Pereiti prie turinio

Kaip iskelt JEEP CHEROKEE?


Zeniux

Rekomenduojami pranešimai

Svečias matausius

Dar cia prie to paties ir as paklausiu.... Cia apie linges, o pas mus tlc desine galine spyruokle lyg ir pasedus :? Ir kai greiciau ileki i duobe buna toks rato tarkstelimas kaskur nemalonus :? Vienintelis varlantas keisti spyruokle??? :shock:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekavoju. O gal kas del lingiu ka zinot? Ka daryt su sedusiom? Jos islinkusios net i kita puse! beveik :)

mes bratkai tai atrodo volginiu lapu po pora dametem is lauzo - kitas vaizdas ir laike kokius 5 metus be problemu . po miskus vazinejom ir tt

dar turetu tikti maskviciaus ar uaz bortinio... ir visa tai nieko nekainavo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš per metus ekstremaliom sąlygom pravažiuoju daugiau negu 10 000 km. Važiuojant normaliai lingių valcavimas turėtų laikyti bent 30 000 km.

O dėl spyruoklių, tai gana seniai aš naudojausi Vilniaus traukinų depo paslaugomis. Spyruokles atkaitino, ištempė ir vel užgrūdino. Penkis metus laikė normaliai. Po to pardaviau ir nežinau, kaip ten toliau buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias matausius

Sveiki, beda tokia jog vaziuojant offruadu per kokias duobes ar griovius i sparnus kabina ratai geliniai :? Bet nevisada, tik didesnese duobese, ir pati spardo virsu.... Gali buti kad spiruokles biski pasedusios :roll: Ar uztektu po spiruoklemis padedi kokias gumines saibas (tik kur ju gauti?) Ar jau reikia keisti abi spiruokles?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viską galima padaryti, bet svarbu rezultatas. Jei spyruoklės pavargę, tai jų eiga yra sumažėjusi. Pakišus kažką po spyruoklėmis, šitos problemos neišspresi. Automobilis vizualiai aišku pasikels. TAI LAIKINAS SPRENDIMAS LABAI TAUPANT.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
dekavoju. O gal kas del lingiu ka zinot? Ka daryt su sedusiom? Jos islinkusios net i kita puse! beveik :)

 

Ir man taip buvo tai keiciau lapus lingiu nepamenu, bet tiko nuo latvijos, volgos ar uaziko kai kurios turi pasiziuret, dar papildomai buvau prie tilto privirines lekstutes ir spiruokles idejas pr kebulo , bet tada jau turi keist amortikus tai po kurio laiko isemiau nes buvo per kietas ir amortikai dauzdavos per sidesnes duobes, o pakeites lapus issikele labai sauniai ir gerai atrode ir laiko jau 3metai nei kiek nepasikeitusios icon_exclaim.gif 8)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

as savo sirokiui palikau tik virsutini lapa(tas kur su ausim) orginala o kitas sudejau volgines laiko normaliai ir amortizuojasi taip pat kaip ir orginalios. gali paieskot ir kitu alternativu lingiu kuriu plotis butu 6,5cm o uaz yra 5.5cm moskvich 5cm tai savaime aisku kad jos netiks. patarimas gala pakelus siek tiek pakelti ir prieki nes man pakelus gala po pora men sutupe priekis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.