Pereiti prie turinio

klausimas samuraiklubui???


Robert

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 115
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Bet vyrai pagalvokit, mūsų klubas yra Vilniuje icon_exclaim.gif Tai ar galėsit dalyvauti jo veikloi :?: :?:

O kartu važinėtis ir linksmai leisti laiką niekas netrukdo :)

 

Manau Samurai klubas geletu buti respublikines reiksmes. Juk ne Rusija ir ne JAV, atstumai nera jau tokie dideli. O ir Suzukistu per Lietuva nera jau tiek daug... :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su samurajum ir dar ruostu nuvaziuoti is Vilniaus pvz i Klaipeda, tai jau yra nemazas atstumas ".... :lol: fignia, juk tai irgi extrymas... :) va bastuniečiai iš Kaliningrado po kulversčio be langų žiemą važiavo.... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau :D Taigi rasau kad prikolna ir nepavargdavau ir jokiu bedu neturejau... :D

Toyota aisku komfortiskiau gerokai... Bet tai gal daugiau aktualu mano akimis ziurint jau tikrai didelem distancijom... Tipo Karelija,Karpatai,Mongolija ir panasiai... O musu Lietuvelej tiek cia to atstumo, pavalgei nespejai suvirskint ir jau pervaziavau visa. Visai nesvarbu ar su Suzukiu ar su Toyota...

Manau tik daugelis daug didesne kartele komfortui laiko nei as :D Ir jiems tikrai sunku net ir Lietuvoje su tokia masina vazineti toliau nei 5 km... :D

Man tai visai nieko buvo... Ir siaip nostalgija kartais... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip pastebejimas: kai nusipirkau samuraju, tai taip ir nustojau augti, turbut nuo kratymosi visi stuburo slanksteliai susipresuoja :lol::lol::lol:

O siaip tai tolimiausia mano kelione su samurajum buvo i Kauna, i Pobieda night trophy, nuvaziavau be didesnio vargo, o gryztant mano sturmanas dar ir issimiegoti spejo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip pastebejimas: kai nusipirkau samuraju, tai taip ir nustojau augti, turbut nuo kratymosi visi stuburo slanksteliai susipresuoja :lol::lol::lol:

O siaip tai tolimiausia mano kelione su samurajum buvo i Kauna, i Pobieda night trophy, nuvaziavau be didesnio vargo, o gryztant mano sturmanas dar ir issimiegoti spejo :D

 

O as galvoju kodel mane trumpu pradejo vadinti, taigi samurajus sukrate slankstelius. Ispatirties sakau issimiegoti tikrai patogu isikabinus i skydelio rankena:). (Borzo schturmanas)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai as gi nesiulau kiek viena savaitgali, vieniem pas kitus lakioti.... Bet bent jau kelis kartus per metus, tikrai butu imanoma susilekt is visos Lietuveles, isivaizduokit vaizdelis kokiu 10-15, o gal ir 20 Suzuikiu kolona:) O jei jau kazkas toks jautrus ir bijo su savo Suziu toliau kur palekt, tai gali paiimt trala ir atsitempt iki vietos :roll: Beje, tie kurie perka ir darosi Samukus, daro tai tikrai ne komforto ieskodami :D (IMHO)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mintis buvo paprasta dėl atstumo, mes kuriam klubą ne dėl visų samurajų surinkimo iš Lietuvos icon_exclaim.gif Čia daugiau draugų, bendraminčių kurie serga ta liga :lol:

Tiesiog turėti lišnu progų kartu susirinkti išlenkti po pora bokalų alaus ir pailsėti nuo antrų pusių 8) O į tokius pasisedėjimus iš kitų miestų tikrai nieks nevažinės icon_exclaim.gif

Tai vyrai pamastykit kam tas klubas jei matysimės per metus tik kokiu pora kartų :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Koks skirtumas kur bus klubas isikures...Tebunie Vilnius sumuraju sostine,o mes is kitu krastu turesime savo samuraiku atstovybes :D Tai va visi ir alaus atsigerti su draugais gales ir nuo antru pusiu pabegt ir po pelkes pasitaskyt.Na zinoma metuose karta tai galima ir visiems susilekti.Tai ka viskas issprendziama jei noro yra :wink: Tai kur steigsime atstovybe klaipedos kraste? :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.