Pereiti prie turinio

Suzuki Jimny ratų šarnyrai


Renatas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal kas turėjot problemų su Suzuki Jimny priekinių ratų šarnyrais (ten stovi kažkokie nestandartiniai "obuoliai", kaip pas Nissan Patrul)? Atvažinėjus su juo apie 40 000km (pirktas naujas iš salono) pradėjo bildėti priekinė važiuoklė, ties abiem ratais. Nuvarius į servizą pasakė kad išsinešioję šarnyro (to didelio šarato) viršuje ir apačioje stovintys guoliai.. Suzuki atstovybės servizistai "nudžiugino" pasakydami kad jie nekeičiami (neremontuojami), reikia keisti visą priekinį tiltą, tai kainuotų apie 2000-3000Lt + darbas :angry: .. Kas per nesamonė, ar tikrai taip yra, tai išeitų kad kas 40000 km nuolat reiks keisti priekinį tiltą :D ??!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikas buvau su tokia problema susidures, as pats ne mehanikas, bet buvo klebejimas tarp tu obuoliu.Man keite guolius jie tikrai keiciami tiesa tvarke ne suzuki servizas o tie kur restauruoja vaziuokle

sveikas nedidele ten beda pasuk man papasakosiu 867637127

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pasirodo sukčiai tie servizistai, kreipiausi į du servisus ir visi ta patį gieda - guoliai neremontuojami, reikia keisti visa tiltą! :angry:

Dėkingas už paaiškinimus..

Čia paprasta, pakeis tiltą, o seną pasiliks sau ir prakals ir sakys tau niekam tinkamas tik į metalą. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.