Pereiti prie turinio

Į "sveikatą"


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 74
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

na viskuo tikėti, tai irgi "besmegenystė"... kaip tik kituose faktuose ir tyrimuose atskleidžiama, kad būtent per karus ir revoliucijas kyla girtuoklystė, o ne kaip čia puikuojasi "blaivios tautos pergale"... filmas aišku tendencingas ir šovinistinis... juk mes puikiai pamenam savo senelių pasakojimus, kad jiems čekuškės (250 gr.) keturiems užtekdavo knaipėj ir dar girtuokliais žmonos apibardavo :) o normaliai lakt lietuvis pradėjo tik rusui atėjus ir tą madą atnešus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galima kai kur ginčytis,nesutikt,abejot,bet galutinis rezultatas vienas-po velnių,tai tiesa

šventa tiesa dėl" saikingai "gerečių-tai vaikščiojimas skustuvo ašmenimis

" mus išmokė gert rusai,prie smetonos taip negėrė"-gal "taip"ir negėrė,bet netoli nuo manes(Lazdijų raj.) buvo kaimas starovierų,kurie išsaugojo tikybą ir tradicijas iki grabo,gėrimas jiems ,baisi nuodėmė,ir senesni žmonės pasakodavo kaip jie laikesi blaivybes,beje prieš pora metų mires paskutinis jų palikuonis jau buvo alkoholikas

o mūsų jaunimėlio rykstė-nekalti mixsiukai,tiesiog nepadoru rodytis chebroje be skarbonkės rankoj...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na viskuo tikėti, tai irgi "besmegenystė"... kaip tik kituose faktuose ir tyrimuose atskleidžiama, kad būtent per karus ir revoliucijas kyla girtuoklystė, o ne kaip čia puikuojasi "blaivios tautos pergale"... filmas aišku tendencingas ir šovinistinis... juk mes puikiai pamenam savo senelių pasakojimus, kad jiems čekuškės (250 gr.) keturiems užtekdavo knaipėj ir dar girtuokliais žmonos apibardavo :)/> o normaliai lakt lietuvis pradėjo tik rusui atėjus ir tą madą atnešus :)/>

 

va apie karus tai tikrai jie blaivybės neatnesė,o ir po karo frontovykai sventė iki savo paskutines dienos šioje ašarų pakalnėje

nebuvo prie smetonos pijokų tik kiek is varžytiniu"petrų kurmelių"paleido

nebuvo vagių,tik mano šimtametis tvartas su grotomis

visko buvo,.tik mąstai ne tokie kaip dabar

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na "v semje ne bez uroda "... visokie rajonai ir visokie ponai buvo, visaip buvo... bent jau tada samanės įkaldavo ir lašiniu užkasdavo... o dabar odekolonas ar acetonas ir picos gabalas iš konteinerio... į šviesų rytojų blyn keliaujam... raketomis skraidom...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziauru bet gersiu :D net kefiras turi auchogolio,negali jis buti tiek nuodingas ir nereikalingas organizmui.Cia taspats kaip vegetarai,esk zole sveikas busi.Manau 11ltr. i metus normalu,aisku ne pagal statistika su vaikais o realiai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas sakė, kad kefyras reikalingas organizmui ? :) kada žmogus pradėjo jį vartoti ir kaip be jo iki to gyveno ? :) pvz pieno negeriu nuo mokyklos laikų, nebent kaimiško paragauju... ir jaučiuosi pakankamai sveikas... o šiaip juk pienas yra kūdikių maistas :) o kefyras man patinka, gal todėl kad jame ir yra kažkiek alkoholio :)

 

