Pereiti prie turinio

Ssangyongas muso- galvoju pirkt, renku info


Rekomenduojami pranešimai

Turėjau Korėjos gamybos Galopery, visai neblogai važiavo, galvoju išbandyti Ssangyongas muso pikapą. Gal kas turėję, žino problemas ir ar vertas dėmesio auto. Būtų naudojamas ūkyje, miškuose ir medžioklėje.

Redagavo kiuxsas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

Tiltu problemos ant jų būna..

 

Karoč UŽ--SO rašinėti į TIK Girdėjusių, BET VISką žinančiųjų komentarus... tai jei rašai kad tiltų problemos, tai bent jau parašyk kokios... kažkaip per 5-rius metelius su važiuokle jokių problemų neturėjau... nei su tilto pajungimu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Tiltu problemos ant jų būna..

 

Karoč UŽ--SO rašinėti į TIK Girdėjusių, BET VISką žinančiųjų komentarus... tai jei rašai kad tiltų problemos, tai bent jau parašyk kokios... kažkaip per 5-rius metelius su važiuokle jokių problemų neturėjau... nei su tilto pajungimu...

 

Nu žodžiu norėjau jį pirkti, man pažyzstamas siūlė dyzelini už 5k. Parsivariau namo, sakė galiu kelias dienas pavažinėti. Tai nepatiko jis man... Variklis nėra įspūdingas, atn traukos toks glusokas... Ir dar buvo tokia bėda priekinis tiltas norėdavos jungtis, kartais įjungdavo, kartais ne. Buvau nuvaręs į jo specialę taisyklą, remonto kaina būtų kainave tukstanti. Nepirkau.

Redagavo rokas222
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu žodžiu norėjau jį pirkti, man pažyzstamas siūlė dyzelini už 5k. Parsivariau namo, sakė galiu kelias dienas pavažinėti. Tai nepatiko jis man... Variklis nėra įspūdingas, atn traukos toks glusokas... Ir dar buvo tokia bėda priekinis tiltas norėdavos jungtis, kartais įjungdavo, kartais ne. Buvau nuvaręs į jo specialę taisyklą, remonto kaina būtų kainave tukstanti. Nepirkau.

O gal tesiog hubus reikejo susitvarkyti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Pakeiskit vakuminius habus i mechaninius AVM-450 ir pasibaigs problemos su priekiniu tiltu. Galines spyruokles yra minkstokos tai pritaikiau nuo MB126 idealus variantas. Nuo 2008m turiu Musso 2.9td ir nesiruosiu jo keisti. Man labai gera masina ir detales nera brangios.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš darbo atstovybėje patirties. Normali mašina. Gal ir nėra tas modelis kurį verta iškėlinėt, perdarinėt, bet standartinį savo darbą atlieka gerai. Iš bėdų - minėti vakumai. Aš asmeniškai dėčiau mechaninius hubus ir mechaninė dėžė nelabai tvirta. Aš rinkčiausi automatą (kol dirbau nebuvo nei vieno automato gedimo). Čia kalbant apie 2,9 turbo. Gal su silpnesniais varikliais ir mechanika gerai laiko. Dyzelių keli buvo 2.3; 2,3turbo; 2,9; 2,9turbo. Atstovybeje tik 2,9td pardavinejom kai dirbau. Berods kiti buvo senesni ar ne tai rinkai. mano akim 2,9td trauka labai nebloga, bet tik siaurokam apsuku diapazone - reikejo ismokt ta vieta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.