Pereiti prie turinio

barskejimas GR Y60 dezej help


Rekomenduojami pranešimai

tai va, is dezes sklinda nemalonus barskejimas kuris ismynus sankaba nutyla..

vienas "specas" pareiske kad sankabos ismynimo guolis- pakeiciau-rezultatas tas pats-barska

kitas "profas" isdeste kad pirminio veleno guoliukui pize...paskleista deze, pakeisti abu guoliukai(vienam visai pize buvo) :(- rezultatas- tas pats :angry: barska!!!numynus sankaba-girdisi tylus variklio burzgimas

 

Ka dar galima ten remontuot?? sankabos spyruokles nemanau kad barska-sankaba nauja.. beliko alkuninio guoliukas tas adatinis gal ? :scratch:

 

gal yr protingesniu uz mane? :blink:

Redagavo zemaituks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia GR liga

pas mane irgi tokia problemele, bet kiek kalbejau su tikrai specais ir dzipistais tai sake kad daug kartu dare ir niekas nepadejo, su tuo barskejimu gali ir masina suvazinet iki galo ir nieko neislys, ten kazkas lyg ir isdyla ar kazkas tokio.

rusiskai vadinasi pervicnyj val cia su juo problemos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo idomu ką ten rasi,butinai paršyk,kiek esu matęs GR visiems ant laisvų apsukų gurguliuoja dėžė,išmynus sankabą nutyla,jei būtų išminamas guoliukas,tai jis triukšmautų kai paliečia diskatoriaus lapkutes,o čia atvirkščiai,išmynus nebesisuka pirminis velenėlis,tai reiškia kad dėžėj kažkur laisvumas ar krumpliaračių ar guolių.Su vienu GR pusantrų metų važinėjau tas pats buvo,dabar su kitu jau penki metai ir pagurguliuoja,bet daug mažiau,nes jo prabiegas nedidelis,tai ir važiuoju toliau nesukdamas galvos,bet vistiek idomu žinoti kur čia šuo pakastas,jei ateityje tektų lupti dėžę dėl sankabos,prie to pačio pakeisčiau kas ten duoda tą triukšmą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo ir pas mane tokia beda. keiciau du stambiausius guolius. tik neatsimenu ant kokio jie veleno stovi ar ant pirminio ar antrinio. pries pora metu dariau dabar isgaravo. tiesiog ten stambiausi guoliai dezeje, visi kiti mazesni eina. po to garsai dingo. su skrynia galima pasikonsultuoti. daug zino diedas smile.gif . sau perrinkinedamas deze kelis kartus pas ji patarimu laksciau. aciu jam. dabar vaziuoju tyliai ir ramiai biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patrulis iskastruotas- galutinai nustatyta barskejimo priezastis- dezes guoliai o tai reiskia kad deze perrinko siknarankiai :angry: paeme saibas o nieko nepadare, isvada - deze pakrauta kolegai kuris vaziuoja i LT, deze pristayta bus atgal nes "meistrai" dave garantini :unsure:

Sukant pirmini velena ranka net jauciasi kad per sratus persokineja asis ir garsas kaip pastoviai trintusi i kazka,neisivaizduoju kas per meistrai gali sitaip deze perrinkt,plius pradejo 1, 3 ,5 ir atbulini ismetinet atleidus gaza... :angry:

 

Firmele randasi Kaune, ant Domeikavos-Sargenu ribos garazu teritorijoj kur metala superka, tai nerekomenduoju ten dezes vezt taisyt...uzsiroviau :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas zinote Kaune meistra kuris galetu patvarkyti NP GRY60 greiciu deze nuo to barskejimo ??? apart Ipolito aisku, gal kas is forumieciu uzsiima ar yra jau dares ???

 

Ipolitas tai ten viskas su juo aisku :) yra dar vienas ateities plente siaip uzsiima pagrinde priekiu varomomis bet manau neatsakytu padet o kitas paneriu gatvej uzsiima pagrinde galu varomais busais ir tiltais. jei dar reikia rasyk permesiu kontaktus.

 

P.S. abu tuo uzsiima nuo senojo taksi parko laiku ir kiek teko daryt nebuvo bedu nei su vienu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ipolitas tai ten viskas su juo aisku :) yra dar vienas ateities plente siaip uzsiima pagrinde priekiu varomomis bet manau neatsakytu padet o kitas paneriu gatvej uzsiima pagrinde galu varomais busais ir tiltais. jei dar reikia rasyk permesiu kontaktus.

 

P.S. abu tuo uzsiima nuo senojo taksi parko laiku ir kiek teko daryt nebuvo bedu nei su vienu :)

 

Tai va buvau siandien pas ta meistra kur Ateities plente netoli Amaliu, visaka paklause patestavo ir nustate kad yra gatavas sankabos diskas, t.y. issimale jo spyruokles ir del to tas garsas.

Nupirktas naujas diskas japoniskas is Lirostos bandysim pakeisti ir ziuresim kas bus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va buvau siandien pas ta meistra kur Ateities plente netoli Amaliu, visaka paklause patestavo ir nustate kad yra gatavas sankabos diskas, t.y. issimale jo spyruokles ir del to tas garsas.

Nupirktas naujas diskas japoniskas is Lirostos bandysim pakeisti ir ziuresim kas bus...

 

mano siandienos darbu rezultatas- Ipolitas isarde vel deze, duoda galva kirst kad viskas ledas.. liepe pasikeist sankaba, jei nedings garsas-sumokes uz sankaba...(pasake kad jei ant laisvu barska o sukelus apsukas nutyla-kalta sankaba t.y.spyruokles), nors pas mane jinai apynauje atrodo, is principo pakeisiu sankaba, rezultata parasysiu.. :huh:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va buvau siandien pas ta meistra kur Ateities plente netoli Amaliu, visaka paklause patestavo ir nustate kad yra gatavas sankabos diskas, t.y. issimale jo spyruokles ir del to tas garsas.

Nupirktas naujas diskas japoniskas is Lirostos bandysim pakeisti ir ziuresim kas bus...

 

 

neuzmirsk paviesint rezultatu kai pakeisi sankaba.. B)

as va laukiu kol deze su nauja sankaba atkeliaus pas mane tada surinksim viska ir ziuresim..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.