Pereiti prie turinio

Reikalingi ilgesni galiniai amortizatoriai Nivai


Rekomenduojami pranešimai

na norisi kiek imanoma idealiau bet ziuresim :)/>

 

pradziai dabar apsistosiu ties Nissan Patrol GR 93m galiniais amortizatoriais, 40-62 cm. Jei kas skaitytu sia tema ir galetu patikslinti tarp tvirtinimo skyliu centru tikslu atstuma tai butu visai gerai :)/> o as bandysiu paieskoti siu amortizatoriu kituose taskuose :)/>

 

taip pat gal kas ir nufotografuotu kaip tvirtinimo taskai atrodo butu aciu :)/>

 

Norėjau pasidomėti kaip pavyko su galiniais amortizatoriais? dabar mano nivos ta stadija kai reikia imtis galinio tilto, pastebėjau kaip entuziastyngai pradėjai šį reikalą tad nusprendžiau atgaivinti temą. :)Būtų labai gerai jei pasidalintum savo patirtimi. Taip pat svarbu kaip sekėsi su tech apžiūra su pakitusiais amortizatoriais?

Darausi Nivai liftingą, peržiūrėjau begale forumų, idėjų begalė, pasirinkau variantą: priekis volgos spyruoklės (pjausiu pusantros rinkės) o į gala skaičiau kad deda papildomai zaz galines spyruokles (tačiau nusipirkau audi 80 bulka galines spyruokles, minėjo kad puikiai tynka). Pasidalinkite kolektyvas turima informacija, susirgau nivos liga jau kuris laikas, neišeinu iš garažo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keisi spiruokles ir viskas? Kiek pats domejausi galui uztenka spiruoklem pakisti gumas, del priekio ir as ta pati skaiciau, tik kad dar reikia siek tiek priekine trauke gal, nzn kaip vadinasi paaukstinti kad nelauzytu vazuokles, nes kiek domejausi labai opios nivos tokiems darbams, patobolinimams:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keisi spiruokles ir viskas? Kiek pats domejausi galui uztenka spiruoklem pakisti gumas, del priekio ir as ta pati skaiciau, tik kad dar reikia siek tiek priekine trauke gal, nzn kaip vadinasi paaukstinti kad nelauzytu vazuokles, nes kiek domejausi labai opios nivos tokiems darbams, patobolinimams:-)

 

Kas liečia priekį, užsakiau pas tekintoja dvi "pradklatkes" tarpines 20 mm storio po viršutiniais šarnyrai pakišti, kaip manau reiks tiek pat ir amortizatorių pakelti kronšteino pagalba. Viliuosi daugiau patarimų iš patyrusių Nivistų :)o kas liečia galo pakėlimą, klausimas dar atviras, tikiuosi senbuvių ir gudragalvių patarimų :)

Redagavo Mikas123
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liečia priekį, užsakiau pas tekintoja dvi "pradklatkes" tarpines 20 mm storio po viršutiniais šarnyrai pakišti, kaip manau reiks tiek pat ir amortizatorių pakelti kronšteino pagalba. Viliuosi daugiau patarimų iš patyrusių Nivistų :)o kas liečia galo pakėlimą, klausimas dar atviras, tikiuosi senbuvių ir gudragalvių patarimų :)/>

Kažkokie spyruoklių paaukštinimai nuo žigulio mėtosi garaže - jei nori atvažiuok ir pasiimk ba vistiek nereikalingi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liečia priekį, užsakiau pas tekintoja dvi "pradklatkes" tarpines 20 mm storio po viršutiniais šarnyrai pakišti, kaip manau reiks tiek pat ir amortizatorių pakelti kronšteino pagalba. Viliuosi daugiau patarimų iš patyrusių Nivistų :)o kas liečia galo pakėlimą, klausimas dar atviras, tikiuosi senbuvių ir gudragalvių patarimų :)/>

O nenorėtum galinio tilto balkio sustiprint iš viršaus, tuo pačiu ir spyruoklių lėkštelės aukščiau persineštų...

post-476-13674272262787_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nenorėtum galinio tilto balkio sustiprint iš viršaus, tuo pačiu ir spyruoklių lėkštelės aukščiau persineštų...

Valdai, gal tu atlieki tokius darbus? išties domina. Ar tu tiesiog rekomenduoji? šiaip ar taip dėkui už pagalbą :)

Taip pat norėčiau paklausti kur įsigyti grantų gumas? matau kad vidinės abi paplyšusios o išorines gerokai paskirdusios, bendravau su litlada.com, jie turi ir nebrangiai, tačiau kažkur skaičiau šiame forume kad nė velnio jos nelaiko, nesinorėtų jas po pusmečio vėl keisti.

Iš ties gerai kad aptikau šį forumą ir yra žmonių kurie nepatingi pasidalinti informaciją. Nivos karštligė mane pagavo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau patarimo, kokio pločio dėti tarpines "rastavkes" po viršutiniu šarnyru 20 ar 30 mm? ratus galvojuu dėti nuo Rokio 31, padangos 235/75/15 arba 225/75/15 ir ar verta tuomet pjauti volginę spyruoklę jei jau dedu 30 mm "rastavkę" ? jei taip, ar būtina pjauti 1,5 vijos? gal tik vieną viją? kiek ilginti amortizatoriaus kronšteiną? tiek pat kiek ir "rastafkę"? 30 mm? Pasidalinkite savo samprotavimais :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveikas aarawiss,

Kas liečia pakėlimą mašinos, aš dėjau volgines spyruokles, pusantros vijos pioviau, plius dėjau 30 mm "rastavke" po viršutiniu šarnyru, gavosi priekis 5,5cm pakilo. Gale dėjau 4 cm guma po spyruokle viršuje, tačiau galas pakilo vos 2 cm. įtariu todėl kad neprailginau galinių mortizatorių, bandysiu dėti ilgesnius mortizatorius ir žiūrėsiu situaciją, dar jei netenkins kišiu gumas tarp vijų.

