Pereiti prie turinio

barskejimas GR Y60 dezej help


Rekomenduojami pranešimai

na pas man irgi GR ta pati beda - barskejimas... simptomai tie patys... ant laisvu barsta, numyni sankaba dingsta... sankabos visas komplektas naujas buvo sudetas... garsas neisnyko... teks lupti greiciu deze ir bandyti ziureti guolius... dekui uz idejas... laukiu ir as kitu rezultatu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va.. prasivaziavus keleta km pasigirdo vel tas "nuostabus" zlegejimas :angry: :angry: ... vadinasi dedu skersa ir vaziuoju, daugiau ner ka taisyt paprasciausiai..kai uzlinks tada vel ieskosiu slieku B)

Negali saves apgauti, juk labiausiai tau patinka.... PATROL :)

gausi keisti si uzrasa. Man jau nebepatinka Patrol ir tu pradedi :angry:

Tokia pat problema turi Peuget Boxer ir Fiat Ducato, vieniems padeda sankabos keitimas, kitiems ne. Sukelk apsukas ir dings garsas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va.. prasivaziavus keleta km pasigirdo vel tas "nuostabus" zlegejimas :angry: :angry: ... vadinasi dedu skersa ir vaziuoju, daugiau ner ka taisyt paprasciausiai..kai uzlinks tada vel ieskosiu slieku B)

 

o kokios firmos dejai diska??? nes as buvau pirkes AISIN (175lt)tai nuvezus pas meistra buvau graziai isprasytas su ta nesamone, jis pasake kad ji pakeitus is pavazevus max 5000km bus tas pats, tau matau uzteko maziau :lol:

esme ta kad tie diskai aina kaip pas benzininius ir yra tik viena pora spyruokliu, del to dyzelis jas greitai ir istampo, to pasekoja vel atsiranda "nuostabusis" garsas, tikras dyzelio sankabos diskas turi tureti dviguba kompensavima, t.y. turi dar spyruokliuoti ir ziedas atskirai.

kiek Kaune pavyko rasti disku (o ju buvo tik 3var) tai panasiausias y dyzelio buvo EXEDY (150lt) firmos bet ir tai klausimas kaip iglai jis laikys nes neturi papildomo kompensavimo, beja kiti gamintojai irgi nieko rimto negalejo pasiulyti

 

Belieka tik pasigarsinti muzika ir nekreipti demesio :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as irgi AISIN pirkau is Lirostos, pagal kataloga patruliui tinka, nu ta sankaba su 6 spyruoklem, tai nemanau kad cia del to..man tas garsas zinok atsiranda uzsilus varikliui :mellow: ... preis visus remontus zlegedavo tiek siltas tiek saltas, daba tik po 15-20 km pradeda girdetis :blink: ..bandau naujus gerus sintetinius tepalus pakeist, tada vel bus matyt...nes toks jausmas kaip butu tepalas dezej kai uzsyla, jo tepimo savybes pasikeicia, t.y. nepakankamai tepa ar pan :huh: ir prasideda barskejimas, nesw tepalai nekeisti, atrode lyg nieko kai deze lupau..va sestadieni atvaziuoja tepalai is LT, sekmad reiks palyst pakeist tepaliuka :mellow:

aisku gal optimistas..bet isbandyt reik viska :D kad sazine rami butu

Redagavo zemaituks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as irgi AISIN pirkau is Lirostos, pagal kataloga patruliui tinka, nu ta sankaba su 6 spyruoklem, tai nemanau kad cia del to..man tas garsas zinok atsiranda uzsilus varikliui :mellow: ... preis visus remontus zlegedavo tiek siltas tiek saltas, daba tik po 15-20 km pradeda girdetis :blink: ..bandau naujus gerus sintetinius tepalus pakeist, tada vel bus matyt...nes toks jausmas kaip butu tepalas dezej kai uzsyla, jo tepimo savybes pasikeicia, t.y. nepakankamai tepa ar pan :huh: ir prasideda barskejimas, nesw tepalai nekeisti, atrode lyg nieko kai deze lupau..va sestadieni atvaziuoja tepalai is LT, sekmad reiks palyst pakeist tepaliuka :mellow:

aisku gal optimistas..bet isbandyt reik viska :D kad sazine rami butu

bandyk tepala tirstesni pilt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

galu gale issiaiskinau kas zlegejo dezej... JOBANA LIROSTOS SANKABA!!:angry: ... perpykes uzsisakiau is nissan centro originalia gamykline sankaba(360 lt) ir baiges zlegejimai visi.. kadangi LIROSTOS sankabos neturi DEMFERIAVIMO todel ir zlega...

Redagavo zemaituks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galu gale issiaiskinau kas zlegejo dezej... JOBANA LIROSTOS SANKABA!!:angry: ... perpykes uzsisakiau is nissan centro originalia gamykline sankaba(360 lt) ir baiges zlegejimai visi.. kadangi LIROSTOS sankabos neturi DEMFERIAVIMO todel ir zlega...

 

pagaliau nors vienas su ta problema issisprende :D . nuomoniu prisiklausiau begalo daug, bet kentejau kol kazkas konkretaus kazka ras. teks man sankabele keisti, nes garsas neismynus sankabos kaip paskutinio triperio :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokios firmos dejai diska??? nes as buvau pirkes AISIN (175lt)tai nuvezus pas meistra buvau graziai isprasytas su ta nesamone, jis pasake kad ji pakeitus is pavazevus max 5000km bus tas pats, tau matau uzteko maziau :lol:

esme ta kad tie diskai aina kaip pas benzininius ir yra tik viena pora spyruokliu, del to dyzelis jas greitai ir istampo, to pasekoja vel atsiranda "nuostabusis" garsas, tikras dyzelio sankabos diskas turi tureti dviguba kompensavima, t.y. turi dar spyruokliuoti ir ziedas atskirai.

kiek Kaune pavyko rasti disku (o ju buvo tik 3var) tai panasiausias y dyzelio buvo EXEDY (150lt) firmos bet ir tai klausimas kaip iglai jis laikys nes neturi papildomo kompensavimo, beja kiti gamintojai irgi nieko rimto negalejo pasiulyti

 

Belieka tik pasigarsinti muzika ir nekreipti demesio :D

 

tai vis del to mano deziu meistras buvo teisus kad tai ne dezes beda, o sankabos disko, as irgi turiu nusipirkes diska nauja bet vis dar nepakeites.... teks orginalu uzsisakyti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasikeiciau sankaba sudejau nauja diska ir nauja diskeli ir kaip barskejo taip ir barska!!!

Cia ira sio modelio navarotas,neimk i galva vaziuok,pagarsink muzona ir bus ok! Kitas varjantas beprasmiskai metyti eurus meistram ir detalem.Mano GR tas pats buvo atvazinejau 5 metus ir pripratau. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vis del to mano deziu meistras buvo teisus kad tai ne dezes beda, o sankabos disko, as irgi turiu nusipirkes diska nauja bet vis dar nepakeites.... teks orginalu uzsisakyti

Apie sankabas tai tiesa,kai perki reikia atydziai apziureti ir isirinkti is keliu,nes viena keiciau ir buvo defektas kad vienas splintas istrukes ir isbarskejo visos spiruokles,o isrtuko del to kad atidzeu pazejus buvo nekokybiskai ir ne centre feredo uzpresuotas +- net 5mm tarpas,ot kinieciu puflo :angry:

Redagavo opman
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 metų...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.