Pereiti prie turinio

Reikia pagalbos perkant Luaza


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,pagaliau susiradau savo išsvajotajį Luazą :cheer: .Jį teks paremontuot,kad galečiau išvažiuot,tačiau nenoriu,kad šis remontas taptų begaliniu...Problema,kad aš esu naujokas šioj srity ir niekas iš mano pažystamų nebuvo turėjęs reikalų su ukrainietiškais hameriais.Iš pirmos pažiųros atrodo,kad remontas nebus stambus,kad mašiną prikelt,bet reikia,kad kas suprantantis padėtų apžiūrėt arba bent forume parašytų į ką reikia atkreipt dėmesį,kokie ,,mirties požymai''.Taigi,laukiu galinčių padėtModelis-969a.

post-5199-13417645749036_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kreipkis i Rojer007, jis tau gali pagelbet su apziurejimu ir prieziura :)

Еххх... buvo laikai. Reik patikrint ar veikia visi tiltai,ar nebega is bortiniu reduktoriu tepalas, ar veikia blokiruotes, ar ne perdidelis laisvumas vairo kolenelei.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki,pagaliau susiradau savo išsvajotajį Luazą :cheer: .Jį teks paremontuot,kad galečiau išvažiuot,tačiau nenoriu,kad šis remontas taptų begaliniu...Problema,kad aš esu naujokas šioj srity ir niekas iš mano pažystamų nebuvo turėjęs reikalų su ukrainietiškais hameriais.Iš pirmos pažiųros atrodo,kad remontas nebus stambus,kad mašiną prikelt,bet reikia,kad kas suprantantis padėtų apžiūrėt arba bent forume parašytų į ką reikia atkreipt dėmesį,kokie ,,mirties požymai''.Taigi,laukiu galinčių padėtModelis-969a.

kuklus klausimas. o ji nusipirkus ka su juo veikti?

Redagavo vytis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.