Pereiti prie turinio

WJ centrinis uzraktas


baks2lt

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

islindo beda... priestai veike viskas gerai, dabar veikia tik priekines durys, savaite nebuvo judinta ir bac sugedo, kai salciai buvo neatidariau bagazines, galvojau uzsalo, bet dabar prireike ten ilyst o lauke +5 tai kazkaip nerealu. gal kas susiduret su tokia beda, ar zinot kur smegenu ieskot.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesigaudau pagal raides... Jei tai 1 Grandas (iki 98m) , tai įlipi į saloną, atsuki plastmasinę apsaugą, kiši ranką atitraukęs apsaugą (nuimti nepavyks) kol randi atkabinimo svirtį,- trukteli už jos ir atsidarai bagažinę. Tuomet lieka ją sutarkyti. Greičiausiai bus nulūžusi plastmasinė svirties tvirtinimo detalė. Jau antrus metus kaip man laiko :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam per salona lysti? Stikla galini atsidaryk. Ant galinio dangcio is vidaus yra degtuku dezutes dydzio kalpaciokas, ji nusiimk, rasi kilpute, ja patraukus atsidaro bagazine. Del centrinio remonto, tai pas signalizacininkus nuvaryk. Jei nezinai kur, tai paskambink man.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

islindo beda... priestai veike viskas gerai, dabar veikia tik priekines durys, savaite nebuvo judinta ir bac sugedo, kai salciai buvo neatidariau bagazines, galvojau uzsalo, bet dabar prireike ten ilyst o lauke +5 tai kazkaip nerealu. gal kas susiduret su tokia beda, ar zinot kur smegenu ieskot.

 

 

Gali buti nusilankste ir nuluze,vairuotojo durelese laidai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sveiki Jeep'istai, Mano Jeep wj neapsisprendžia ar centrinis veikia ar ne... Užrakinti gamykliniu pulteliu visada galima, o atrakinti kaip užplaukia. Neveikiant atrakinimo mygtukui atsirakinu raktu, bet tada Jeep'as pradeda kaukti. Užrakinus mygtuku vairuotojo duryse taip pat kaukia jai atrakinu raktu.

Tad va būtų ir klausimas, gal turite pasiūlymų kur ieškoti "blogo kontakto" arba kaip atjungti tą gamyklinę signalizaciją?

Beja baterijas pultelyje tikrai pakeičiau ir ne kartą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Jeep'istai, Mano Jeep wj neapsisprendžia ar centrinis veikia ar ne... Užrakinti gamykliniu pulteliu visada galima, o atrakinti kaip užplaukia. Neveikiant atrakinimo mygtukui atsirakinu raktu, bet tada Jeep'as pradeda kaukti. Užrakinus mygtuku vairuotojo duryse taip pat kaukia jai atrakinu raktu.

Tad va būtų ir klausimas, gal turite pasiūlymų kur ieškoti "blogo kontakto" arba kaip atjungti tą gamyklinę signalizaciją?

Beja baterijas pultelyje tikrai pakeičiau ir ne kartą.

Ačiū už pagalbą. Problemą išsprendžiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Slapukai

Tai, kad slapukų nėra, bent jau patarimo nebuvo nei vieno.

O problema daug mažesnė nei gali būti. Išardžius pultelį ir atsuktuvu užtrumpinus kontaktus viskas suveikė. Beliko tik išgerti stiklinę spirito, papūsti į kontaktus, juos nuvalyti ir dar kontaktų spaudžiamą dalį riebiai apipiešiau minkštu pieštuku.Jei tai ne sutapimas ir bėdos neatsinaujins, reiškiasi gedimų nebuvo.

Net gėda, kad užklausiau, buvau tikras, kad kažkur kitur nekontaktuoja (panelė vandens mačius žiemą)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.