Pereiti prie turinio

Terano[maveriko] 27 TD + interkuleris


Rekomenduojami pranešimai

Taigi kilo mintis ant senesnio 27 TD variklio uzdeti interkuleri nuo 1997metu ir i virsu kur ejo su interkuleriu.Is foto atrodo kad visai nesunkiai turetu isidet ,pakeis kapota su oro paemimu ir turetu geriau eit ir kalnuose gal pats variklis maziau kaistu...Gal kas bandet???? :study:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, interkuleris variklio neatausins papildomai, bet ziema is jo naudos greiciausiai kiek maziau nei vasara. Kai lauke geras minusas, tai oro ir ausinti papildomai nereikia.

Kazkaip nepastebejau, kad maveris 2,7 td labai jau kaistu. Nebent 2 tiltais ir ilgiau per niegus ar buzas spardaisi, tai temperaturos rodykle kiek pakyla, bet normos ribose.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu viskas. kas kur jungiasi ir ar jociasi koks geresnis efektas?

NT 1 jis turetu stovet toj vietoj kur stovi vamzdis su uzrasu turbo jeigu dedant antro terano reikia keist isiurbimo kolektorius o del efekto as nezinau nes pas mane NT 2 su interkuleriu todel neturiu kaip palygint bet blogiau tikrai nebus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei ta radijatoriu pakist uz risotkes ir ji pajungt per slangas?

gali bandyt bet tada gal reiktu paueskot nuo kokios kitos auto interkulerio nes originalas man atrodo nelabai tilps bent jau slangas pajungimo reiks labai islankstyt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali bandyt bet tada gal reiktu paueskot nuo kokios kitos auto interkulerio nes originalas man atrodo nelabai tilps bent jau slangas pajungimo reiks labai islankstyt

turiu dar viena klausimuka. Ar nukekus nt galva reikia degima reguliuot?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tarpine pakeiciu uzdedu galva ir viskas? Nes as pas save antifrize randu tepalo.

Nevisai pirmiausiai tai patarciau ieskotis galvos nes netikiu kad bus tarpine siaip pas sita modeliuka dazniausiai truksta galva o ne tarpine bent jau man neteko apie tai girdet. Bet kuriuo atveju turesi slifuoti galva ir patariu iskart ir bloka slifuoti kai pirksi tarpine pirk naujus galvos varztus as turejau toki malonuma kai reikejo tris kart tvarkyti po antro tarpines pirkimo ir mokejimo uz darbus pirkausi visa motora ir nafig nebezaidziau su remontais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nevisai pirmiausiai tai patarciau ieskotis galvos nes netikiu kad bus tarpine siaip pas sita modeliuka dazniausiai truksta galva o ne tarpine bent jau man neteko apie tai girdet. Bet kuriuo atveju turesi slifuoti galva ir patariu iskart ir bloka slifuoti kai pirksi tarpine pirk naujus galvos varztus as turejau toki malonuma kai reikejo tris kart tvarkyti po antro tarpines pirkimo ir mokejimo uz darbus pirkausi visa motora ir nafig nebezaidziau su remontais.

na su bloko slifavimu tai nereikia skubet labai jau retam auto tai reikalinga o galva tai tikrai reikia slifuot del varstu nauju ar kiekvienas kas kelia galva perka naujus varstus tikrai ne

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nevisai pirmiausiai tai patarciau ieskotis galvos nes netikiu kad bus tarpine siaip pas sita modeliuka dazniausiai truksta galva o ne tarpine bent jau man neteko apie tai girdet. Bet kuriuo atveju turesi slifuoti galva ir patariu iskart ir bloka slifuoti kai pirksi tarpine pirk naujus galvos varztus as turejau toki malonuma kai reikejo tris kart tvarkyti po antro tarpines pirkimo ir mokejimo uz darbus pirkausi visa motora ir nafig nebezaidziau su remontais.

nu bet man su tuotepalu jau seniai taip yra, siai tai prblemu nebuna tik db biski tvarkau visa masiniuka tai galvoju gal ir pasikeist

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na su bloko slifavimu tai nereikia skubet labai jau retam auto tai reikalinga o galva tai tikrai reikia slifuot del varstu nauju ar kiekvienas kas kelia galva perka naujus varstus tikrai ne

Nu tada papasakosiu is savo asmenines patirties nupirkau terrana TDIna su kiaura galva nukele meistrai galva as atveziau sveika visa varikli tai jie kad butu jiems paprasciau nusieme nuo sveiko motoro galva nupirko nauja tarpine neslifave uzdejo ir paleido mane as pasitikedamas jais ne neziurejau kas kaip ar nepucia oro ir t.t o reikejo gryzti namo is kito miesto t.y apie 70km tai nezinau kaip man variklio neuzkale nes kai gryzau namo antifrizo beveik nebuvo ispute lauk vienu zodziu pute daug smarkiau nei iki galvos keitimo. Nu tada gryzes as aisku jau kaune nuvarau pas meistriuka jis nukelia galva perslifuoja ja kaip priklauso deda nauja tarpine ir ka vistiek pucia. Tai tada jau daugiau ir nebezaidziau su galvos nukelinejimu keiciau visa motora. Buvo itarimas kad ir kita galva kiaura bet patikrinus alytuj su ultragarsu paaiskejo kad galva gera. Taigi as manau kad geriau jau iskarto viska slifuoti keisti varztus tarpine ir vaziuoti be vargo negu nuimineti galva kelis kartus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na su bloko slifavimu tai nereikia skubet labai jau retam auto tai reikalinga o galva tai tikrai reikia slifuot del varstu nauju ar kiekvienas kas kelia galva perka naujus varstus tikrai ne

Visiškai teisingas pastebėjimas dėl varžtų keitimo naujais - varžtai keičiami naujais kai jie jau neatitinka ilgio (ištampyti) arba kitaip pažeisti. Ir dar tais atvejais kai to reikalauja gamintojas , bet ir tai nevisada. Jei blokas neparuoštas galvos dėjimui (nenuvalytas, varžtų skylės neprasriegiuotos) tai gali kokius nori varžtus dėt bet gerai nesigaus. Bloką kiekvieną kartą šlifuot nebūtina bet ar nesuvartytas pasitikrint būtina. Būna kartais dar kad ir gilzės trūksta ir, kas bjauriausia, to beveik neįmanoma plika akim pamatyt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.