Pereiti prie turinio

Gal kas busit mate sita Nissana offroade vaziuojanti? :)


Rekomenduojami pranešimai

facetas jaunas,dar, optimistas, jaunatviško entuziazmo pilnas.... Joooo ir aš prieš dešimtmetį toks buvau...... :( :wink: :liux:

 

nu tai nebusi visada pesimistu :D zinau kad gesiu, kad bus bedu, taip visiem yra ir bus, bet jei nori offroade pasivazineti kitaip ir negali but ;) pilnai tave suprantu Sarunai :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 54
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

nekreipk demesio is forumieciu komentarus nes daugelis is cia esanciu tik daug komentuoja o i bala ilenda i metus karta arba tik apie tai sneka...

sesk vaziuok tik zinoma su kompanija kad istraukt galetu- tada ir matysi ko tau truksta o su benzu ir dujom dar visiem dyzeliam iveshi tik gerai susireguliuok vazinejau su benzu zinau kad geriau traukia ir zymiai uz D ar TD nieko nekeisk o dar i Laurelio nesamoninga dyzeli...

reikia daugiau vazineti ir pajusi ar truksta ko ar ne o benzo ir perdavimai kitokie ir 4 begiu deze ne trukumas o privalumas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nekreipk demesio is forumieciu komentarus nes daugelis is cia esanciu tik daug komentuoja o i bala ilenda i metus karta arba tik apie tai sneka...

sesk vaziuok tik zinoma su kompanija kad istraukt galetu- tada ir matysi ko tau truksta o su benzu ir dujom dar visiem dyzeliam iveshi tik gerai susireguliuok vazinejau su benzu zinau kad geriau traukia ir zymiai uz D ar TD nieko nekeisk o dar i Laurelio nesamoninga dyzeli...

reikia daugiau vazineti ir pajusi ar truksta ko ar ne o benzo ir perdavimai kitokie ir 4 begiu deze ne trukumas o privalumas...

 

va tavo mastymas man patinka ;) Sarunui tai bele pastumti... (juokauju aisku...) :lol: as irgi mastau kad kol vaziuoja benzinis motoras tai kokio b.. man ji keisti i dyzelini? belekada gali ta dyzeli isimesti kai benzas uzlinks, bet manau kol man dar jis uzlinks tai daug zoles teks apkakoti.. nes dirba tai tas mano benzas kaip laikrodis, tik dujos streikuoja, bet nebeda, susitvarkysiu sita problema ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikejo vaziuot siandien su kaunieciais pavazinet girdejau kazkas isvaziavo 10val.butum pabandes nauja augintini :D

 

zinau, pazystamu yra 4x4 Kauno klube, vakar kviete pasivazineti :D bet dar nenoriu lysti, kol dujos zmoniskai nedirba :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.