Pereiti prie turinio

opel frontera padangu plotis


Rekomenduojami pranešimai

sveiki, norejau suzinot jusu nuomones.

pas mane keturdure opel frontera B ir gavau visas ketures padangas naujas bet ju ismatavimai r16 225/70 o priklauso man 245/70 kaip manot jei tas siauras uzsideciau su kokiom problemom susidurciau? cia kalba eina apie vasara

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, norejau suzinot jusu nuomones.

pas mane keturdure opel frontera B ir gavau visas ketures padangas naujas bet ju ismatavimai r16 225/70 o priklauso man 245/70 kaip manot jei tas siauras uzsideciau su kokiom problemom susidurciau? cia kalba eina apie vasara

jokiu problemu dedi ir vaziuoji

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane tai kazkas pasidare, kai stovi vietoj ir susuki pilnai vaira ir pradedi letai vaziuot pradeda ratai praslidinet (nu taip lygtais juos kas stumtu o nesisuktu jie) panasiai kaip sujungus visus 4 ratus tai galvoju jai uzdesiu 265 gali but dar baisiau

Redagavo gedasflip
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane tai kazkas pasidare, kai stovi vietoj ir susuki pilnai vaira ir pradedi letai vaziuot pradeda ratai praslidinet (nu taip lygtais juos kas stumtu o nesisuktu jie) panasiai kaip sujungus visus 4 ratus tai galvoju jai uzdesiu 265 gali but dar baisiau

Arba suvedimas nei į tvorą nei į mietą, arba galinis tilte blokiruotė 100procentinė

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba suvedimas nei į tvorą nei į mietą, arba galinis tilte blokiruotė 100procentinė

 

 

 

bet tada galas praslidinetu jai butu 100 proc blokiruote, bet cia taip idomiai kai ijungi 4x4 tada jau gan labai slysta, o kaip isjungi tada ne tiek dauk lbet manau kad isvis neturetu praslidinet :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.