Pereiti prie turinio

TLC 73 kvailioja posukiai


Usaulius

Rekomenduojami pranešimai

  • 2 metų...

TLC80 pries du menesius pradejo streikuot, ijungus posuki (puse nesvarbu) pradeda mirkset avarinis, kaltinu kol kas rele, kuri vairuotojo pusej uz plasmases prie koju.  Susiruosiau vaziuoti pirkti reliuska, mat kaip issigando ir pradejo veikti kuo puikiausiai :D Aisku atradau kuri ten tarska,  ir nustebau ant reles pamates BMW uzrasa :)   Kazkas jau spejo pries mane ten ja ikisti :unsure: Beje vakar vaziuojant namo teko kolonoi lenkti pora masinu, su posukiais viskas tvarkingai, aplenkiu uzbaigiu manevra, griztu i savo juosta ir matau golpas juodais dumais apsipiles mane lenkia ir plius man avariniu mirksi , supratau kad surengiau draga kur golpas mane padejo  :D  Rele vel streikuoja ir mirksi avarinis. Turiu rezerve TLC posukiu rele, siandien meginsiu ideti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Siandien nusipirkau avarinio mygtuka, ka tik pakeiciau, toliau mirksi girlianda :D Staiga atsimenu pries TA nedege gabaritas galinis, gale krapsciau laidus skirtus rozetei, ten gabaliukai kazkur  po 8 cm palikti. Beieskodamas gabaritines sviesos ju galunes nuskutau, aisku taip ir liko uzmirsta. Dabar pasilenkiu ir matau kad du laidai vos vos lieciasi tarpusavy, atjungiu viena nuo kito, einu meginti jungti posukius (mintyse aisku galvoju kur ieskot toliau bedos, jai ne rele ir ne avarinio mygtukas, jungiu, viskas veikia kaip priklauso. Isvada gaunasi kad pirmoj eilej reikia pradziai ziureti laidus, mase ir jau po to reles ir mygtukus :huh:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.