Pereiti prie turinio

bėdos su advokatais


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

Nevarykit ant žmogaus, vieniems reikia vienos auto, kitiems 10, vieniems briunetės - kitiems blondinės, Šaras tiesiog norėjo pasakyti kad teisinė sistema Lietuvoje neveikia arba veikia sveiku protu nesuvokiamais principais, o advokatai lupa kiek ir kaip begali. Šarūnai yra galimybė sudaryti sutartį su advokatu mokesčiu - sėkmės atveju, arba sėkmės mokesčiu, tik jis bus gerokai didesnis nei šiaip prašo advokatai.

bet kokiu atveju sėkmės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad blyn traukinys tai jau nuvažiavęs - nutartis neapskųsta, apskundimo terminas pasibaigęs ir vykdymo procesas prasidėjęs... Šarūno vietoje "varyčiau" ant advokato, pradžioje galimai pačiai kontorai (jeigu jis ten partneris) arba ant kontoros - kad dėl jų kaltės atsirado žala... (čia reiktų kreiptis į advokatą, į pačia kontorą, į advokatų tarybą ir garbės teismą, galų gale į teismą) jie ten apsidraudę veiklą, bet tai būtų sunkoka... kitas variantas - bandyti pratęsti apskundimo terminą - betgi vėl, viena iš realiausių galimybių, kad kontora neįvykdė savo pareigos atstovauti apeliacinės instancijos teisme... tai sugrotų tik tuo atveju, jeigu kontora atstovavo teisėtai (buvo sutartis dėl atstovavimo pirmosios ir ypač antrosios instancijos teisme ir tvarkingi kiti dokai)... jeigu kontora padori - manau patys būtų suinteresuoti atstovauti už ačiū ištaisant klaidą arba kompensuojant (abejoju, nes tokių net nežinau)...

karoč, sunkus variantas... todėl realesnė galimybė su anstoliu susitvarkyti kuo naudingiau sau...

Redagavo džintato
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad blyn traukinys tai jau nuvažiavęs - nutartis neapskųsta, apskundimo terminas pasibaigęs ir vykdymo procesas prasidėjęs... Šarūno vietoje "varyčiau" ant advokato, pradžioje galimai pačiai kontorai (jeigu jis ten partneris) arba ant kontoros - kad dėl jų kaltės atsirado žala... (čia reiktų kreiptis į advokatą, į pačia kontorą, į advokatų tarybą ir garbės teismą, galų gale į teismą) jie ten apsidraudę veiklą, bet tai būtų sunkoka... kitas variantas - bandyti pratęsti apskundimo terminą - betgi vėl, viena iš realiausių galimybių, kad kontora neįvykdė savo pareigos atstovauti apeliacinės instancijos teisme... tai sugrotų tik tuo atveju, jeigu kontora atstovavo teisėtai (buvo sutartis dėl atstovavimo pirmosios ir ypač antrosios instancijos teisme ir tvarkingi kiti dokai)... jeigu kontora padori - manau patys būtų suinteresuoti atstovauti už ačiū ištaisant klaidą arba kompensuojant (abejoju, nes tokių net nežinau)...

karoč, sunkus variantas... todėl realesnė galimybė su anstoliu susitvarkyti kuo naudingiau sau...

Pradzioj atrode kontora padori, - pazadejo viska istaisyti, - naujai uzkurti teismini procesa ir viska islyginti... Bet kai tas ju "darbas" vel pareikalavo daugiau nei puses metu, kazkokio nematomo triuso, o isiskolinimas ir toliau auga, tai man sis ju padorumas nebepasiteisino... :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradzioj atrode kontora padori, - pazadejo viska istaisyti, - naujai uzkurti teismini procesa ir viska islyginti... Bet kai tas ju "darbas" vel pareikalavo daugiau nei puses metu, kazkokio nematomo triuso, o isiskolinimas ir toliau auga, tai man sis ju padorumas nebepasiteisino... :angry:/>/>

 

tame ir esmė kad praleidus apskundimo termina vėl "užkurti" jį ne taip jau ir lengva... CPK 366 str. nustato pagrindus dėl proceso atnaujinimo - kiek suprantu iš situacijos, pagal juos atnaujinti nelabai gausis... CPK 307 str. apeliacinio skundo atnaujinimo terminas gali būti atnaujinamas, jeigu teismas pripažįsta, kad terminas praleistas dėl svarbių priežasčių. Tačiau prašymas negali būti paduotas, jeigu nuo teismo sprendimo paskelbimo dienos praėjo daugiau kaip 6 mėnesiai...

