Pereiti prie turinio

blokiruote i samuraju 1.3


valdasamaliai

Rekomenduojami pranešimai

 

Jeigu dėti - ARB, dabar pasirodė ir kiniškų analogu.

 

Tokia blokiruote butent ant samurajaus veikia tik su standartiniais ratais gal su vos piktesniai, norint kad laikytu kiek daugiau reikia tekintis tuos "pirštus" iš kietesnio plieno. Blokiruote vistiek turi kiek laisvos eigos, veikia su smugiu, vaziuoti reikia labai atsargiai visada visa transmisiją laikant "ant įtempimo". Man ilgai nelaikė ant lj. Kelias varžybas.

 

Geriau pasitaupyti ir isidėti ARB, KAM ar pan, dariau eksperimenta ir dėjau šita todėl, kad lj ir sj410 reduktoriams tai yra vienintė blokiruotė rinkoje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie kuria cia rasai,ten skirtyngos visos.I koki modeli isidejai,priekis,galas?

principas veikimo tas pats... ten tik du skirtingi modeliai kur parodei..ten kur paskutineje nuorodoje tai gal neimciau,nes soniniai satelitai lieka originalus (toks mano isitikinimas del skirtingu metalu) o idejes esu i abu tiltus cherokiui.. vazineju su 33 nejauciu jokiu smugiu dirba puikiai... nezinau kaip ten su samurajum.. nu gi turetu buti koks skirtumas? :blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

principas veikimo tas pats... ten tik du skirtingi modeliai kur parodei..ten kur paskutineje nuorodoje tai gal neimciau,nes soniniai satelitai lieka originalus (toks mano isitikinimas del skirtingu metalu) o idejes esu i abu tiltus cherokiui.. vazineju su 33 nejauciu jokiu smugiu dirba puikiai... nezinau kaip ten su samurajum.. nu gi turetu buti koks skirtumas? :blink:

Taip atrodo, ant jeep, toyotu laiko. Ant samurai - ne. Tie dantratukai ar kaip juos pavadinti tokie niekingi, kad net juokas ima :D

Rusų forumus galit paskaityti jie irgi nelabai nekokios nuomonės apie šitą džiaugsmą :rolleyes: Nebent kai kurie bando tuos pirštukus tekintis :)

 

Jei susigundysi imt, imk su šoniniais dantračiais. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkur forume buvau uzskaites, kad priekini reduktoriu suviruna ir deda mechaninius habus. Ijungus viena haba suka viena rata, ijungus antra tada blokuojasi 100%. Rase, kad isbandytas reikalas ir supper. Kazin kaip is tikro toki varianta pasidarius?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkur forume buvau uzskaites, kad priekini reduktoriu suviruna ir deda mechaninius habus. Ijungus viena haba suka viena rata, ijungus antra tada blokuojasi 100%. Rase, kad isbandytas reikalas ir supper. Kazin kaip is tikro toki varianta pasidarius?

Kad galetum pasukti kiekvieną kartą atjunginėsi? Kiek laiko prarasi per varžybas taip šokinėdamas iš mašinos palyginus su tuo, kad pora metru toliau pelkėj nuvažiuosi? Jau neskaitant mašinos laužymo... Laiko atžvilgiu abejoju ar ką išloši. O rizika sulužti kiek kartų padidėja?

Jeigu ne varžybom tada kam to reikia? :rolleyes:

 

Nežinau gal kiti ir darosi tokius dalykus, bet čia tik geras receptas agregatų laužymui. Rezultate arb blokiruote turėtų gautis pigiau :blink: arba standartiniai samurai mins pro šona po tokio tiurlingo... :blink:

 

Galiu ir klysi, bet jeigu ką iššūkius priimu, pas mane 32 metu senumo standartinis suzukis su gerve :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai as ir klausiu, kas ir kaip? Nepasuksi tik ant kietos kelio dangos, tada isijungi viena arba kita rata jei reikia priekiu varomu. Purve neturetu buti jokio skirtumo, blokuotas ar neblokuotas. Del agregatu lauzymo nesigincysiu, butu idomu isgirsti daugiau nuomoniu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MNzn kie teko vaziuot blokuotu priekiu ty ne tu o auto vaziuoja kur nori. nebent maza gabaliuka islyst ir tai atsargiai kad nepasodint suprantu-amerikes rungtis per akmenis o purve tik nusodini... Cia is patirties laabai jau ciulniai vaziuot reikia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.