Pereiti prie turinio

TLC 70 2,4 T diagnostika


Gerbiamasis

Rekomenduojami pranešimai

Atsiprasau, jei nepataikiau. Perziurejau foruma, bet nepastebejau kad neseniai kas nors butu keles si klausima.

 

Mano kukuruzeris nebetraukia. Kuriasi gerai. Kuro sanaudos padidejo 15-20%. Itariu forsunkiu antgalius. Bet cia meistru darbas.

 

Kur Vilniuje galima atlikti teisinga diagnostika?

 

Aciu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kuro ir oro filtrai neužsikimšę, tai panašu, kag problema purkštukuose. Nors kompresiją ir kuro siurblį taip pat galima būtų patikrinti.

Šiame forume buvo minimas DYZELSERVISAS ir Razuvanovo firma. Dar gal kas ir gero meistro telefoną parašys.

Šiaip dyzeliai paprastai miršta lėtai. Ši problema ko gero taip pat atsirado ne per vieną dieną.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, kolegos,

 

Ranku teptis nebijau. Bijociau sugadinti. Iki siol buvau linkes pasikliauti servisu meistrais. Taciau paskutiniais metais susidare ispudis, kad labai suprastejo servisu darbo kokybe, todel psichologiskai vel subrendau imtis verzliarakti i rankas.

 

Pries keleta metu buvau dyzelservise ir man paliko is ju prastas ispudis. Tiek del darbo kulturos, tiek del kliento aptarnavimo/informavimo kulturos.

 

Todel pabandysiu Razuvanovo firma.

Aciu uz patarimus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Isbandziau tlc70,masina patiko,kaina nemaza 3000eu,bet kebulas ir vaziuokle galima sakyti idealus

metai jos 1986

klausimas del variklio-saltas uzsikure sunkiai prie -10

atsukus tepalo "garlavina" jauciasi putimas ir lengvutis garas,variklis 2.4 td

kiek is teorijos zinau tai reiskia kad greitai motorui bus amen?

masina pravaziavus 250k km,atvaryta is italijos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patarčiau "rankų nesitepti" ypač su purkštukais - geriau stovėt šalia servise, meistras turi įdirbį, greičiau ir teisingiau padarys, beliek tik prižiūrėt, kad kokios nesamonės nepadarytų....

Dyzelservise tūrėjau ir aš kazusų.... nebenoriu kartotis...:)

 

pirma kaip RimasK pataria perkratik kūro filtrus, yra ir ant paties kūro siurblio viduj, kur vamzdeliai ateina (knyga ar manualas padės)....

 

O dėl dūmelio-alsavimo per tepalo ščiupą - žiedai nelaiko spaudimo...

jei per užpilymo garlaviną, tai greičiausiai "kalpokėliai" riebokšliai susenę..... jei tik tiek ligų, tai nesunkiai gydomos...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau, jei nepataikiau. Perziurejau foruma, bet nepastebejau kad neseniai kas nors butu keles si klausima.

 

Mano kukuruzeris nebetraukia. Kuriasi gerai. Kuro sanaudos padidejo 15-20%. Itariu forsunkiu antgalius. Bet cia meistru darbas.

 

Kur Vilniuje galima atlikti teisinga diagnostika?

 

Aciu.

Atvaziuok pameginsim pagelbet :wink: ir purkstukus patikrinsim ir filtrus manau rasim liga icon_exclaim.gif
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.