Pereiti prie turinio

Pajero gesta/kuro siublio riebokslis/salnikas


rolka

Rekomenduojami pranešimai

Pajero 96m. 2,8tdi. kai lieka mažiau nei puse bako, prasideda čiūdai. Šaltas užsikuria puikiai, bet pavažiavus kelias min. gesta variklis, dingsta trauka, mėlyni dūmai iš duslintuvo. Kai sušyla viskas tvarkoj. Kas gali būt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano nuomuone butu siuksles bake,kemsa sistema, nuo to mazeja trauka, gesta ir visi kiti nemalonumai, keista tik viena, kodel veiksmas vyksta prie nemazo kuro kiekio...(maziau nei puse bako)

Aš irgi pagalvojau apie Šiukšles bake, bet kodėl ant karšto variklio viskas tvarkoj?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandyk "nukrapstyti" baka nuo auto ir pasiziurek kas viduj daros gal paemimo vamzdelis ar dar kas netvarkoj, o gal koks bako alsuoklis kaltas nezinau kaip taviskiam, bet pirmam pajerike tai ir ant bako virsaus vamzdeliu raizgalyne - gal ten kas nors jei pas tave tokie yra. kai issiaiskinsi kas buvo pranesk visiems. sekmes paieskose

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandyk "nukrapstyti" baka nuo auto ir pasiziurek kas viduj daros gal paemimo vamzdelis ar dar kas netvarkoj, o gal koks bako alsuoklis kaltas nezinau kaip taviskiam, bet pirmam pajerike tai ir ant bako virsaus vamzdeliu raizgalyne - gal ten kas nors jei pas tave tokie yra. kai issiaiskinsi kas buvo pranesk visiems. sekmes paieskose

Man atrodo, kad radau problemą. Atsidariau bako liuką, bake viskas tvarkoj. Ant viršaus 2 šlangeliai :padavimo, gryžtamasis, abu įkišau į butelį, o iš kitos pusės papūčiau. Juoda saliarka pasipylė. Tada (iki filtro) nuėmiau vožtuvėlį nuo šlangelės, o jis privarytas šiukšlių, ir pastoviai atidarytas. Kai praploviau vožtuvą ir šlangeles variklis dirbo normaliai. Vadinasi, kai stovi, saliarka subėga atgal į baką. Bet ir vėl klausimas: pro kur papuola oras, kad sistema užsiorina? Nes jei sistema negautų oro, tai ir saliara neišbėgtų atgal į baką, nors ir vožtuvas būtų atidarytas. Nu čia aš taip galvoju. Gal neteisingai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patikrink ir bako alsuoklius.... kai daug saliaros tai ji siurbiasi gerai, o kai mažai - susidaro sipresnis vakumas bake ir siurblys neužpumpuoja gerai.... tas vakumas ir siurbia atgal saliarą iš magistralės. Orą gali gaut ir per kuro rankinę pompą......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o filtre jis niekam nemaišo :) oro burbulas visad atsiranda jei skylė paėmimo ne viršuj, taip tas burbulas ten ir lieka....

Šiaip gali laikinai gabalą skaidrios šlangės uždėt ir pagazuot - gal pamatysi burbuliukus keliaujančius, po truputi atseksi iš kur siurbia, jei tikrai siurbia...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ar pavyko rast priezasti? bo ir man kazkas panasaus prasideda, kol pilnas bakas kuriasi is puses pasukimo, o jau kai maziau negu puse tada reikia su starteriu "padirbet"

manau, siurbia ora kazkur, o gal bake kas nors uzsikise, tik va kaip surast beda... :cry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kuriasi puikiai. Tik pavažiavus kokį kilometrą, tada prasideda. Turbūt bus siurblio rėbokšlis, ir rusai tą sako, ir buvau nuvažiąvęs į diesel servisą irgi tą patį sako. Nu ten tai lupikai: 500 lt. užsiprašė už pakeitimą + rėbokšlis. Nusipirkau knygą, pasiskaičiau, lygtai ir nesudėtinga, gal bandysiu pats pasikeist. Prie bako šiaip priėjimas geras. Bagažinėj yra liukas, keli varžtai ant 12, tik paskui pačio bako liukelis, ten smeigės ant 5, baisiai plonos. Pas mane nelabai užrudijųsios buvo, lengvai atsisuko. Atidarai ir viskas kaip ant delno.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.