Dabar susidėjau II žigulio reduktorius, tačiau neišbandžiau, priekinę atrišimo plokštę reik dar pakoreguoti.

Ratai: dėjau nuo suzuki vitara 15 colių, padangos 215 75 R15 (Mud terain), tai kiek bandžiau niekur nesiekia, piaustyti gali būti kad net neteks. Sekantis žingsnis generatorius, reiks pasiskambinti rojeriui jis minėjo kad nuo Audi tinka, reiks smulkesnės info. Mano Niva technine puse eina į pabaigą :)/> belieka susiderinti priekinio tilto plokštę, galbūt pasikeisti I žigulio keturbėgę pavarų dėžę, sustiprinti razdatkės laikymą ir uždėti dugno apsaugą, turiu 2 mm plieninę. Ir tada jau į trasą, manau sekančios savaitės pabaigoje pradėsiu jau mėgautis savo Nivaz :)/> Jau III mėn po ja guliu... vakarai ir savaidgaliai Nivai parduoti :)/>

Taip pat ketinu dėti į galinį reduktorių blokiruotę, beliks tik gervę užsimesti ir bus pilnai sukomplektuota :)/>

Redagavo Mikas123
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sauniai cia tu:-) gaila man truksta ziniu tokiems darbams, bet gal su laiku....

Ar 3 cm pakilus 5,5 nera mazai? As taip pat zadu deti priekije volgos pripjautas spiruokles, gale gumas ir kronsteinus amortizatoriams pakelti litladoje yra 20lt:-) ir tau manau to pakaktu.

Kas liecia atrisimo plokstes ir pan tai nesuvokiu net :-(

Apsauga dugnui zadi daryti per visa dugna ?

Kas liecia generatoriu tai suzinojes butu malonu, kad informuotum ir mane:-)

Na ir del blokiruotes, kokia zadi deti, kazka ateiti svajoju ir as, tik truputi kainos kandziojasi mano duomenimis api 1300lt,ar esi kazka kitka sugalvojas?

 

tam kartui tiek:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinių remontui reik ganėtinai minimaliai, teisūs tie kurie teigia kad reik pagulėti po Niva ir viskas aiškėja, ganėtinai viskas Nivoje paprasta, pats ir su automobiliais minimaliai buvau bendraves iki Nivoz, dabar visi vakarai ir savaidgaliai po ja :) Nivoz karštinė, taip žmona vertina mano naujają aistrą :)

3 cm "prakladkė" daugiau mažiau kiek skaitinėjau rusų forumus tai pati ta. Savo pastebėjimus tik vėliau galėsiu parašyti kai pradėsiu pilnai eksplotuoti Nivą.

Aš pirkau atrišimo plokštę tačiau ji per 2 cm netiksli, persidarinėju, tačiau dabar jau jei reiktų pats gaminčiaus, nėra sudėtynga, tik taikymui reik laiko, o jei dviem žmonėms tai išvis paprasta.

Kas liečia apsaugą dugnui, tai pirkau Litaladoje sumokėjau 250 pinigų, plieninė, dviejų dalių, dengia ir razdatkę. Manau brangoka, tačiau ta karštilgė Nivai kalta :)

Dėl generatoriaus būtinai duosiu žinoti. Kas liečia blokiruotę, mastau dėsiu šitą http://www.val-racing63.biznes-standart.ru/support/TAB_DIF_NATIAG turizmui skirtą, nes sportinė kur 100 % bekelei tai ir resursas mažesnis bei triukšmo lygis didesnis. kaina minėjo Litladoje apie 1200 lt na kai aš turiu savo įmonę tai PVM man gryžta tai reali kaina gausis apie 1000 lt.

Beje, dėkui dėl info kad mortizatorių kronšteinus galiu toje pačioje Litladoje įsigyri, nepagalvojau kad pas juos lifto komplektuojančių dalių yra. Būtinai įsigysiu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur ta atrisimo plokste pirkai? Butu idomu paziureti kaip ji atrodo?:-)

Jo litladoje yra daug ko tik gaila vel, kad man iki jos 300km:-)

Litladoje kiek domejausi lifto komplektas su sutvirtinimais, pastiprinimais 3k:-) nerealu.

Jau ateinancia savaite susirinksiu dalis pranesiu ir as kaip kas pasikele,

Beje dejei naujas spiruokles, neissilenke jos baisiai? Ar dejei po lekstutem saibas kad truputi issitiesintu?

Saibas tekinaisi ar taip pat paprastai saibu prikisai, po virsutiniu sarnyru?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spyruoklės dėvėtas dėjau, pačios spyruoklės palinkusios, tačiau tikrai ne grėsmyngai atrodo. Po lėkštutėmis nekišau nieko, o "prostafkes" ištekino tekintojas kainavo 30 lt. Nunešiau "šarnyra" ir pasakiau kad reik 3 cm, operatyviai susisuko.

Padarysiu plokštės foto, įmesiu čia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek jau visko prikisau i galva su ta niva, kad jau nieko nebesuprantu:-):-)

Ta plokste visai kitoke isivaizdavau, pasekoja atsoko tikrai fantazija kazka darytis tokio ir paciam.

Reikia priimti verdikta, kad reikia man viska daryti ir dometis tuo paciu metu kaip ir vyksta darbai, nes dabar....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.