Pereiti prie turinio

Ir aš įsigijau Jeep, patarkit ...


Giedrioks

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nava, įsigijau ir aš 92 galo Jeep Cherokee Limited su 4,0 jėgaine, deja su dujom :D Mašiniukas pusantrų metų prastovėjes, bet skardos galima sakyti įdealios, kaiptokiem metam, varikliukas gyvas, važiuoklė ir transmisija atrodo neblogos būklės. Kadangi anksčiau su amerikonais neturėjau reikalų, tai savaime aišku kyla įvairių klausimų, tad gal adminai neužpyks, jei koks klausimas ir pasikartos :) Kolkas norėčiau sužinot :

Kokias žvakes rekomenduotumėt (yra dujotekis)?

Kokių ir kiek tepalų reikės jei visuose mazguose pasikeist ?

Kokia jo darbinė aušinimo skysčio temperatūra turi būti, nes pas mane rodo beveik 100 ?

Stabdant pradeda gliūčint ABS, lygtais stabdo, ligtais ne, mašina pradeda tampytis, rėlės pradeda zirst, gal kam taip yra buve, kur reiktų ieškot šaknų ?

Na kolkas tiek, būsiu dėkingas už kantrybę ir atsakymus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nava, įsigijau ir aš 92 galo Jeep Cherokee Limited su 4,0 jėgaine, deja su dujom :D Mašiniukas pusantrų metų prastovėjes, bet skardos galima sakyti įdealios, kaiptokiem metam, varikliukas gyvas, važiuoklė ir transmisija atrodo neblogos būklės. Kadangi anksčiau su amerikonais neturėjau reikalų, tai savaime aišku kyla įvairių klausimų, tad gal adminai neužpyks, jei koks klausimas ir pasikartos :) Kolkas norėčiau sužinot :

Kokias žvakes rekomenduotumėt (yra dujotekis)?

Kokių ir kiek tepalų reikės jei visuose mazguose pasikeist ?

Kokia jo darbinė aušinimo skysčio temperatūra turi būti, nes pas mane rodo beveik 100 ?

Stabdant pradeda gliūčint ABS, lygtais stabdo, ligtais ne, mašina pradeda tampytis, rėlės pradeda zirst, gal kam taip yra buve, kur reiktų ieškot šaknų ?

Na kolkas tiek, būsiu dėkingas už kantrybę ir atsakymus :)

Sveiki, nava, įsigijau ir aš 92 galo Jeep Cherokee Limited su 4,0 jėgaine, deja su dujom :D - taigi issiimk jas,kokios bedos? :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas čia ant bezdalu varo? Nesam amerikonai ir milijonieriai, manau tikras LT tik ant duju važinės. Pas mane 4 kartos dujos, nematau skirtumo ar su dujom ar su benzu, esu pyles ir etanoli a85- jokio skirtumo. Variklis V8 4,7

Mažiau lisk i varikli, žvakes keisk jei tamposi, patikek nupirkt zvakes geras yra loterija. Buvau nupirkes BOCH- tik puse ju buvo geros. Patariu išsisukti ir pasitikrinti ant stendo su slėgiu ir pamatysi ar geros ar keist reikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

toks gal keistokas klausimas, pasukus raktelį pas mane neužsidega jokia ABS, tepalo ar akumo lemputė, negi jos visos užgesintos, o gal pas šį modelį nėra išvis, nes skydelyje ir taip stovi prietaisai kurie parodo tai ? na išskyrus ABS

Pas mane nedege saugos pagalviu lempute, radau išimta. Labai lengvai nusiima skydelis, manau rasi perdegusias.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir vėl grįžtu prie stabdžių :( perskaičiau beveik visas temas, bet panašių bėdų nė pas nieką neradau, dat pabandysiu aiškiau aprašyt kas vyksta. Pirmiausiai, jau stovint užvestu varikliu ir nuspaudus stabdį pasigirsta garsai iš panelės vairuotojo pusėje, lyg rėliu caksėjimas, lyg čirškia kažkas,žodžiu elektriniai garsai. Važiuojant ir stabdant pedalas minkštgas, stabdo sunkiai,bet kartais, permynus tampa kietas ir staigiai užstabdo, kiekvieną paspaudimą lydi tie "rėlių" garsai, staigiai stabdant lyg sudirbtu ABS,jaučiasi lyg stabdymo jgos nuo vieno rato persimeta prie kito ir galop mažina susitampo, pradeda traukt į vieną pusę. Kartais pradėjus judėti kažkas subarška lyg atšoktu kas, stabdant irgi panašiai. Varant TA padsakė, kad nestabdo vienas galinis ratas, galvojau, kad gal ten, baranbane, viskas susimalė ir tai įtakoja tuos garsus, bet išardžius viskas buvo rasta savo vietose, išskyrus tai, kad pastriges stabdžiu cilindriukas ir tas ratas nestabdo...beja, ABS lemputė išvis nedega. Kokių minčių kyla, kur ieškot šaknų ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nava, įsigijau ir aš 92 galo Jeep Cherokee Limited su 4,0 jėgaine, deja su dujom :D Mašiniukas pusantrų metų prastovėjes, bet skardos galima sakyti įdealios, kaiptokiem metam, varikliukas gyvas, važiuoklė ir transmisija atrodo neblogos būklės. Kadangi anksčiau su amerikonais neturėjau reikalų, tai savaime aišku kyla įvairių klausimų, tad gal adminai neužpyks, jei koks klausimas ir pasikartos :) Kolkas norėčiau sužinot :

Kokias žvakes rekomenduotumėt (yra dujotekis)?

Kokių ir kiek tepalų reikės jei visuose mazguose pasikeist ?

Kokia jo darbinė aušinimo skysčio temperatūra turi būti, nes pas mane rodo beveik 100 ?

Stabdant pradeda gliūčint ABS, lygtais stabdo, ligtais ne, mašina pradeda tampytis, rėlės pradeda zirst, gal kam taip yra buve, kur reiktų ieškot šaknų ?

Na kolkas tiek, būsiu dėkingas už kantrybę ir atsakymus :)

Pasitikrink mase,nuo variklio i akuma ir nuo akumo i kebula gal cia yra problema.Pas mane kaskas panasaus buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kolkas pasiskleidžiau važiuoklę, baigsiu restautuot kas restauruojama, kas reikalinga naujom detalėm pakeisiu ir surinkęs viską kibsiu prie stabdžių...Iškilo dar toks neaiškumas, neįkertu kaip keist tepalą tiltuose, nes pvz., gale nei užpylimo nei nuleidimo varžto nematau, na tik ant dangtelio lygtais kažkokia plasmasinmė probkė ? Ir tuo pačiu, brūkštelkit kokį tepalą pilti ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.