Pereiti prie turinio

rockio iskelimas


aivis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Norejau paklausti kiek kainoja rockio iskelimas?Vienas dzipistukas iskele mano rocky nu isverte tiltus,sudejo papildomai spiruokles,kardanus prailgino, padare sniurkeli ne is sudvamzdziu o suvirino kaip priklauso,Sudejo trosus nuo saku, isplatino diskus ir nudaze,nu padare viska viska tvarkingai ir graziai nieko man rupintis ne reikejo, nei padangu montavimo ar skardom ir uz viska paprase tik 1300lt ar daug cia ar mazai?

Redagavo aivis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats sau dariau TLC73 modeliuj verciau tiltus apie 600-800 kainavo snorkelis metalinis tvarkingas su alkunemis ,pajungimu dazymu 350 kainavo, manau kaina tvarkinga ir nebrangi ,girdejau ratlankiu platinimas twarkymas 80lt vnt kaina

Tai tada sniurkelis man jauciu koks 150lt su padarimu nu dazimu ir pajungimu tai cia pigiau grybo. Lekiu ko greiciau atmatoti ir skristi is ten. Imesiu foto kaip atrode pries ir dabar pasakysit savo nuomone. O siaip kiek reliai kainoja iskelimas nu su tokiais darbais? Siaip kiek skambinau kitur praso 70lt uz 1disko platinima su mano metalu ir be dazimo. Kitur prase 120lt uz vnt su ju metalu ir be dazimo. Tiltus kad isversti iki 1000lt o dar spirokles sumesti tai dar daugiau tai cia pigiau grybo gavau vviska

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svk atsikraciau 1400lt su medziagom ir darbu bendrai. padaryta labai gerai bent man taip atrodo... zmogelis isverte tiltus, sudejo papildomai spirokles, prailgino kardanus, padare sniurkeli nudaze ir pridejo, trosus nuo saku sudejo, diskus isplatino nudaze padangas sumontavo, trauke y virsu perkele vairo ir taip smulkiu darbeliu padare gumeles pakeite ir t.t... manau kad gana pigiai cia buvo. 3 pirmos fotkes yra pries o kitos po

post-4078-13418481630378_thumb.jpg

post-4078-13418481812089_thumb.jpg

post-4078-1341848262261_thumb.jpg

post-4078-13418483638867_thumb.jpg

post-4078-13418483958145_thumb.jpg

post-4078-1341848444129_thumb.jpg

post-4078-13418486100915_thumb.jpg

post-4078-13418486454932_thumb.jpg

post-4078-13418486871231_thumb.jpg

post-4078-13418487219258_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodel as ji tureciau pamesti??? jis yra istekintas is vientiso metalo... sudeti kieti varstai smulkesregiai + varstai su gumelem ir dar graveriukus padejo... tai jis jauciu niekad neatsisuks... greiciau kardanas nusisuks nei pamesiu as ji.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie ko čia atsisuks - paprasčiausiai išsitasys tie ilgi varžtai ir tiek, o kai išsitasys tai paprasčiausiai nukirps ir nepadės a nei smulkus sriegis, a nei graveriukai. :rolleyes:

Tavo vietoj mesčiau tuos keturis ilgus varžtus ir vietoj jų dėčiau trumpus kad kiekvieną pusę atskirai prisiveržčiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie ko čia atsisuks - paprasčiausiai išsitasys tie ilgi varžtai ir tiek, o kai išsitasys tai paprasčiausiai nukirps ir nepadės a nei smulkus sriegis, a nei graveriukai. :rolleyes:

Tavo vietoj mesčiau tuos keturis ilgus varžtus ir vietoj jų dėčiau trumpus kad kiekvieną pusę atskirai prisiveržčiau.

Man irgi ta vieta uzkliuvo. jei netilps po du varztus tada prasigrezk skyles viename flance kad prasilengtu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.