 

va tau ir atsakymas kodėl vilkino daugiau kaip 6 mėn... :angry:/>

 

tačiau jeigu inicijuoti kontoros veiksmų (neveikimo) apskundimą, manau, kad atitinkama teismo nutartis (pvz, kad netinkamai vykdė pareigas atstovavaudama interesus) butu jeigu ne proceso atnaujinimo pagrindas, tai bent jau pagrindas žalos (kad ir neturtinio pobūdžio) atlyginimui... jeigu čia nebūtų LT... :(/>

Redagavo džintato
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Toks jausmas, kad visi (arba bent labai didzioji dauguma) litovcu sudmaliai...

Juristas - advokatas... Geras pazystamas, - galeciau pasakyti net draugas... Po bylinejimosi (kur jis mane atstovavo) pralosiau, - niekis, - apeliacijoj GARANTUOTAI laimesim...

OK - Laukiu saukimo i apeliacija, - po astuoniu menesiu pareina rastai is anstoliu, kad viskas pas mane arestuota ir kad as skolingas virs 10000 Lt... Skambinu "draugui" - klausiu, kaip tai ivyko: "...oi, - o as maniau, kad tu sakei atideti sita reikala..."... :blink:/>/>

 

NET GIRTAS TO NEBUCIAU SUMASTES!!!

 

Prisiminiau, - nes siandien dar viena laiskuti is anstoles gavau, - kad uz teismo islaidas (2009m) nesusimokejau, - dar 340 Lt... IS KUR MAN ZINOTI TEISINES PERIPETIJAS???... Kokio BYxxx samdau "advokata", jei jis negali net paaiskint ka turiu daryti, kad nepapulciau i nuostolius...

"Juristas" - BLxxx... :angry:/>/

Atgaivinsiu tema:

Tikriausiai beveik VISI advokatai taip sau ant duonos uzsidirba, - klientus renka...

Susiradau jau ne vienerius metus dirbanti, - pazistama is senu laiku, - parodziau dokumentus, - supazindinau su situacija, - jo atsakymas "... laimesim 100 %..."... Sumoku 1000 Lt (!!!nesideredamas!!!), - po kazkurio laiko susitinkam teisme, - anas jokiu kalbu nesako - mol viskas parasyta, - , - dar vienam posedyje issitraukiu konspektus uzverciu teisma faktais, - oponentas (atsakovas) uzciauptas, - B)/> , - advokatas linkcioja kad gerai pakalbejau, - po menesiuko teismo verdiktas: - pralosiau... :huh:/> "...Nieko tokio apelecijoj 200% laimesim!!!..."... Kaip sake taip ir padarem, - apeleciaja... Teismas be mano dalyvavimo!!!???... :unsure:/> :unsure:/> dar po menesiuko verdiktas: - pralosiau... :blink:/> Skambinu advokatui, - tai as jam skolingas dar 500 Lt (nusiderejau nuo 1000 Lt) + teismo islaidos ir + atsakovo islaidos (800 Lt)... O jo pasiteisinimas: "... visiska nesamone, - pagal teismu praktika turejom laimeti..."... :angry:/>

 

Cia gal VISI advokatai taip sneka, kad tik bylinejimusi uzsiimciau, kad jiems tukstancius mokeciau???!!!... :angry:/>

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As be pykcio, tiesiog zmogui laabai retai kas itinka ;)/> tai jam ka parduoda be kazko, nusuka, apgauna, tai parduoda "ledini" varikli kazkoks "draugelis" :)/> aj nu zodziu nesiplesiu... :)/>

Kazka primena... :rolleyes: Ir po to dar pinigu grazinimo, uz ta varikli, tenka laukti keleta menesiu... :unsure: o ir kitu nuostoliu del blogo variklio net per puse nepasidalino... "draugelis"... ;)

:lol: :lol: :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....mes patys užprogramuojame savo elgesiu ir mintimis, kas bus toliau... ir su mumis irgi... dažniausiai visko priežastis reikia ieškoti savyje... wink.gif susimastyk Šarai ką darai ne taip šiame gyvenime... gal rasi ir pasikeisi ir aplinka irgi kitaip reaguos :)/>

Matyt reikia pradeti gerti???... Nes kitokiu permainu galimybes neisivaizduoju... :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aga, pradek nuo saves.

pradzioj susitvarkai save ( issimaudai, susisukuoji, nagus nusikeerpi), tada judam toliau.

