Pereiti prie turinio

Kariški UAZ tiltai


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal kas galit padėti išsiaiškinti dėl kariškų UAZ tiltų? Kažkaip vyrauja nuomonė, kad geras jų pravažumas, ar net blokuojasi diferencialas. Nutariau įsigyti, pradėjau domėtis konstrukcija, neradau jokio diferencialo blokavimo mechanizmo, tik įprasta diferencialą. Gal kas žinot, ar jie yra vienos rūšies, ar kelių rūšių, ar jų privalumas yra tik tai, kad jie yra iškelti (pusašiai pakelti aukščiau rato stebulių)?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip tu esi teisus,geresnis pravazumas del vadinamo portalo(didesne prosvaista) blokiruociu standartiniuose tiltuose kaip ir nera,yra jos pirkti atskirai,bet labai brangios ir klausimas ar lietuvoj ju gausi.

Esu girdėjęs apie BTR blokiruotę, o kuriam tiltui ji tinka (paprastam ar kariniam)?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada irgi norejau karisku tiltu uazui, keip ne kaip nuspirkau ir pastaciau, taciau stebuklo del pravazumo teip ir nesulaukiau :) buna ir su blokiruotem, taciau labai jau retas atvejis, man nepasitaike :D privalimas, ne taip kabinasi uz saku nes apacia plokscia, su detalem bus problemeliu, remontas siek tiek sudetingesnis, tej kad velnias zino ar apsimoka keist, nebent kur pigiai gaut ir ner ka daro :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada irgi norejau karisku tiltu uazui, keip ne kaip nuspirkau ir pastaciau, taciau stebuklo del pravazumo teip ir nesulaukiau :) buna ir su blokiruotem, taciau labai jau retas atvejis, man nepasitaike :D privalimas, ne taip kabinasi uz saku nes apacia plokscia, su detalem bus problemeliu, remontas siek tiek sudetingesnis, tej kad velnias zino ar apsimoka keist, nebent kur pigiai gaut ir ner ka daro :)

kiek žinau tai blokiruočių niekada nebuvo ir nebūna, tik jei išskirtinai liaudis pasidaro savadarbes :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

ir mane tenkintu paprasti tiltai, bet ar suks (ar neluz kas?) belaruso priekines padangas. o kariniai girdejau suka be problemu, o ir originaliam uaz452 varikliui darba palengvina. gal klystu? pagal tai kas rasoma?

Jei nori normaliai,be problemu vazinet,uzmirsk traktorines padangas,jei tiltai kolchoziniai statyk 33 padangas,plius gali BTRo blokiruote pasistatyt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uaz'us ekspluatuoju nuo 1986 metu,kol buvo kolchoziniai tiltai,tai nezinodavai vaziuojant kada kuris subyres,1992 gavau pirmus kariskus tiltus ir po to pamirsau kad jie gali subyret.Siuo metu pas mane jau 3-cias uaz'as na o tiltai kaip pereinamas prizas :)masina keiciasi bet tiltai tie patys. Blokiruociu pas rusus kariskiems tiltams yra keli variantai bet aisku kaina kazkur apie 1500 lt iseina vienos. UAZ gamykla kolchoziniams tiltams resursa duoda tik 100000 km, o kariskiems 200000 km.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • 1 metų...

Uaz'us ekspluatuoju nuo 1986 metu,kol buvo kolchoziniai tiltai,tai nezinodavai vaziuojant kada kuris subyres,1992 gavau pirmus kariskus tiltus ir po to pamirsau kad jie gali subyret.Siuo metu pas mane jau 3-cias uaz'as na o tiltai kaip pereinamas prizas :)masina keiciasi bet tiltai tie patys. Blokiruociu pas rusus kariskiems tiltams yra keli variantai bet aisku kaina kazkur apie 1500 lt iseina vienos. UAZ gamykla kolchoziniams tiltams resursa duoda tik 100000 km, o kariskiems 200000 km.

Redagavo bolido
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

pas mane simex extrym 33 ratai ir kariniai tiltai, laiko be jokiu problemu, aisku varzybose nedalyvaves, bet megejiskose pakatuskese lakstes nemazai, mano manymu pats tas 33 ratai uazui su kariniais tiltais, aisku cia tik mano nuomone

Redagavo ramuns
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.