Šiaip čia ne agitacija, atsitiktinai užkliuvo filmukas... bet, kelis metus buvau atsisakęs absoliučiai alkoholio jokiame pavidale.. Moldavijoj per tą jų gerą vyną vėl pradėjau saikingai tik gerus gėrimus kartais vartoti... bet dabar už tai turiu ką palyginti :) nu nifiga gero tam alkoholyje nebematau biggrin.gif matyt vėl "užsuksiu kranelį" dar ilgesniam laikui... biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas sakė, kad kefyras reikalingas organizmui ? kada žmogus pradėjo jį vartoti ir kaip be jo iki to gyveno ? pvz pieno negeriu nuo mokyklos laikų, nebent kaimiško paragauju... ir jaučiuosi pakankamai sveikas... o šiaip juk pienas yra kūdikių maistas :)/>/> o kefyras man patinka, gal todėl kad jame ir yra kažkiek alkoholio

Šiaip čia ne agitacija, atsitiktinai užkliuvo filmukas... bet, kelis metus buvau atsisakęs absoliučiai alkoholio jokiame pavidale.. Moldavijoj per tą jų gerą vyną vėl pradėjau saikingai tik gerus gėrimus kartais vartoti... bet dabar už tai turiu ką palyginti :)/>/> nu nifiga gero tam alkoholyje nebematau biggrin.gif matyt vėl "užsuksiu kranelį" dar ilgesniam laikui... biggrin.gif

pieno is vis nerekomenduojama gerti nuo 30m mazdaug. Bet vaikam butinas :)/> kefyras ir kiti fermentavesi pieno produktai tinkami ir suaugusiem. Kefyras virskinimui labai padeda. Bent jau man. Kadangi tulzis ispjauta, tai labai jauciasi, kad ten viskas daug smagiau vyksta kefyro ikalus :)/>

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ziurint kiek gerti,as principe panaudoju kiekviena sestadini ir neskaitau save ligoniu :D o kartais ir nuo persalimo padeda.Kubile arba pirtyje visada ikalu.Buvau pabandes ir kazdiena bet prabegusio laiko gaila ,savaite kaip diena praeina pachmielas vel girtas,pachmielas ir vel girtas,neverta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ziurint kiek gerti,as principe panaudoju kiekviena sestadini ir neskaitau save ligoniu :D/>/> o kartais ir nuo persalimo padeda.Kubile arba pirtyje visada ikalu.Buvau pabandes ir kazdiena bet prabegusio laiko gaila ,savaite kaip diena praeina pachmielas vel girtas,pachmielas ir vel girtas,neverta.

Ukral,vypil-v tiurmu.....romantika.. :lol:/>

Redagavo Radvydas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ziurint kiek gerti,as principe panaudoju kiekviena sestadini ir neskaitau save ligoniu :D/> o kartais ir nuo persalimo padeda.Kubile arba pirtyje visada ikalu.Buvau pabandes ir kazdiena bet prabegusio laiko gaila ,savaite kaip diena praeina pachmielas vel girtas,pachmielas ir vel girtas,neverta.

Juokingiausias tekstas... :D

Ar nors vienas narkomanas laiko save ligoniu???... :D :D :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūlau išleisti lipdukus kaip ir sos kurie išėjo visai nevartojantiems visureigininkams, kad iš tolo žmonės žinotu ;)/>

Paimciau tris! Ne, - devynis!!! Ne, - dvidesimt keturis!!! - Kad is visu pusiu matytusi... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TIPO TOKIUS DŽIPIORIŠKAI ATPAŽĮSTAMUS :)/> post-4-13594660831895_thumb.jpg

 

bliamba....del lipduko gal ir sutikciau dziuti :lol:

p.s. ikales nevairuoju, pacmelnas irgi - tinku ?

 

o jeigu rimtai, nors pats vartojantis , bet kas negeria visai arba kaip meris raso tik "vertus" gerimus gerbiu, taciau kai "negerovas" pradeda "gydyti" ir aiskinti kas kur ir kaip.... :angry: viskam aisku turi buti ribos...kas ant "linksmumo" o kas ikala ir pradeda piktybiskai ieskoti ko nepametes... tikiem geriau ant kefyro sedeti..

vienu zodziu pabaigsiu V.I.Breznevo zodziais - nam nuzen MYR ..i po vozmoznosty ves :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.