif">

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laumkeli o kodel as antra kart neperku crx'o, kodel civiko neperku, kodel pasato b5 neperku ? kodel tlckes 100 nes nepirksiu antra kart ? kodel dar n masinu su kuriom vazinejau nepirksiu ?

blin nejau reik vis gyvenima su viena ir ta pacia masina vazinet ? kaikurios masinos moraliskai pasenesta, cia kaip avensis, negendanti masina, bet kaskodel is mano pazystamu kurie atvazinejo su ja eile metu net neziuri i avensiu puse

Laumkeli pasvalieciai vazineja su dikotekom ir vargo nemato, bet ne tu blin kaskoks issikirtinis, tik tau blin viskas land roveriose genda ir griuna

o jei jau nori pavyzdzio tai yra Jaris kuris turejo RR clasika, poto p38, poto nauja reindza ir vel nusipirko p38, nors zmogus tikrai sau gali leisti ir geresnius

 

Laumkeli nu buk zmogus nu nelysk tu cia, sede kur nors kitur ir verskis kaip tau negerai gyvenime

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nieko as jau nusprendziau sita atiduoti i shrota :( geras automobilis buvo , geresnio pravazumo dar neturejau ir neesu mates, turiu mintyje is neperdarytu, na o elektronoikos problemu jame tai buvo oioioi veliau viskas susitvarke savaime. Taigi ieskau gero pravazumo pigaus kokio nes daugiau nei 2 m visvien nelaikys- su mano vazinejimu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi visureigiai yra neblogi iki 100000 km ridos , aišku su kai kuriais niuancais , poto prasideda problemos , vienuose mažesnės, kituose didesnes. Taigi pradžiai išsirink gerą stovį . Vėlgi dilema , ar Lietuvoje rasi tokio stovio visureigį...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.