Pereiti prie turinio

Suv pirkimas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, norėčiau pagalbos iš jūsų renkantis SUV.

Kriterijai - kaina iki 12 k. lt.;

Kuro rūšis - nesvarbu;

Dviejū durų

Ekonomiškas

 

Pats išsirinkes esu kelis modelius tai Opel Frontera 2,2; Honda HRV; Land Rover Freelander.

 

Gal kas turite? Galite pakomentuoti? Ar gal ką naujo pasiūlyti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu jau rinksies is situ triju tai manau atsizvelgiant i kaina ko gero tinkamiausias opelis.del hondos kazko blogo nepasakysiu,tiesiog mano skoniui labai jau negrazus modelis.bet cia skonio reikalas.draugo zmona vazineja su HRV ir sako kad patenkinta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu jau rinksies is situ triju tai manau atsizvelgiant i kaina ko gero tinkamiausias opelis.del hondos kazko blogo nepasakysiu,tiesiog mano skoniui labai jau negrazus modelis.bet cia skonio reikalas.draugo zmona vazineja su HRV ir sako kad patenkinta.

 

Ačiū už atsakymą, gal kartais žinomos HRV kuro sąnaudos?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias lomis

dar paziureciau i Toyota Rav4 dvidure, visai padoriai atrodo

 

pas mane pusbrolis jau kokius 2 metus vazineja su Opel Frontera 2,2 dyzeliu dviduriu automatu - tai masiniukas vaziuoja ir vaziuoja, didesniu gedimu nebuvo, tik einami keitimai, mieste su automatu iki 11 l / 100 km telpa, trasoje apie 9 l / 100 km

kai jis rinkosi sau visureigiuka tai vieno serviso savininkas pasiule pro Land Rover Freelander praeidineti nesustojant :) tai nupirko Frontera

Redagavo lomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norėčiau pagalbos iš jūsų renkantis SUV.

Kriterijai - kaina iki 12 k. lt.;

Kuro rūšis - nesvarbu;

Dviejū durų

Ekonomiškas

 

Pats išsirinkes esu kelis modelius tai Opel Frontera 2,2; Honda HRV; Land Rover Freelander.

 

Gal kas turite? Galite pakomentuoti? Ar gal ką naujo pasiūlyti?

Labas,aš pats važinėju su freelanderiu jau 6 metus ir neturiu jokių problemų . Savo aršiu važiavimu mieste įtelpu 10 litrų . O šiaip nėra negendančių mašinų,kai pats jas laužai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ko girta honda (hunday santa fe) netinka - šiaip tai visai nieko mašiniukas :rolleyes:

Kazkaip bijau tos egzotikos ir dar servise esu sutikes tokiu modeliu... Parduot manau sunku būtu. Dabar žiurinėju frontera B 2,2 dyzeliuka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip bijau tos egzotikos ir dar servise esu sutikes tokiu modeliu... Parduot manau sunku būtu. Dabar žiurinėju frontera B 2,2 dyzeliuka.

Na bent mūsų pakampėj tai jokia egzotika. Lyginant su Freelanderiu tai visa galva aukštesnis aparatas, su OF - daugiau komforto ir ekonomiškesnė bet vietos joje mažiau nei frontėj. Nemėgsta suragatinio dyz kuro.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu girdėjęs, kad frontera labai nestabiliai važiuoja. Gal kas susidūrę? Kaip ten jų 2,2 varikliai (dyzeliniai) ?

Na kaip reminiam visureigiui stabilumo per akis.Su varikliu mechanine dalim viskas gerai,silpnesne vieta elektrine dalis,dazna problema su kuro siurbliu.Ne pats problemiskiausias variklis,yra blogesniu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip reminiam visureigiui stabilumo per akis.Su varikliu mechanine dalim viskas gerai,silpnesne vieta elektrine dalis,dazna problema su kuro siurbliu.Ne pats problemiskiausias variklis,yra blogesniu.

Elektronika man nelabai baisi :) Kažin kokios kuro sąnaudos? Lyg ir esu matęs dviejų rūšių tuos 2,2 variklius. Vienas lyg ir galingesnis. Kokį variantą rinktis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar paziureciau i Toyota Rav4 dvidure, visai padoriai atrodo

 

RAV4 už tokią kainą išeitų tik modelis iki 2000 metelių... ten variklis 2 ltr 16 vožtuvų... šiaip važiavimas gal ir nieko, bet:

sąnaudos virš dešimt - benzas/automatas net iki 12...

su dujom tiesioginio įpurškimo panašiai- iki 13 ramiai važinėjant;

vietos viduj nelabai, maks keturi keleiviai...

bagažinė maža - du "diplomatai" arba vienas čemodanas; jeigu isidėsi dujas - tilps tik vaistinėlė;

kietas, šokinėja, "gaudo" kelią;

aptarnavimas kas dešimt tūkstančių...

dujos tik su įpuškimu... pas mane naujausios įvaryt

 

os, tai kol įšyla kad ant dujų persijungtų - benzo pasrebia... žiemą tai netgi jaučiasi...

didelis pliusas - ventiliacija į "kiaušus" :) ten po vairu toks dalykėlis moterims turbūt pritaikytas yra (vadinu tai posijonine ventiliacija)

privalumas važinėjant su vaikais - gale sėdynės "japoniškos" - mano dukra 9 metų sėdi kaip suaugusi - pagal ūgį sėdynės ir diržai kaip tik...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,esu naujas siam forume.galvoju pirkti frontera b 2.2zyzeli.reiktu truputi pagalbos

vakar viena apziurejau,kaip ir viskas normaliai bet uzkliuvo vienas dalykas.paspaudus abieju tiltu sujungimo mygtuka neuzsidega skydelyje lempute,bet girdisi kaip kaskas sukliksi.aplink visur asfaltas ir nera kaip ismeginti 4x4.pardavejas sako kad perdege skydelyje esantis dijodas,bet as tuo labai abejoju.gal kas nors zinot priezasti? gal tai daznai pasitaiko frontem?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,esu naujas siam forume.galvoju pirkti frontera b 2.2zyzeli.reiktu truputi pagalbos

vakar viena apziurejau,kaip ir viskas normaliai bet uzkliuvo vienas dalykas.paspaudus abieju tiltu sujungimo mygtuka neuzsidega skydelyje lempute,bet girdisi kaip kaskas sukliksi.aplink visur asfaltas ir nera kaip ismeginti 4x4.pardavejas sako kad perdege skydelyje esantis dijodas,bet as tuo labai abejoju.gal kas nors zinot priezasti? gal tai daznai pasitaiko frontem?

 

vienas už vairo - kitas žiūri po auto apačia... jeigu priekinis kardanas sukasi - viskas ok... aišku, gali būti problema su Habais (jeigu ir neveiks - kardanas vis tiek suksis), bet anokia čia problema, ypač jeigu mechaniniai habai)... o ant asfalto tiesiai važiuoti galima...

Redagavo džintato
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas už vairo - kitas žiūri po auto apačia... jeigu priekinis kardanas sukasi - viskas ok... aišku, gali būti problema su Habais (jeigu ir neveiks - kardanas vis tiek suksis), bet anokia čia problema, ypač jeigu mechaniniai habai)... o ant asfalto tiesiai važiuoti galima...

fronteroj b habu nera

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.