Pereiti prie turinio

Senuko generas ir galinis stiklas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, NP zinovai, kas galetu patart, ar ira galingesniu generatoriu senukui su vakuumu, nes pas mane tik 15A, ir dar...galinis stiklas senuko 4 riu duru skiriasi pagal ismatavimus nuo 3ju duru su plastikiniu stogu? Nusipirkau stikla su bortu, bortas OK, o stiklas kazkaip ir pagal tvirtinima ir matmenis didokas rolleyes.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, NP zinovai, kas galetu patart, ar ira galingesniu generatoriu senukui su vakuumu, nes pas mane tik 15A, ir dar...galinis stiklas senuko 4 riu duru skiriasi pagal ismatavimus nuo 3ju duru su plastikiniu stogu? Nusipirkau stikla su bortu, bortas OK, o stiklas kazkaip ir pagal tvirtinima ir matmenis didokas rolleyes.gif

Koks motoras ? Gal 65A , inesk tikslumo jei motoras 2,8 be perdarymu galima pritaikyti 95A nissan vanete generatoriu .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Variklis 3,3TD, itampa 24v, kas ka gali pasakiti del stiklo?

Duosiu patarima , cia burs visi kas netingi ,man tokia problema buvo su 2,8 motoru iseiti radau pats pasedejes prie interneto radau rusu svetainiai kataloga su daliu kodais , paveiksliukais ir ismatavimais ir ismesdavo analoga kuriose auto dar tokia detale stovi , pagal tai parinkau sau kita generatoriu , kur nereikejo jokiu perdarymu . Tik soriukas tai buvo pries pusmeti svetaines tikrai nepamenu :unsure:

Bet neisimtis kad atsiras TIKRU meistru ir tau pades ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išeitys dvi:

Antras generas ba rast galingesnį ir dar su vakumine pompa bus gan sunku jei išvis įmanoma.

Dėt galingą generą ir atskirai kabint vakuminę pompą - Ford/Sierra 2,3d kaip tik tokią turėjo sukamą dirželiu.

 

Sveikas, o ej statiti antra generatoriu , o sita palikti ...tegu suka elektra i vakuuma ... icon_scratch.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.