Pereiti prie turinio

Mercedes ML


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 98
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Reindz buvo ijungtas,bet jai vienas ratas ore,tai tas ore ir tesisuka,o kiti tik sutrukcioja ir viskas.Gal beda tame kad neissijungia tas ESP?As kiek isivaizduoju jai galinis ratas ore,jug bent jau vienas priekinis turetu vistiek varyt?AR cia kokia sudetingesne mistika juose.O siaip su 32 bekelei gan smagei vaziuoja kai visi ratai siekia zeme :D

Redagavo gimantas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas nenukrito laiko,kai nukris kazka galvosiu,pas mane nera jis labai zemai biski kilstelta masinyte.Sakai kai isjunksiu ESP Kabins ir kitas ratas Kai vienas ore kabo nes jai suka tik tas ratas kuris ore,tai gaunasi vejai su ML :D .Ir va beda tame kad neina man isjunkt to ESP.Reiks pradet ieskot kame reikalas kad jis neveikia tik neaisku nuo ko pradet.Tiesa neveikia ir ABS gal su tuom ir bus susiije.Na o siaip jai suktu tie ratai kaip priklauso,tai gan patenkintas likau pravazumo,net nesitikejau kad taip vaziuos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada pabandykit tais pačiais keliais su kokiu antru golfuku pralėkt,irgi nustebsit,kad jis neblogiau gali :D .Aišku su gerom žieminėm padangom ir gera tarpine :D .

Teko paofroudint kartą su vokiečiais vokietijoje,jie su džipais standartais aš su antru golfuku dyzeliu 1,6,tai ėmėm neblogas kliūtis,bet golfukas nesėdo niekur.

Gal vokieciai su Chevrolet Blazer vaziavo,todel ir gavos taip apylygiai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Razdatke tinka tiek nuo benzo dyzeliui,tiek nuo dyzelio benzui,mehaninei nuo automato irgi tinka,bent palei isvaizda siandien surinksim ir parasysiu,bet viskas turi but gerai,bent jau kiek ziurejau

šiandien surinkom ir......parašiau

nu ačių,visada malonu kai pasidalina žiniomis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.