Vietoj 10 lauzu - be stabdziu, netvarkingais dokumentais, egzotikos su senoves elementais.

Isigyk viena siuolaikini tvarkinga auto.Jau kiek problemu atpuola del situ incidentu netiketu su jais ir siaip bajeeriu kelioneje.

 

Sorry uz teksta, bet juk tau reik gerio spyrio i gyvenimo tiesiaja.

Spyriai man netrukdo, - svarbu tik kad jie butu teisingi ir tikslus, - tiksliai pamatuoti... ;)

Zinok, kiek begalvociau, kiek beskaiciuociau, - man geriau tureti tris geldas po 6000 Lt, nei viena uz 20000... Ypac, kai tos "dabartines" visiski puvekai ir lamekai lyginant su dvidesimt metemis senutemis... :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vidulis ta gi rase Šarai apie mpermainas, gal nuo ju ir pradek... B)/>

Pas mane VISOS MASINOS SU STABDZIAIS, - isskyrus ta, kuria "remontavo" Markas is pelkiu vilku, - pasirodo ne tik amortizatorius pamirses buvo prisukti, bet ir stabdzius galiniam tiltui pajungti, - o tia jau yra isverksciarankiu temos dalyvis... Visos masinos su dokumentais, o del senoves elementu 1993 argi tai senove???... Net 1987 dar visai nesenas daiktas, o ypac kai ta "seniena" visom prasmem (tiek kebulu, tiek agregataisir konfortu) pranoksta keletos mentu senumo lupenas... :P

Ir ka man daryti su "...vienu siuolaikiniu auto..."???... Jei jis uzsimanys atsistoti remontui purai menesiu, - kur man dingti???... o dabar vienas remontuojasi - kitu vazinejuosi, - tik tas is remonto sugrizo, - ziu jau kitas pargriuvo, - taip ir gyvenu mazumele padejuodamas, bet vis pirmyn judedamas... ;) O be to kas is jusu tokia patirtim galit pasigirti???... :P Kas is Jusu tiek NUOSAVU masinu pirktu NE PARDAVIMUI eksploatavot???... B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu 3 masinas, dvi pilnametes, ir tikrai i servisa viena paskui kita nevaziuoja ir gaikem nesibarsto. buna kad reikia kazka pakrapstyti, ir i servisa dazniausiai patenka kai visiskai neturiu laiko. bet seip dazniausiai visos trys buna koviniam parengty, ir 2 is ju pastoviai juda...taip, kad gaidys ta tavo patirtis, man butu gaila laiko, nervu ir pinigu pastoviai remontuotis :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anokia čia, Šarai, tavo patirtis :P Važiuoja 3 mašinos praktiškai kasdien, visos su TA, nesakau, kad idealiai tvarkingos, bet man užtenka...Viena-darbinė, kita-draugei, trečia-laisvalaikiui B)

A,neįsižeisk- dar prisiminiau vieną sparnuotą frazę iš renginio...Atvarė chebra prie taško, pasiruošė kadrui...Tik fotikas kažkodėl užsikirto :blink: A vadyla fotografui ir sako- "...čia galėjo sugest nuo tavo ranku..."

;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane VISOS MASINOS SU STABDZIAIS, - isskyrus ta, kuria "remontavo" Markas is pelkiu vilku, - pasirodo ne tik amortizatorius pamirses buvo prisukti, bet ir stabdzius galiniam tiltui pajungti, - o tia jau yra isverksciarankiu temos dalyvis... Visos masinos su dokumentais, o del senoves elementu 1993 argi tai senove???... Net 1987 dar visai nesenas daiktas, o ypac kai ta "seniena" visom prasmem (tiek kebulu, tiek agregataisir konfortu) pranoksta keletos mentu senumo lupenas... :P/>

Ir ka man daryti su "...vienu siuolaikiniu auto..."???... Jei jis uzsimanys atsistoti remontui purai menesiu, - kur man dingti???... o dabar vienas remontuojasi - kitu vazinejuosi, - tik tas is remonto sugrizo, - ziu jau kitas pargriuvo, - taip ir gyvenu mazumele padejuodamas, bet vis pirmyn judedamas... ;)/> O be to kas is jusu tokia patirtim galit pasigirti???... :P/> Kas is Jusu tiek NUOSAVU masinu pirktu NE PARDAVIMUI eksploatavot???... B)/>

prziureti reikia ne tik masinas, bet ir save.... gal tai norejo pasakyti Vidulis... sutinka gi pgal ruba (isvaizda)... no offense...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.