Pereiti prie turinio

Gal kas busit mate sita Nissana offroade vaziuojanti? :)


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 54
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

niekas nemire... viskas groja :D seip ydomu suzinot kiek jis vertas.. ar nepermokejau... :) bet kodel sakai 5000lt? :) kad prarudyje standartai po tiek eina...:)

 

Parudije standartai eina ir po 2500 Lt, ir po 3000 Lt, o vieną, ilgą už 1500 Lt pražiopsojau prieš mėnesį... :wink: čia apie 3,3 D arba TD kalbu, tik iškoti reikia, o nepulti ant prmo sutikto... :wink: :lol::lol::lol:

O šitas panašu irgi yra visiškas standartas tik su gerve, o pastaroji gali traukti iki 2000 Lt, tad ar nieko nepralošei, ar permokėjai, skaičiuoti po pusmečio siūlyčiau, kai visi niuansai išlys.

Aš už savo keltą, ilgą, TD, su gerom padangom, prieš metus 4500Lt paklojau, na o šiandien matau, kad kėbulo kaip ir nėra - iš slenkščių popierius... LOTERIJA...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neskau jog su kėbulu loterija. Turiu omenį visą auto. Per savo biografiją pirkau penkis NP senukus iki 89metų laidos. atrodo su kiekvienu pirkimu protingesnis daraisi... Dėje...:

pirmąjam kėbulas buvo nurautas (nežinau kokiu būdu) nuo remo, mataro pagalvė nedadaryta - siurblio kampo išstatyti nėjo, plastmasinis stogas sulaužytas...

antro dėžė po kelių mėnesių pabiro, Gale lingės trūkę, praėjo du metai ir saulė kiaurai netik kėbulą, bet ir per rėmą šviečia...

trečią paėmiau - tiltuose smėlis su vandeniu, per visą perimetrą nei naujų tepalų nei naujų filtrų nematęs, guoliai mirę, šarnyrai visi išklęrę, o nemačiau, nes traukių sistema dviguba sužavėjo...

Ketvirtą tik namo parvarę radom, kad lingė prie auskaro lūžus

Penktą ėmiau tik kaip apibrozdintą, o pasirodo ir rėmas sulenktas ir turbina "plyšus"...

Tai ką man dabar Žiopliu vadintis... :wink: :lol::lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vertas tiek ,kiek pats įvertinai pirkdamas. :wink: Manau dabar tikrai nelaikas klausti jo kainos.Gero važinėjimo :salut:

 

teisingai jai jau nusipirkai vadinasi buvo vertas tiek kiek sumokejai :D

 

Pritariu :liux: , Jau sumokėta - Džiaukis ir iki pasimatymo baloje.... :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As visiskai nesuprantu klausimo esmes... pries perkant klausimas gal ir butu aiskus, bet dabar kai jau nupirkta.... p.s. koks skirtumas uz kiek pirkai ir kaip jis vaziuoja balose... dar daug kas nuo tarpines priklauso, kartais ir nuo sturmano priklauso :) Su galva vaziuosi - pravaziuosi, leksi akis isdeges neivertines kliuties - eisi traktoriaus...

Sekmes besimurkdant balose.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu manau kad normaliai... 5900 lietuvisku :) ar cia irgi labai daug? :) as pats manyciau kad tikrai nedaug... Ratai 1500lt, gerve tiek pat, BRC dujos 1000lt, crx sedynes dar 500lt, bodyliftas, visi metalo darbai, buferiai, saugos lankai, pervyrinimas, dazymas ir tt manyciau irgi nemazai kainavo. Taip kad bendroj sumoj paskaiciuokit kiek pats dzipas gaunasi...:) apie 1000lt, uz kuriuos net neysivaizduoju ka butu galima ziureti is dzipu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaina kaip kaina bet is principo sitas dzipas pasivazinejimam bus geras nors kuro sanaudos ir kai kuriu detaliu paieska varys i nevilti.

turejau toki tik buvo variklis su ipurskimu o ne karbas.Vaziavo gerai bet kai reikdavo ieskoti tik benzui tinkanciu detaliu tai prasidedavo problemos.

vandens nebijo jei pasiruosi teisingai...

galios turi siek tiek daugiau negu D ir TD bet reikia minti negailint

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SKUBIAI, lysk į autogidą.lt ten buvau radęs Nissan Lauriel su l. geru dizeliniu mataru, sakė atiduotų už porą tūkstančių lt. įsidėsi į savo NP ir turėsi puikų džipą priešingu atveju, gausi irgi naudoti kaip reklaminį stendą...

:? Nepyk, bet kartoji mano klaidas... :cry: :wink: :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SKUBIAI, lysk į autogidą.lt ten buvau radęs Nissan Lauriel su l. geru dizeliniu mataru, sakė atiduotų už porą tūkstančių lt. įsidėsi į savo NP ir turėsi puikų džipą priešingu atveju, gausi irgi naudoti kaip reklaminį stendą...

:? Nepyk, bet kartoji mano klaidas... :cry: :wink: :lol:

 

Tai kad galiu is pazystamo gera 3.3TD su greiciu deze nusipirkt uz 1000lt :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar įsivaizduoji kiek kainuos iš 12 voltų padaryti 24 :wink: :lol:

 

siais laikais wiskas ymanoma :D o seip tai kolkas yra investiciju kitur, tai kai bus papildomu finansu kazka galvosiu deti ir i savaji NP :), kolkas kol bendzas ant pirdalu rieda, tegu rieda :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[]

 

siais laikais wiskas ymanoma :D o seip tai kolkas yra investiciju kitur, tai kai bus papildomu finansu kazka galvosiu deti ir i savaji NP :), kolkas kol bendzas ant pirdalu rieda, tegu rieda :)

 

Grynai mano giesmelė prieš keturis metus... :wink: :lol::lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.