Pereiti prie turinio

klausimas samuraiklubui???


Robert

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 115
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Tai kad dar be samo ratu....Kazkaip nesmagu i jusu chebra trintis be zuikio :roll: O taip noretusi :D

Ir kazkaip tie standartiniai zuikiai deficitas tapo...Geda pries zuikius prisipazint,bet pradejau i TLC70-73 zvalgytis :oops:

Beja sirdyje as visada su zuikiais :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš tam ir renkuosi,nes nenoriu lavono.Nemanau,kad protingai pasielgčiau jei pirkčiau pirmą pasitaikiusią mašinytę icon_exclaim.gif:?: Beja, jei kas liečia Lietuvos rinką tai su pasirinkimu tikrai ne kas....O i kitas šalis nosies nekišu,nes neturiu pakankamai žinių kaip ten nupirkti auto,o po to jį pargabenti į Lietuvą... :D

Aš pasiliksiu prie savosios nuomonės:geriau ilgiau rinktis,nei pirkti pirmą pasitaikiusį lavoną :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to grezejas

lavonas po liubomu bus tavo, ar tu tiki kad 20 metu masina gali but ledas? :)

 

to s club, jei jau stosiu tai ir mergos ir vanduo ir pramogos bus mano tik spekit surinkt viska....

bet kai isims metalus ir normaliai stovesiu fiziskai is psix :)

daba da baisa pabaisa daug isivaizduot. bet noretusi ties kaskokia riba sustot nes daug zmoniu daug nuomoniu - paskui visus nespesi, noretusi kasko konkreciau... noretusi i s club - atejus laikui,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bambalas....Aš ir nesitikiu nusipirkti ledinio,o tik tokį kuri dar galima prikelti eksplotacijai.... icon_exclaim.gif
jei rankos ira betkoki prikelsi :wink: ne viena esu prikeles pirkti buvo +-uz 2000 lt .tarp kitko ir uz savo kazkada tiek pinigu atidaviau :wink:
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuomones issiskiria visada ir as su sava bilibirda usknisu visus ir visada, bet si karta jau visa lietuva zino kad ieskai samo :) geriau paimk ir nupirk bo labai jau mane copy paste :)

as tau irgi siulau pirkt gera kebula uz du tuks, ir idet i ji dar 8 tada ir bus pas tavi norm, kitaip nekas laukia,,,,,

vat tada galesi tu pries mane stot i s club, ir mergas ir vandeny xebrai fundyt :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.