Pereiti prie turinio

Patikima gervė


Rekomenduojami pranešimai

pirk galingesnę... porą šimtų litų skirtumas, bet tikrai bus patikimiau ir ilgiau tarnaus be rūpesčių...

 

O kokios firmos gervės patikimos? Man čia siūlo 'Haisen" , kaina 1100lt. Kokie atsiliepimai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas priklauso nuo to, kokiomis salygomis ir kiek tu ruosiesi ja naudoti. Ant savo MPI pries tris metus pirkau akcijos metu Senukuose. Be PVM kainavo 800lt.(1200,5,4t.). Dar nebuvo problemu. Prireikia jos maxi karta per menesi. MPI naudojamas tik medzioklei.

Teisingai Vertejas raso.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas priklauso nuo to, kokiomis salygomis ir kiek tu ruosiesi ja naudoti. Ant savo MPI pries tris metus pirkau akcijos metu Senukuose. Be PVM kainavo 800lt.(1200,5,4t.). Dar nebuvo problemu. Prireikia jos maxi karta per menesi. MPI naudojamas tik medzioklei.

Teisingai Vertejas raso.

 

Dėl naudokimo tai kai prireiks. Retkarčiais tikrai pravers. Negaliu apsispręst kuria pasirinkt ar kinietišką, ar gerą warn'ą kokį. Iš vienos pusės nesu toks turtingas, kad pirkčiau pigų daiktą...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

aš pats naudoju tas gerves kuriom prekiauju... ir viskas su jom normaliai... jei nori, yra puiki alternatyva warnai - XW-EVO 12500 arba DW Higlander.. pagaminta solidžiai, warnos pagrindu... tik du kart pigiau :) + jokių problemu su detalėmis jei kas nutiktų...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš pats naudoju tas gerves kuriom prekiauju... ir viskas su jom normaliai... jei nori, yra puiki alternatyva warnai - XW-EVO 12500 arba DW Higlander.. pagaminta solidžiai, warnos pagrindu... tik du kart pigiau :) + jokių problemu su detalėmis jei kas nutiktų...

 

 

o kokia kaina?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Po to kai 2 dienas iseiles uzstrigau supratau, kad ir man reikia gerves :). Gal galite ir man patarti ka ir kur pirkti? Y61 4 duru, 2004m. Kiek lbs gerves man reikia? Koks trosas geresnis - Metalinis ar sintetinis? Kur gauti pada gervei? Ar butinai reikes keisti generatoriu? Gerve bus naudojama 1-2 kartus per menesi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.