Pereiti prie turinio

Reikia patarimo...


Zydrunas

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,sugalvojau parduoti savo senuka MP(pirma) ir nusipirkti cheroki 90metu 2,1TD, ar verta rinktis cheroki,kaip jo eksplotacija,daliu brangumas? beto ta kur esu nuziurejes nekrauna generatorius,gal kas zino koks eina generatorius i toki matora ar turi relyte su angliukais? aciu...

Redagavo zero
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,sugalvojau parduoti savo senuka MP(pirma) ir nusipirkti cheroki 90metu 2,1TD, ar verta rinktis cheroki,kaip jo eksplotacija,daliu brangumas? beto ta kur esu nuziurejes nekrauna generatorius,gal kas zino koks eina generatorius i toki matora ar turi relyte su angliukais? aciu...

Detalės pigios, yra Molėtuose dar viens cherokis 2.1 TDi, dviduris baltas, tam viskas tvarkoje, o tam kur nekrauna tai prancuziškas generas ir rėlė su angliukais ne BOSHinė, berods apie 60 litu kainuoja

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,sugalvojau parduoti savo senuka MP(pirma) ir nusipirkti cheroki 90metu 2,1TD, ar verta rinktis cheroki,kaip jo eksplotacija,daliu brangumas? beto ta kur esu nuziurejes nekrauna generatorius,gal kas zino koks eina generatorius i toki matora ar turi relyte su angliukais? aciu...

turejau toky,likau patenkintas priekaistu neturejau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusiveži gerą pilnai užkrautą akumą ir , pakol nesutemo, šviesų ir kitų elektros prietaisų nejungdamas nejungdamas mini namuo - akumo pilnai užteks netik parvažiuot ;)/>/>

Teisingai, avarini isijunges iki Moletu datrauksi. As su dviem akumais nuo Berlyno su Transporteriu parvaziavau. Lenkijoje nusipirkau nauja, sekmadienis buvo, nedirbo servisai.

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.